Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.302
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Bu arada, bedava oyun olarak seçilmesi ne kadar kötü olsa da, türü sevenler için Defense Grid çok iyi oyundur.

400 puana düştüğü zaman almıştım ve çok beğenmiştim. Gönlü zengin Microsoft'umuz zamanında 400 puana sattığı oyunu bedava veriyor, helal olsun

Abi keşke Microsoft'ta sadece oyun hediye eden aylık ödemeli bir sistem yapsa. PS+'taki kalitede ve sayıda oyun vereceklerini bilsem, Live'a verdiğim kadar parayı bir de bunun için vermeye hazırım.

Aynen hocam, keşke yapsalar.

Bunun yerine senede 2-3 defa Ultimate Game Sale vb. kampanyaları yapıyor. Tabii ki PSN+ kampanyalarıyla eş değer değil ama, sağlam ve nispeten güncel oyunları 10-30 lira arasına alabiliyorsun.

Bir de her hafta yapılan indirimler ama, nadiren sağlam indirimler oluyor.

• Ms ten umit yok bari puanlarimla oyun alayim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Ms ten umit yok bari puanlarimla oyun alayim :)

Hocam siz Defense Grid'i indirebildiniz mi?
  • Halo yalan oldu

• ayip be. simdi AC 2 Temmuz ayinda gelmeyecek mi ?

• Harbiden ayıp. AC 2 ve Halo 3'ü indirebilseydim elimdeki kutulu versiyonlarını satardım hiç yoktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ayip be. simdi AC 2 Temmuz ayinda gelmeyecek mi ?

bu ay içinde gelir bence ama tam tarihi belli değil 1-16 arası diyorlar ama microsoft'un işi belli olmaz yine de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz ama bence çok kaliteli bir oyun Defence Grid.
  • Keske ps3 almis olsaydim demek geliyor icimden psplus isi goturuyor

• halo ve ac2 ilerleyen aylarda mı verilecek :@ ulan ben bu microsoftun ta .... adamlar 800 puanlık dandik bir oyunu dayadılar önümüze ya. 1 aylık gold kullandım anasını satıyım boşu boşuna.

• Defence Grid bende hala paralı, ne zaman indirime girecek, Temmuz olması için 2014'ü mü bekliyor MS. Bir heyecan baktık markete ama hava cıva. Bedava oyun işinde Sony'den öğrenecekleri çok şey var bu paragözlerin. Adamlar iki ay öncesinden verecekleri oyunu açıklıyor ki, boşuna almayın. Yazık yahu...
  • Bu ayın 16'sında ücretsiz olacak oyun daha belli değil. Belki Halo 3 veya Ac2 olabilir bu ayın 2. oyunu.
    Defense Grid hala ücretsiz olmamış olabilir. Live marketplace'te güncellemeler genelde 6:00 pm gibi oluyormuş. Gece 3-4'e kadar ücretsiz indirmeye sunulur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 1 Temmuz 2013; 21:28:20 >
  • microsoft gow 3 den dağıtmaya başlar pek bi anlamı yok.
  • oyun o kadar da kötü değil. Tabi bir halo değil

• Temmuz ayındaki PSN Plus Oyunları, olmadı MS olmadı...

Battlefield 3
    Payday: The Heist
    Saint's Row 3

http://www.merlininkazani.com/Playstation_Plus_temmuz_ayi_oyunlari-haber-63270p1.html
  • Defense Grid şu an ücretsiz indirmeye açık durumda.
  • Yahu madem beni enayi yerine koyuyorsun, paramla aldığım bir şeyi bedavaya veriyorsun (defense grid) o oyuna para veren adama başka bir oyun hediye et..
  • hani vpn olay kalkmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Arshad

hani vpn olay kalkmıştı

Fable 3'te VPN kaldırılmıştı. Şimdi Defense Grid'de tekrar mı gerekiyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: Arshad

hani vpn olay kalkmıştı

Fable 3'te VPN kaldırılmıştı. Şimdi Defense Grid'de tekrar mı gerekiyor acaba?

defense gridi vpn kullanmadan uk hesabımla indirdim ben sorunsuz bir şekilde

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.