Şimdi Ara

Xbox 360 4gb ve battlefield 4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar vakit geçirmelik ucuz diye sıfır bir 4gb xbox 360 aldım usb olarakda 32gb bir flash takılı battlefield 4 4gb modellerde oynanmıyor diye duydum herhangibi bir çözümü varmıdır flash belleğe yüklemez mi gidip alıcam teknosa'dan oyunu?

• BF4'ü x360 veya ps3'te oynamayın hocam oyun alpha aşamasında resmen.bf3 milyon kat daha iyidir. Bir de tam emin olmamakla beraber oyun hdd istiyordu flashdisk kabul etmiyor(Bf3 için eminim bf4 için %100 emin değilim)
  • Gta 5 veya diger guzel oyunlarda atabiliyormu oyunu flasha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 4 yüklenmiyor, GTA 5, COD:Ghosts gibi diğer büyük oyunlarda usb desteği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Sekiz

BF4'ü x360 veya ps3'te oynamayın hocam oyun alpha aşamasında resmen.bf3 milyon kat daha iyidir. Bir de tam emin olmamakla beraber oyun hdd istiyordu flashdisk kabul etmiyor(Bf3 için eminim bf4 için %100 emin değilim)

Hocam x360 için bf4 ne kadar zamanda hazır olur sizce? bf3 de x360 için ilk zamanlar böyle miydi? Eğer o da öyleyse ve bir zaman sonra düzelmişse tahmini bu da o kadar zamanda düzelebilir.

x360 alacağım da bf4 aklımdaydı o zaman bekleyeyim biraz daha
  • Kapasitesi ne olursa olsun USB olmuyor maalesef. Hard disk almak gerekiyor (HD içerik için).
    Oyun aradabir çakılsa da oynanmayacak gibi değil. FPS sevenin kaçırmaması gereken bir oyun.
    Oldukça eğlenceli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

BF4'ü x360 veya ps3'te oynamayın hocam oyun alpha aşamasında resmen.bf3 milyon kat daha iyidir. Bir de tam emin olmamakla beraber oyun hdd istiyordu flashdisk kabul etmiyor(Bf3 için eminim bf4 için %100 emin değilim)

Hocam x360 için bf4 ne kadar zamanda hazır olur sizce? bf3 de x360 için ilk zamanlar böyle miydi? Eğer o da öyleyse ve bir zaman sonra düzelmişse tahmini bu da o kadar zamanda düzelebilir.

Oyun düzelmez hocam BF4 ya PC'de ya da yeni nesilde oynanır. Yani update'lik bir olay değil,oyunun kendisi ps3 ve xbox 360'ta olmamış. Beğenen vardır saygı duyarım ancak hangi foruma girerseniz girin yabancı ve türk farketmez eski nesil konsollarda tutmadı oyun.

• quote:

quote:

quote:

Oyun düzelmez hocam BF4 ya PC'de ya da yeni nesilde oynanır. Yani update'lik bir olay değil,oyunun kendisi ps3 ve xbox 360'ta olmamış. Beğenen vardır saygı duyarım ancak hangi foruma girerseniz girin yabancı ve türk farketmez eski nesil konsollarda tutmadı oyun.

Peki x360 için bf3 alsam online'da oyuncu olur mu daha bir kaç sene?

• Tesekkurler cevap icin gta 5 aldim. Anladigim kadariyla sadece bf4 istiyor hdd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu konuyu ben de merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsbourneReynolds

quote:

Bu konuyu ben de merak ediyorum.

2 seneyi bilmemde bu aralar bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.