Şimdi Ara

XBOX 360 + 250GB HDD + JTAG + GUITAR HERO SET = 550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben sanırım bunu buradan daha önce satayım diye ilan açmıştım ama sonra takip etmedim unuttum, bir daha başlık açıyorum.

Elimde Atik Elektronik'ten aldığım 2009/06 ay yapımlıydı sanırım bir xbox 360 arcade var ayrıca 250 gb harddisk de almıştım o zaman, ben bunu aldığım ilk 6 ay çok güzel vakitler geçirmeme rağmen, daha sonrasında ps3 almam ve daha da sonrasında pc'mi güncelledikten sonra sadece arada guitar hero oynanan bir alet haline dönüştü. O da arkadaşlar gelince. Biraz belki hevesim gelir diye jtag işlemi yaptırttım ama ondan da çabuk sıkıldım, çok kurcalayamadım jtagden sonra birkaç oyun ve guitar hero dlclerini yüklemek dışında. Çoğunlukla ne yazık ki atıl vaziyette durduğundan satmaya karar verdim guitar hero setiyle (davul, gitar, mikrofon var)beraber. İçinde tüm guitar hero oyunları ve dlcleri yüklüdür, birkaç güncel oyun da vardı sanırım jtag işleminden sonra deneme amaçlı yüklemiştim, eski oyunlardan da vardı sanırım biraz.

Neyse durum böyle. Alette ve guitar hero setinde kozmetik ve iç parça olarak hiçbir sorun yok. Öyle duruyor işte. Ben hatta o koca guitar hero setini falan kargo yapmakla uğraşmak istemiyorum şu sıralar yoğunum hiç uğraşamam. Kargo ile teslim gerçekten en son tercihim. İstanbul içine elden teslim etmek istiyorum. Hatta önce gelin evime bir görün, deneyin bakın, içiniz rahat etsin, ondan sonra alırsınız. Tercihim evime gelip teslim almanız yönünde yani. İstediğim fiyat 550 tl hepsi için. Piyasayı çok araştırmadım ama fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum. Ayrıca satmayı düşünmüyorum xbox'u hepsini beraber satıyorum. Öğrenciyseniz 500'e bırakacağım. Ben de öğrenciyken kendi paramı biriktirip almıştım. Öğrenci arkadaşa düz hesap kolaylığım olsun :).

Diyeceklerim bunlar. Umuyorum gerçekten işine yarayacak biri alabilir de, kullanır. Boş durması beni biraz üzüyor.

İyi günler...

Pm veya mesaj atarak irtibata geçebilirsiniz, takip etmeye çalışacağım. Her türlü yorumu isteyen yapabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bunla pes2013 gibi oyunları oynayabilirmiyiz ?
    buna kinect alap o tarz oyunları oynayabilirmiyiz ?
    Ayrıca kol veriyormusun ?
    Hdd e oyun yüklenebilirmi ?
    Live'da banlı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hemato -- 22 Aralık 2012; 19:02:13 >
  • Yanlış yönlendirmek istemem ama bildiklerimi söyleyeyim.

Evet pes 2013 oynayabilirsin, jtagli bir xbox da her şeyi oynamak mümkün diye biliyorum.
    Evet kinect bağlanabiliyor ama sanırım ayrıca adaptör de gerekiyor aklınızda bulunsun.
    Hdd'den oyun oynanabiliyor, ben o şekilde oynuyordum.
    1 kol veriyorum
    Live'a hiç girmedi, hep offline dı makine. O yüzden banlı olması gibi bir durum söz konusu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverdom

Yanlış yönlendirmek istemem ama bildiklerimi söyleyeyim.

Evet pes 2013 oynayabilirsin, jtagli bir xbox da her şeyi oynamak mümkün diye biliyorum.
    Evet kinect bağlanabiliyor ama sanırım ayrıca adaptör de gerekiyor aklınızda bulunsun.
    Hdd'den oyun oynanabiliyor, ben o şekilde oynuyordum.
    1 kol veriyorum
    Live'a hiç girmedi, hep offline dı makine. O yüzden banlı olması gibi bir durum söz konusu değil.

gitarsız satıyormusun ? hero setsiz yani ?
  • İlk mesajımda da belirtmiştim o şekilde satmayı düşünmüyorum. Ayrıca satma uğraşına girmek istemiyorum. İlla setsiz istersen vereceğim fiyat 450 tl olur o da yüz tl daha ver setli al diye :)

