Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.302
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar US hesabımı UK yaptım cihazdan profilimi indiremiyorum.

Önce bu uyarı çıkıyor
     [Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun

Sonra bu uyarı çıktı
     [Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun

Kredi kartımı ekleyip oyun satın aldım, acaba türk kredi kartı eklediğim içinmi böyle oldu? yada girdiğim UK adresi başka ID ile aynı olduğu içinmi oldu anlam veremiyorum.

Deneyimli arkadaşlar bir yardımcı olun satın aldığım oyunu bu sorun yüzünden hesabıma girip indiremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 1 Ocak 2014; 16:06:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

My Account-Other-Change my region

Çok sağol hocam hesabımı İngiltere bölgesine taşımış oldum böylece.Yanlız hesabı taşıdıktan sonra "Hesabım" sekmesindeki "Abonelikler" bölümünde 12 aylık üyeliğim olmasına rağmen üyeliğim;

Xbox Live Gold
    Xbox LIVE Subscription Transfer

şeklinde görünüyor.Acaba bunun anlamı nedir? Hesabı taşıdıktan sonra yapmam gereken herhangi başka bir işlem var mı acaba?

Bir de son olarak "Otomatik Yenileme" durumunu görmek istiyorum ancak hiçbir yerde bulamadım.
  • Gold üyeliğini taşıdığın için 1 ay daha uzatıldı o yüzden öyle gözükür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım.Yani bölge değişimi sonrası Xbox veya Xbox.com üzerinden profil transferi vb. bir şey yapmıyoruz.?
  • Sleeping Dogs ücretsiz Games with Gold'da.

• Sleeping Dogs oyunun kralııı beeee :) e tabi bu oyunu indirebilmek için bizde lokasyonumuzu birleşik krallık yaptık :) bugün ingilizim yarın amerikalı oww yeee
  • Tr hesap da sıkıntı yok.

• pocemonmutlu kullanıcısına yanıt
    Yokmu bilgisi olan yaa?
  • Kusura bakmayın, foruma giremedim birkaç gündür. Konuyu hemen güncelliyorum.
  • Birlesik krallik uuuv beybi

• bende us hesap açtım ininalımı kaydetim free goldumu kaptım..hemen sonra us açtıgım hesabı uka taşıdım ve oyunu indirdim :) sizde bu yöntemi deneyin aynı zamanda vpn isteyen oyunlardada bunu deneyin ama trye taşıyın
  • us hesapla sorunsuz indirdim ben, konsolum ntsc ama.
    türk kredi kartıyla kullanıyorum ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculfgar

us hesapla sorunsuz indirdim ben, konsolum ntsc ama.

US hesabıma kredi kartı eklemek için yapmadığım takla kalmadı, hem bilgisayardan hemde xbox üzerinden VPN kullandım Paypal sanal kart 3 kredi kartı denedim yine olmadı olmadı. UK çevirdim kartımı ekledim bu sefer profilim hepten uçtu Xbox'tan giremiyorum artık.

Bilgisayardan hesaba girip eklediğim Kredi kartını kaldırmaya çalışıyorum artık ona'da izin vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 2 Ocak 2014; 23:42:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

quote:

Orijinalden alıntı: mculfgar

us hesapla sorunsuz indirdim ben, konsolum ntsc ama.

US hesabıma kredi kartı eklemek için yapmadığım takla kalmadı, hem bilgisayardan hemde xbox üzerinden VPN kullandım Paypal sanal kart 3 kredi kartı denedim yine olmadı olmadı. UK çevirdim kartımı ekledim bu sefer profilim hepten uçtu Xbox'tan giremiyorum artık.

Bilgisayardan hesaba girip eklediğim Kredi kartını kaldırmaya çalışıyorum artık ona'da izin vermiyor.

Hesabın kilitlenmiş olabilir, destek ile görüş bence. Xbox.com üzerinden görüşebilirsin.

• Martta etkinleştirdiğim 12 aylık gold bitmiş gözüküyor.Sleeping dogs varmış vay arkadaş ya
  • arkadaşlar indirirken net kesildi iptal oldu oyun ücretli olduğu zaman indirebilme imkanım var mı yoksa bir ücret ödemem mi gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Arshad

arkadaşlar indirirken net kesildi iptal oldu oyun ücretli olduğu zaman indirebilme imkanım var mı yoksa bir ücret ödemem mi gerek

Bir kere baslattiysan indirmeyi istedigin zaman devam edersin

• Ben de tam da bunu soracaktım.Ücretsiz verilen oyunları indirip daha sonra hardiskten sildiğimiz zaman,oyunların free verilme tarihleri bitip ücretli duruma geçtikleri takdirde de tekrar ücretsiz indirebilme hakkımız oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krupp K5

Ben de tam da bunu soracaktım.Ücretsiz verilen oyunları indirip daha sonra hardiskten sildiğimiz zaman,oyunların free verilme tarihleri bitip ücretli duruma geçtikleri takdirde de tekrar ücretsiz indirebilme hakkımız oluyor mu?

Oluyor , download history'den.

• 10 gb boş yer olan hafızaya bu oyunu atayım dedim ama sonra 4 gb boş yer kalacağı halde hafıza yetersiz diye yükleme kendiliğinden durdu. Bu oyun daha yüksek hafıza mı istiyor 6 gb'lık oyun olduğum halde.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.