Şimdi Ara

XBOX 360 arcade slim fps farkı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktanda biraz anlaşıldığı gibi arcade ve slim kasalarda oyunlarda fps farkı varmı ? madem jasper board lar 3k görmüyor. Ses ve boyutta fark var. Arcade de alınabilir değil mi ? Fps farkı olurmu ? biri beni aydınlatsın lütfen.

• Fps farkı olmaz, ama bu saatten sonra arcade jasper board makinelere de bulaşılmaz. Slim yada yeni Elit modellere bakmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

Fps farkı olmaz, ama bu saatten sonra arcade jasper board makinelere de bulaşılmaz. Slim yada yeni Elit modellere bakmalısın.

tamam sağol. )
  • Benim de slim tavsiyem olur sana. Ayrıca neden fps farkı olsun ki sonuçta donanım aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyide madem buradan gelip soruyorsun, üstüne niye banada soruyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureMusic

İyide madem buradan gelip soruyorsun, üstüne niye banada soruyorsun :)

girmiyosun zannettim foruma :)
  • İşim olmadığı her gün giriyorumda her an giremeyebiliyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fps farkı olmaz, ama bu saatten sonra arcade jasper board makinelere de bulaşılmaz. Slim yada yeni Elit modellere bakmalısın.

bir arcade sahibi olarak bizim cihazlarımızın fiyatını bu mesajlarla hiç ediyorsunuz:)

gayet memnunum arcademden 5 sene bitti 6 ya girdik...

arcadelere bulaşılmaz derken bizide burda üzmeyin kandil kandil:)

berat kandiliniz mubarek olsun hayırlı kandiller
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 12 Haziran 2014; 17:46:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKullanIcIyIm

quote:

bir arcade sahibi olarak bizim cihazlarımızın fiyatını bu mesajlarla hiç ediyorsunuz:)

saygılar

Şimdi donanım olarak aynıysa jasper boardlı bir arcade kasa almak daha mantıklı geliyor ama eski olduğu için ve yorumlarda böyle olduğu içinde insan almak da istemiyor açıkcası.

not:super elite alıyorum.

• ikinci el blümünde 250 tlye jasper görmüştüm bi anda içim cızzzz etti kardeş anlıyormusun...

arcade joystik almayı düşünmesem tak alırdım hemen o jasper bordlu arcade makinayı...
    sudan ucuza bulunuyor artık cihazlar... 10 numara 5 yıldız jasper boardlar..
    haa benim param bol lüx içinde yüzüyorum ev sinema sitemime falan tipi uymaz dersen daha teknolojik olan slimleri düşünmekte haklısın tabiki.
    ama bir ps3 ün fiyatlarına bak birde 360ın arada 2 katı fark var neredeyse 2. elde..
    ve 360 grafik olarak daha da iyi oyunlarda...cızz ediyor yani içi insanın...neysee.. ööyle işteee... saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 12 Haziran 2014; 18:17:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKullanIcIyIm

quote:

saygılar

Senin makineni hiç ettiğim falan yok. Aynı arcade makineleri bende kullandım. Yıl olmuş 2014, 2009 yılında üretimi biten arcade makineleri tabiki tavsiye etmem, istedikleri kadar sağlam olsun her elektronik ürünün bir raf ömrü var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.