Şimdi Ara

Xbox 360 İle İlgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selam millet görüldüğü gibi foruma yeni katılan çaylağın tekiyim :D şimdi onu geçelimde ben goldun sitesnden slim modelini almayı düşünüyorum oradan alışveriş yapan varmı acaba ? kutunun içinden ne çıkıyor yani herşey tammı kulaklık vs. ? ilk defa xbox alıcam forumu 2 haftadır takip ediyorum gece rüyalarıma giriyo xbox artık alıp kurtulmak istiorm :D almadan bağımlısı olmak böyle bişey sanırım :D

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chely

herkese selam millet görüldüğü gibi foruma yeni katılan çaylağın tekiyim :D şimdi onu geçelimde ben goldun sitesnden slim modelini almayı düşünüyorum oradan alışveriş yapan varmı acaba ? kutunun içinden ne çıkıyor yani herşey tammı kulaklık vs. ? ilk defa xbox alıcam forumu 2 haftadır takip ediyorum gece rüyalarıma giriyo xbox artık alıp kurtulmak istiorm :D almadan bağımlısı olmak böyle bişey sanırım :D

bende goldun sitesinden alıcam heralde al kardeşim merak etme herşey tam adamlar bir sorun çıkaramaz siteden de kafkasbeyi abimizle iletişime geç yardımcı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzcansarol

quote:

Orijinalden alıntı: Chely

herkese selam millet görüldüğü gibi foruma yeni katılan çaylağın tekiyim :D şimdi onu geçelimde ben goldun sitesnden slim modelini almayı düşünüyorum oradan alışveriş yapan varmı acaba ? kutunun içinden ne çıkıyor yani herşey tammı kulaklık vs. ? ilk defa xbox alıcam forumu 2 haftadır takip ediyorum gece rüyalarıma giriyo xbox artık alıp kurtulmak istiorm :D almadan bağımlısı olmak böyle bişey sanırım :D

bende goldun sitesinden alıcam heralde al kardeşim merak etme herşey tam adamlar bir sorun çıkaramaz siteden de kafkasbeyi abimizle iletişime geç yardımcı olacaktır

eywallah kardeşim sanırım alan olmamış goldun sitesinden çnkü senden başka cevap yazan olmamış :D belkde bi ilke imza atıcaz we ilk biz alıcaz :D

• aramıza hoş geldin, şimdiden hayırlı olsun
  • Hey çaylak!!!

Biz burada çaylaklara önce arama butonunu gösteririz.

Tamam mı gringo?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.