Şimdi Ara

XBOX 360 Aldıracak Oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıllık PS3 oyuncusuyum. Bu platformda birçok exclusive ve multiplatform oyun oynadım. Şimdi de malumunuz yeni nesil konsollar çıktı ve eski nesil ucuzladı. Yeni nesile geçmeden önce de bu nesilde yapmamın elzem olduğu şeyleri yapmak istiyorum. Size sorum şu:

360'a özel hangi oyunları oynamadığım için pişman olmalıyım? Hangi oyunlar için gidip PS3'ün yanına bir de X360 koymalıyım?

Aklıma gelen ilk isimler şunlar:

-Forza
    -Gears of War
    -Halo
    -Alan Wake
    -Metro 2033

Bu listeye PS3'te oynamamın imkansız olduğu hangi oyunları ekleyebilirsiniz?

Edit: Konsolu aldım. 4GB'lık E modeli. (Bundan önce PS4 de aldım.) İlk oyunum Forza Horizon. Önerilere hala açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ae2096 -- 26 Ağustos 2015; 18:54:05 >

• State of decay, fable, battleblock theater, pvz garden warfare, titanfall,deadlight,left 4 dead,trials evolution,marks of ninja, Bunlar seni baya goturur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu saatten sonra hele ps3 varsa Xbox yanlış bir karar olur. Zaten sağlam tüm exclusive leri yazmışsın ama ps3 varken bunları çokta aramazsın. Yeni nesile yönelmelisin.

• ben oynamadim ama Titanfall

edit : arkadas yukarida yazmis zaten gormemisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 5 Mayıs 2014; 1:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

State of decay, fable, battleblock theater, pvz garden warfare, titanfall,deadlight,left 4 dead,trials evolution,marks of ninja, Bunlar seni baya goturur.

Hocam afedersin yorumuna müdahale gibi oluyor ama o oyunların nerdeyse hepsi Pc için de çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: PureMusic

quote:

State of decay, fable, battleblock theater, pvz garden warfare, titanfall,deadlight,left 4 dead,trials evolution,marks of ninja, Bunlar seni baya goturur.

Hocam afedersin yorumuna müdahale gibi oluyor ama o oyunların nerdeyse hepsi Pc için de çıktı.

konuyu acan arkadas ps3 de oynayamicagim dedigin icin oyle yazmis arkadas ta, bilemeyiz bilgisayardan bahsetmedigi icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 5 Mayıs 2014; 11:37:57 >

• quote:

Bu listeden sadece left for dead'i oynadım. Titanfall'u yeni nesilde oynamayı düşünüyorum açıkçası. 360 ile One arasında çok bi uçurum yok sanırım tavsiye ettiğinize göre?

@PureMusic

PC'de oyun oynamıyorum. Arkadaşın tavsiyeleri yerinde olmuş. Sizin dediklerinizi düşünüyorum aslında şu anda hem bu nesile hem de yeni nesile çıkmış oyunları sadece yeni nesilde oynamaya karar verdim. Sadece bu bile yeni nesil için kabarık bir liste oluşturuyor.

• O gamepad in tadını çıkarmak var birde hocam
  • Alan wake ve gears of war diyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

O gamepad in tadını çıkarmak var birde hocam

Beni en çok heyecanlandıran da bu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

O gamepad in tadını çıkarmak var birde hocam

Beni en çok heyecanlandıran da bu zaten

PS3 ü kötülemek için söylemiyorum çok güzel bir alet fakat yeni oyunları almaya öğrencilik durumum el verseydi Xbox360 tan devam edecektim yoluma ama takas sistemi olmaması kötü ve ikinci el bölümünden oyun düşürmek zor. O gears of war yok mu ahh

• quote:

quote:

Bu listeden sadece left for dead'i oynadım. Titanfall'u yeni nesilde oynamayı düşünüyorum açıkçası. 360 ile One arasında çok bi uçurum yok sanırım tavsiye ettiğinize göre?

