Şimdi Ara

Xavi, Al-Arabi'ye transfer oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Romanya basınına açıklamalarda bulunan Rumen teknik adam, Barcelona’dan ayrılması gündemde olan Xavi Hernandez hakkında, “Xavi ile ön sözleşme imzaladık. Sadece bizden değil, başka takımlardan da teklifler var. Onunla kişisel olarak ben konuştum. Şu an Brezilya’da ve onunla konuşabilmek çok zor. Telefonda bizim için oynaması gerektiğini söyledim” şeklinde konuştu.

34 yaşındaki Xavi için ABD’ye gidebileceği yönünde de iddialar vardı ancak Petrescu, İspanyol futbolcunun kendileri ile anlaştığını söyledi. Xavi’nin yılda 8 milyon avro kazanacağı öne sürüldü. Deneyimli orta saha oyuncusunun Dünya Kupası sonrasında Barcelona'nın yeni teknik direktörü Luis Enrique ile görüşerek yenilenen takımdaki rolü üzerine konuşması ve kararını ondan sonra vermesi bekleniyordu. (Spor365.com)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok garip olacak aga xaviyi başka takımda görmek.Adam bana yaşlandığımı hatırlatıyor resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 19 Haziran 2014; 10:53:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar doyumsuz insanlar ya yeterince paran var zaten itibarını düşün biraz.

şimdi benim gözümde xavi paragöz herifin teki olmuş oldu.

gene nedved'e hayran oldum bak şimdi adam 2 katı fiyata gitmedi. küme düştüler efsane sözünü söyledi gene gitmedi

adamsın pavel nedved reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

ne kadar doyumsuz insanlar ya yeterince paran var zaten itibarını düşün biraz.

gene nedved'e hayran oldum bak şimdi adam 2 katı fiyata gitmedi. küme düştüler efsane sözünü söyledi gene gitmedi

Para için gittiğini nerden biliyorsun olm ?Adam 2008-2012 yılları arasında bir numaralı orta sahaydı parayı düşünseydi Arap ıakımlarına giderdi o yıllarda.Barça yönetimi salladı xaviyi bence yoksa küçüklüğünden beri aynı takımda oynayan adam satmaz takımını ki xavi Katalan bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 19 Haziran 2014; 12:15:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu Katar'a, ABD'ye ve Çin'e giden futbolculardan gıcık oluyorum. Hele birde böyle isim yapmış efsane futbolculara.

Zaten 7 sülalen rahat ama adamlar 649465. Neslini düşünüyor heralde.

• Maalesef Turkiye'ye gelen futbolcuların mentalitesiyle yukarıda saydığınız 3 ülkeye giden futbolcuların mentalitesi arasında hiçbir fark yok.

• La Liga'nın selameti için harika bir haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Maalesef Turkiye'ye gelen futbolcuların mentalitesiyle yukarıda saydığınız 3 ülkeye giden futbolcuların mentalitesi arasında hiçbir fark yok.

3.5-4 milyonla 8 milyon arasında fark yok mu ? mentalite aynı değil o 3 yerden önce geliyor türkiye , bu kadar da küçümsemeyin
  • Vay be bi devir bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando Hierro

La Liga'nın selameti için harika bir haber.

Xavi gibi futbolcu mu var be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando Hierro

La Liga'nın selameti için harika bir haber.

Niye böyle düşünüyorsun ki La Liga için önemli bir değerdi bence Xavi, diğer Katalan'lar gibi pislik de yapmıyordu topunu oynuyordu.

Hocam mesele o değil,yenildikleri her maçın ardından zemine bahane bulup Real Madrid maçlarında zemin tertemiz falan diyordu. Xavi genel itibariyle dünyada ki en nefret ettiğim futbolcu zaten o yüzden öyle yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

ne kadar doyumsuz insanlar ya yeterince paran var zaten itibarını düşün biraz.

Para için gittiğini nerden biliyorsun olm ?Adam 2008-2012 yılları arasında bir numaralı orta sahaydı parayı düşünseydi Arap ıakımlarına giderdi o yıllarda.Barça yönetimi salladı xaviyi bence yoksa küçüklüğünden beri aynı takımda oynayan adam satmaz takımını ki xavi Katalan bir de

Şakamı yapıyorsun ? Xavi 2008-2012dede gitse benzeri parayı alcaktı.formdaydı başarı yaşamak istedi.şimdi yaşlandı ve para için gitti.hayır arap takımına para için değilde ne için gitti orada kendisini geliştirmek veya futbol sonrası iş bulmak içinmi

Yok artık ya sizin sınırınız yok cidden

• burada bidi bidi yapanlar xavi veya x bir futbolcunun yerinde olsa bir saniye durmaz hoplaya ziplaya gider, bu adamlar vucutlarini fit tutmak icin futbol oynamiyor para kazanmak icin oynuyor, hayatinda maksimum 10 sene rekor ucretler alabilecegi donemi de maksimumda tutmaya calisiyor, bu yuzden gecin bos muhabbeti, futbol hayatinin son donemlerinde iyi para verildiginde gitmeyen futbolcular salaktir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.