Şimdi Ara

Xbox 360'ı Bizden Başka Kimse Bilmiyor Galiba (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu konuyla alakasız ama esnafımızı anlatan bişeyde benim başıma. geldi

akşam 10'da kartuş bitti ve inanılmaz ihtiyacım vardı. belki bi umut çıktım dolaşıyorum.umutsuz bi şekilde bi pc'ciye girdim ama zaten dışardan görseniz dükkanı pc'ci demezsiniz. adama sordum "abi, kartuş varmı" adamın bana cevabı:

"ne, "DÜĞÜN KASETİ"mi yok yavrum bizde düğün kaseti"
    asla unutamam

yaa ben naapıyım düğün kasetini ayrıca ben başkasının düğün kasetini izleyip nağapıca

• milletimiz xbox'ı bilmek zorunda değil. çünkü xbox tr'de resmi satılmıyo amerikada avrupada satılıyo.yani o elektronikçinin işi pc ve ps oyunu satmak xbox360 oyunu satmak deil. satanlar dışardan getiriyo. adam belki getirmek istemiyo gayrı resmi işlerle uğraşmak istemiyo. hadi playstation bilmese doğal karşılarım. bu onun işi çünkü çoğu elektronikçinin tabelasında ps logosu vardır ama xbox logosu yoktur.xbox logosunu tabelasına koyup ne olduğunu bilmiyosa ondada siz haklısınız.
  • Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.
  • işte bende diyorumki adam öğrenmek zorunda değil taaki resmi satılana kadar
  • çok güldüm helal olsun valla
  • Bizim elektronikçimiz cahil hiç piyasayı takip etmiyorlar ki koyuyolar vitrine bi kaç konsol bişey sorunca 'o ne' diye soruyolar.
  • Valla arkadaşlarım ve ailem, kısaca çevrem benim sayemde öğrendi makineyi ki ben 2005 ten beri biliyordum ama şu 3k olayından tırsıyordum.
  • Xboxumun ilk geldiği gün kuzenimle fw attırmaya götürmüşdüm 22.01.2010(Sömestır Başlangıcı)
    Fwyi attırdık eve dönüzcez otobüs bekliyoruz durakda 2 arkadaşla karşılaştık

Ark1:O elindeki ne?
    Kuzen:Xbox aldık
    Ark1:X baklavamı?
    Ark2:Ne baklava?
    Ben:Bi yürüyün gidin ya işiniz gücünüz boğaz...
  • konu baya iyi hortlamış, 2.5 sene de neler degıstı, xbox ulkemıze geldı (hele sukur)
    ama degısen pek bırsey olmadı halen xbox dedıgımız de o ne dıyorlar hayırlısı yurdum ınsanı.

Sonuc ta insanımızın da hatası oldugunu sanmıyorum bu konular herzaman donup dolasıp aynı yere gelıyor urfa da oxford vardı da bızmı okumadık :D

o neden le ınsanlarımızla dalga gecmemek lazım yanı bılmeye bılılırler nerden bılsınler kardesım adam belkı de hayatında ılk defa duyuyor ve o tıp tepkı vermelerı gayet dogal sonucta yardımcı olmaya calısıyorlar Turk esnafının yok kelımesını kullanmasının yasak oldugunu bılmıyorsunuz sanırım. :D musterı herzaman haklıdır musterı ne sorsa vardır (hmm vardır abı bakarız buluruz hallederız) :D olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerdanger -- 14 Mart 2010; 10:24:36 >
  • PS1 çiktiği zamanlar 1 sene falan olmuş her yerde var. PS1 oyunu satan yere gittim crash varmı diyorum bana kıraş müzik cdsi veriyordu diyorum abi bu değil crash varya oyun. :D PS3 böyle değil ı love my ps3 :) valla xboxu olanlara tavsiyem kotasız net alsınlar milletle uraşmasınlar zaten xbox tanındı artık :) ama korsan oyun bulmak zor . istanbulda bildiğim biryer var 800e elite satıyor oyunlarıda var zaten ps1 ps2 ps3 hepsini ordan aldım oyunları dahil :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.