@PureMusic

PC'de oyun oynamıyorum. Arkadaşın tavsiyeleri yerinde olmuş. Sizin dediklerinizi düşünüyorum aslında şu anda hem bu nesile hem de yeni nesile çıkmış oyunları sadece yeni nesilde oynamaya karar verdim. Sadece bu bile yeni nesil için kabarık bir liste oluşturuyor.

' 360'a özel hangi oyunları oynamadığım için pişman olmalıyım? ' sorunuzdan yola çıkarak söylemiştim. Tabiki xbox 360 ın kolu çok iyi, playstation bölümünde yazarsanız fanboylar malesef çekemediklerinden saldırırlar ama hangi ünlü oyun inceleme sitesine bakarsanız bu sonucu verirler size. Ha ps3 ün exclusive leri xbox ı 5 e 10 a katlar tabi o konuda da hakkını vermeliyiz.

Bana sorarsanız madem bu tarz birşeye yöneleceksiniz, xbox one a yönelin kol olarakta xbox 360 kalitesinden daha iyi veriyor.

• quote:

quote:

quote:

@PureMusic

' 360'a özel hangi oyunları oynamadığım için pişman olmalıyım? ' sorunuzdan yola çıkarak söylemiştim. Tabiki xbox 360 ın kolu çok iyi, playstation bölümünde yazarsanız fanboylar malesef çekemediklerinden saldırırlar ama hangi ünlü oyun inceleme sitesine bakarsanız bu sonucu verirler size. Ha ps3 ün exclusive leri xbox ı 5 e 10 a katlar tabi o konuda da hakkını vermeliyiz.

Bana sorarsanız madem bu tarz birşeye yöneleceksiniz, xbox one a yönelin kol olarakta xbox 360 kalitesinden daha iyi veriyor.

Haklısınız pek anlatamamışım durumu. One'a zaten kesin gözüyle bakıyorum. Titanfall, Ryse ve özellikle Quantum Break çok güzel gözüküyor. Keza gamepad'in trigger tuşlarında titreşim olması (bence konsolun oyun sektörüne en büyük katkısı) beni inanılmaz cezbediyor. Yeni nesilde ne yapıp edip iki konsolu da almaya çalışacağım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@PureMusic

Haklısınız pek anlatamamışım durumu. One'a zaten kesin gözüyle bakıyorum. Titanfall, Ryse ve özellikle Quantum Break çok güzel gözüküyor. Keza gamepad'in trigger tuşlarında titreşim olması (bence konsolun oyun sektörüne en büyük katkısı) beni inanılmaz cezbediyor. Yeni nesilde ne yapıp edip iki konsolu da almaya çalışacağım.

Bana sorarsanız yeni nesilde şu anda ps4 açık ara önde. Oyun duyuruları ve genel özellikler bakımından. Ama siz tabi biraz daha araştırın, her ikisi de farklı kesimlere hitap ediyor sonuçta.

•  XBOX 360 Aldıracak Oyunlar
  • Yeni nesil için konuşuyorum. Xone güzel ve şık tasarıma sahip , gayet de iyi bir gamepad e sahip göze güzel gözüken , exc. dediğimiz oyunları çok olan (yeni olduğu halde) bir konsol. Fakat aynı durum donanım için geçerli değil. Ps4 ün yanında X360 gibi kalıyor. Yani oyunları için alınır fakat öncelikle Türkiye'ye resmi bir girişinin olması lazım.(Eylül ayında resmi olarak giriş yapacak) Yani almak istiyorsanız farkları bir gözden geçirin.

• Yeni nesilde ilk tercihim PS4. Uzun süredir gelişmeleri takip ediyorum zaten. Ancak ikilikten de kurtulmak istiyorum. Bi oyuna bakarken hangi konsola çıkacakmış diye bakma derdinin olmamasını hangi oyuncu istemez?

Oyun tavsiyesi veren arkadaşlara çok teşekkürler hepsine tek tek bakıyorum.

• Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.