Şimdi Ara

Xbox 360 Hatalar / Tamir Adresleri / Xbox'ı Nasıl Açarım / Soğutma Mod (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
4
Favori
93.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu yokmu bu e35 in cozumunu bilen birisi
    genelde termal macun hatası kimisi de sogutucu nun tam oturtulmaması diye belirtiyor
    ama asıl cözüm ne?
    bi hayır işleyin bu yılın son saatlerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

yahu yokmu bu e35 in cozumunu bilen birisi
    genelde termal macun hatası kimisi de sogutucu nun tam oturtulmaması diye belirtiyor
    ama asıl cözüm ne?

over heating GPU possibly due to lack of thermal compound. - Yabancı forumlarda gpunun fazla ısınmasıyla olduğundan söz ediliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robdelphia

quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

yahu yokmu bu e35 in cozumunu bilen birisi
    ama asıl cözüm ne?

over heating GPU possibly due to lack of thermal compound. - Yabancı forumlarda gpunun fazla ısınmasıyla olduğundan söz ediliyor .

bence bunula alakalı degil
    cünkü daha öncede belirttiğim üzre termal macunları bastan itinayla hemde
    2 kez temizledim, yeniledim ama sonuc aynı
    benim anlamadığım bu konun amacı arıza durumunda yardımcı olmak mı
    yoksa arızalı ürünü nasıl hangi tamirciye gönderebiliriz mi

• Falcon boardlı X-Box'ım da Fifa 2010 oynarken donmalar ve görüntüde bozulmalar meydana gelmeye başladı.
    3K habercisi gibi gözüküyor. Açtığımda bir maç bile yapamadan görüntü donuyor ve bozuluyor.
    Açıkçası daha fazla zorlamak istemiyorum.
    Sizce şu andan itibaren 3K görene kadar devam edeyim mi, yoksa makineyi tamiremi göndereyim ?
    Şunu merak ediyorum, tam olarak 3K görmeden müdahale edilmesi teknik olarak mümkün mü ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım99

Falcon boardlı X-Box'ım da Fifa 2010 oynarken donmalar ve görüntüde bozulmalar meydana gelmeye başladı.
    3K habercisi gibi gözüküyor. Açtığımda bir maç bile yapamadan görüntü donuyor ve bozuluyor.
    Açıkçası daha fazla zorlamak istemiyorum.
    Sizce şu andan itibaren 3K görene kadar devam edeyim mi, yoksa makineyi tamiremi göndereyim ?
    Şunu merak ediyorum, tam olarak 3K görmeden müdahale edilmesi teknik olarak mümkün mü ???

:( gecmis olsun 3k gorecek makina ekranda goruntu bozulmasi olumcul 3k dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost<3

Jasperlerde 3k görüyor boşuna kimse kasmasın.

Hata kodu : 0110 (Memory,GPU hatası bildiğin 3k.)

2009-08-09 Üretim Jasper MW2 Limited Edition.

Atik yolu göründü

bence bildigimiz 3k degil

olsa bile MW2 Limited Editionlar sorunlu

0110: Memory hatası/ Memory ısınma problemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Ocak 2010; 18:46:42 >

• Atik'le görüşü ver ozaman [DMC] desinler sana bildiğimiz 3K mi değil mi.

Atik tamir edemiyor konsol durumu ÇÖP
  • benim elite e74 hatası verdi tamire versem mi acaba?
  • Arkadaşlar merhaba.

Bugün konsolu açtığımda konsoldan ses gelmediğini farkettim.Ledli bir fan var xboxımda, arkasına baktığımda ışığın yanmadığını gördüm.Fan da dönmüyor.Tamir ettirmek dışında nasıl bir çözümü vardır acaba?Tavsiyeleriniz nelerdir?
    Şimdiden teşekkürler.
  • Atik'le özkan elek. hep bahsettiği pahalı dedikleri bir makina vardı heralde video daki şu makina olsa gerek.
    http://www.youtube.com/watch?v=jQeanpujmuM&feature=related
  • slm benim makinada dün 1k hatası verdi,kabloları çektim sadece elektrik takılı iken açtım synca bastım bitince yeşil yandı ,kırmızı yoktu fakat ekran bağlantı aparatlarını takığımda 1k geri dödün yapılacak iş ya özkan,yada diğer yere götürmek bu forumda anladığım kadarıyla,gpu çıakrtıp mı temizliyorlar yoksa sadece silip mi gönderiyorlar o kısmı anlayamadım.Yukarıdaki arkadaşın youtube daki videodaki gibiyse yaşama umidi var gibi çünkü :),ben kendim açıp normal silmeyi düşünüyordum internetten indirdiğim Xbox 360 3 Red Lights Error Repair Guide a göre fakat,bu vidyodaki işlem beni aşar haliyle,son karar olarak nereyi tavsiye edebilirsiniz.

Not:Araştırdığım yerler;

http://www.konsolturk.com/

atik,ve özkan dediklerinize göre,Ben Kütahya'da yaşıyorum.Tavsiyeniz nedir?

• Önceki mesajlarımda görününün ara sıra gittiğini, fakat oyunun arkaplanda devam ettiğini yazmıştım. Problem hdmi kablodan kaynaklanıyormuş. Değiştirdim ve problem halloldu. Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar olursa deneyecekleri ilk şey kabloyu değiştirmek olsun.
  • Beyler dün akşam xbox'ımla oyun oynarken ekran dondu.Aletin düğmesinden kapattım açtım yine aynı şey.Kapadım 1 saat falan bekledim açtım oyunu açtı oynamaya başladım 2 dk. geçmeden yine aynı şey.Ama 3k vermemiş durumda ne yapmalıyım öneri ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gevşek

Beyler dün akşam xbox'ımla oyun oynarken ekran dondu.Aletin düğmesinden kapattım açtım yine aynı şey.Kapadım 1 saat falan bekledim açtım oyunu açtı oynamaya başladım 2 dk. geçmeden yine aynı şey.Ama 3k vermemiş durumda ne yapmalıyım öneri ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

Bağlantıları sök ve 5 dk kadar bekle ardından tekrar kur bakalım düzelecekmi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robdelphia

quote:

Beyler dün akşam xbox'ımla oyun oynarken ekran dondu.Aletin düğmesinden kapattım açtım yine aynı şey.Kapadım 1 saat falan bekledim açtım oyunu açtı oynamaya başladım 2 dk. geçmeden yine aynı şey.Ama 3k vermemiş durumda ne yapmalıyım öneri ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

Bağlantıları sök ve 5 dk kadar bekle ardından tekrar kur bakalım düzelecekmi .

Sonunda verdi:)
  • 3k mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkun

3k mı?

Aynen lanet olsun :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elkun

3k mı?

Aynen lanet olsun :)

geçmiş olsun hocam...makinayı kullanalı kaç ay olmuştu
  • arkadaşlar az önce -0022: GPU hatası/GPU sıcaklık sorunu hatası aldım ne yapmam gerek
  • Arkadaşlar benim konsolda ses var görüntü yok.Cihazda herhangibir kırmızı ışık yanmıyor.Acaba sorun bağlantı kablosunda mı yoksa grafik işlemcisinde mi bunu nasıl anlayabilirim.Durumu netleştirip Atike tamire göndereceğim.Sizlerden yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.