• quote:

İlk mesajımda da belirtmiştim o şekilde satmayı düşünmüyorum. Ayrıca satma uğraşına girmek istemiyorum. İlla setsiz istersen vereceğim fiyat 450 tl olur o da yüz tl daha ver setli al diye :)

hocam ps3 le xbox arasında pes 13 fark varmı goruntu kalıtesı vs ?
    suan makınaya oyun yuklenebılır degıl mı ?
    korsan oyun oynanır yanı ?
    ha birde garantısı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemato

quote:

İlk mesajımda da belirtmiştim o şekilde satmayı düşünmüyorum. Ayrıca satma uğraşına girmek istemiyorum. İlla setsiz istersen vereceğim fiyat 450 tl olur o da yüz tl daha ver setli al diye :)

hocam ps3 le xbox arasında pes 13 fark varmı goruntu kalıtesı vs ?
    suan makınaya oyun yuklenebılır degıl mı ?
    korsan oyun oynanır yanı ?
    ha birde garantısı var mı ?

Hayir fark yok. Xbox 360 hatta daha iyi bile olabilir genelde multiplatform oyunlar xbox platformu icin yapiliyor once. Evet istenen oyun yuklenebilir durumda. Evet korsan oyun oynanabilir. Hayir garantisi yok. Atik elektronik 2 sene garanti vermisti artik bitmistir. Ben 2010 a yaklasirken almistim xboxu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam oyunların ısımlerını bır atarmısın bana
  • Şu an evde değilim bakamıyorum o yüzden ama hatırladıklarım hitman absolution, arkham city, max payne 3 falan vardı güncel sayılabilecek oyunlardan diğerlerini hatırlamıyorum tam assassin's creed serisinden oyunlar falan vardı sanırım. Eğer oyun kısmı sorunsa, istediğin 2-3 oyunu indirip yükleyebilirim. Harddiske internetten nasıl oyun atılacağını gösterebilirim hem böylece.

Bu arada DVD olarak da 20-30 tane çeşitli oyunlar bulunuyor ama onlara da ne zamandır bakmadım o yüzden tam hatırlamıyorum.

Bir de ben Çekmeköy (Madenler daha doğrusu) tarafında oturuyorum eğer gelip almak sorun olacaksa, benim kargoya taşımam bunları zor onu da hatırlatayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverdom -- 23 Aralık 2012; 18:54:57 >

• 500 liraya bir arkadasla anlastik disardan. Parayi toplayabilirse alacak uc gun sure istedi benden. Uc gun boyunca rezervedir haber vermek istedim.

• merhaba, satış yapıldı mı? guitar hero setinin versiyonu nedir? PM atamıyorum
  • Yok satis yapilmadi..guitar hero versiyonuyla tam neyi kastettiginizi anlamadim ama iste iki zil uc davul bir pedal olan versiyon.. yanlis anlamadiysam bunu sordunuz degil mi ?

• Selam, guitar hero'nun modelini soruyordum aslında "Warriors of rock", "Band Hero", "Guitar Hero 5" vs... kutunun üzerinde yazar. Xbox'ı ayrıca satmayı düşünmüyorum yazmışsın da ben guitar heroya talibim sadece :) Taşdelenden de alabilirim, sorun olmaz benim için, uğraştırmam seni de. Guitar hero'yu bana satarsan, xbox'ı daha rahat elden çıkarabilirsin belki, senin için de daha uygun olabilir fiyat açısından. PM atıp iletişim bilgini iletirsen görüşebiliriz, pm atamıyorum.
  • pardon madenlerden alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorb

pardon madenlerden alabilirim

Ya kusura bakmayın çok yoğundum ve şehir dışındaydım cevap yazamadım. Tamam ben size ayrıca verebilirim xbox'u dediğiniz gibi ayrıca satmak mümkün. Aklınızda fiyat olarak ne kadar vardı?

Band Hero setiydi bu arada onu da ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverdom -- 30 Aralık 2012; 22:52:18 >

• Hocam,

pm atıp telefonunu belirtirmisin
  • Hocam guitar hero setini ayrıca satar mısınız? Eğer satarsanız aklınızdaki fiyat nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.