Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.302
Cevap
18
Favori
67.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: Arshad

hani vpn olay kalkmıştı

Fable 3'te VPN kaldırılmıştı. Şimdi Defense Grid'de tekrar mı gerekiyor acaba?

hocam ben defence grid icin yazmamıştım yav onu indirdim baska oyunlar için demiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgi için teşekkürler. Ona göre konuyu güncelleyip ayrıyetten Microsoft'a sövecektim.

@Arshad @ugurakkocoglu
  • Arkadaşlar TR hesabımdan indirdigim bir oyunu US hesabımdan oynayabilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Human-Spider -- 2 Temmuz 2013; 17:00:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreyWardenTR

Arkadaşlar TR hesabımdan indirdigim bir oyunu US hesabımdan oynayabilirmiyim ?

Oynarsın
  • 16 Temmuzda Ac:2 beles olarak geliyor
    Kaynak: major nelson

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Haber için teşekkürler.

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun

https://twitter.com/majornelson/statuses/352417069544910848

@md07tr

Çok sağol hocam haber için günde on sefer bakiyodum geldi mi gelecek mi diye sevindim

• Demek ki her ay 1 tane 4 yıllık Arcade, 1 tane de 4 yıllık normal oyun verecekler:) Belki önümüzdeki ay sürpriz yapıp, Halo 3'ün yanına 2-3 yıllık yeni(!) bir Arcade oyun verirler:)
  • vay ac2 16'sında ha :D süper haber benim için. henüz oynama imkanı bulamamıştım :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir oyun alamadım daha. Hep hata veriyor.
  • Uyanik ms her ay bir arcade bir normal oyunla kekliycek bizi :))

• yanilmiyorsam halo 3 eylül gibi yazmislardi bir cok yabanci sitede,16 temmuzda indirin Assassin2 i oynamayanlar icin guzel bir oyun olacak,
  • Zaten verdikleri kutulu oyunları da arcade oyunlardan daha ucuza alırsın şu anda..
  • Fable 3 ü şimdi indirmeye çalışıyorum 19.99 dolar diyor. Süresinin geçmesi gibi bi durum mu var? 20 gün önce live aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Fable 3 ü şimdi indirmeye çalışıyorum 19.99 dolar diyor. Süresinin geçmesi gibi bi durum mu var? 20 gün önce live aldım.

Ben 9.90 euroya indirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Fable 3 ü şimdi indirmeye çalışıyorum 19.99 dolar diyor. Süresinin geçmesi gibi bi durum mu var? 20 gün önce live aldım.

30 Haziran'da bitti o kampanya.
  • Crackdown'ı verseler birtürlü oynamak kısmet olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

Crackdown'ı verseler birtürlü oynamak kısmet olmamıştı.

%90 VPN ister hocam. Eski oyunların hemen hepsi vpn istiyor. Yoksa ben de merak ediyorum, keşke verseler. Benim için AC 2'den falan daha iyi olur çünkü oynamadım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: skyfall tr

Crackdown'ı verseler birtürlü oynamak kısmet olmamıştı.

%90 VPN ister hocam. Eski oyunların hemen hepsi vpn istiyor. Yoksa ben de merak ediyorum, keşke verseler. Benim için AC 2'den falan daha iyi olur çünkü oynamadım:)

Aynen öyle AC 2'yi zaten 1000'ledim oyunda yapacak birşeyde bulamam
  • 16 temmuzda ac2 gelecek ama indirebilecekmiyiz oyunu acaba vpn istermi daha once live dan satin alan arkadaslar varmi bu oyunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 5 Temmuz 2013; 12:30:17 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.