Şimdi Ara

Xbox 360 Gamepad Pc Alıcısı + 2 Adet Xbox 360 Wireless Gamepad 140 TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
1
Favori
302
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsol aksesuarları >> Xbox >> Xbox 360 Gamepad Pc Alıcısı + 2 Adet Xbox 360 Wireless Gamepad 140 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    187 Mesaj
    Referanslar: 119

Katılım Zamanı
    23 Ekim 2003

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Xbox 360 Gamepad Pc Alıcısı + 2 Adet Xbox 360 Wireless Gamepad 140 TL
    Xbox 360 Wireless Gamepadler siyahtır.Bir tanesi sıfır ayarında olup koruyucu silikon ile kullanıldığında sorunsuza yakındır. Bir tanesi ise 2. el olarak alınmıştır. Kozmetik açıdan sıkıntısı olmasa da sağ analoğun tuş olarak kullanılan basma özelliği çalışmamaktadır. Analoğun hareket etmede hiç bir sıkıntısı yoktur. Fiyatı bu yüzden düşürdüm.

Xbox 360 Gamepad Pc Alıcısı orjinaldir ve bir sıkıntısı yoktur.

3 ürün için toplam 140 tl istiyorum. Resimlerini koymadım ama istenir ise Whatsapp'tan gönderebilirim.

İstanbul Gaziosmanpaşa Merkez'den ve Merter'den elden teslim olur. Diğer yerlere ise Kargo ile Alıcı ödemeli olarak para hesabıma yattığımda gönderebilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 140 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Gaziosmanpaşa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |
    Alış-Verişlerim: 865pe (ekran kartı aldım),VISION (ekran kartı takasladım),coldf1re (işlemci aldım),sariertan (psu takasladım),huso (işlemci takasladım),hserdark (ekran kartı takasladım),nesimdural (ses kartı takasladım),Selbal (ekran kartı takasladım)
  • Teğmen
    192 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    05 Eylül 2012

Durum
    Forumda değil

Hocam gamepad pc alıcısını tek olarak satıyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.