Şimdi Ara

Xapo ile bitcoin/satoshi toplama listesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

www.bitcointime.site
  • Tekrar merhaba arkadaslar. Siteye bitcoin ile ilgili cok iyi bir kisa belgesel ekledim. Bitcoin le ilgili biraz daha bilgi edinmek isteyen veya bitcoin ile tanismak isteyenleriniz asagidaki linkten belgeseli izleyebilir. Ilginc bulacaginiza eminim.

http://www.bitcointime.site/documentary.html
  • bitcoin madenciliğine veya sıfırdan bir şekilde toplamaya başlamak için herhangi bir ücret veriyor muyuz? bilgisayarın açık kalması dışında ekstra neler yapmamız gerekiyor?
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Soyle bir yazi buldum bitcoin madenciligi ile ilgili. Yazida guzel aciklanmis. Site bana ait degildir.

http://coin-turk.com/bitcoin-madencili-nedir-ve-nasil-yapilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nomad1988 -- 18 Ekim 2016; 18:51:08 >
  • Merhaba,

Bircok yeni cesme (faucet) eklendi. Gercekten oldukca genis bir liste olustu. Ilgilenen arkadaslarin kacirmamasini tavsiye ederim.

www.bitcointime.site
  • Cesmeler yenilendi ve eklemeler yapildi. Biraz vakti olan ve ufak bir ek gelir isteyen arkadaslari bitcoin dunyasina davet ediyorum.

www.bitcointime.site
  • Liste yenilendi.

www.bitcointime.site
  • Liste guncellendi.

www.bitcointime.site
  • Liste kontrol edildi.

www.bitcointime.site
  • Listeye yeni cesme eklendi. Odul ve zaman bilgileri guncellendi.

www.bitcointime.site
  • Liste kontrol edildi. Cesmeler calisiyor arkadaslar.

www.bitcointime.site
  • Liste gunceldir arkadaslar.

www.bitcointime.site
  • Liste kontrol edildi arkadaslar. Siteyi ziyaret edip bedava bitcoin toplayabilirsiniz.

www.bitcointime.site
  • http://freebitco.in/?r=3538637 adresinden girerek saat başı bir miktar bitcoin/satoshi kazanabilirsiniz. evet, link referans içerir.
  • Liste kontrol edildi arkadaslar. Siteyi ziyaret edip bedava bitcoin toplayabilirsiniz.
    www.bitcointime.site
  • Merhaba arkadaslar,

Bitcoin fiyati 1000 dolari gecti. Cesmeleri ziyaret edip bedava bitcoin toplayabilirsiniz. Liste kontrol edilmistir. Butun cesmeler calisiyor. Listenin guncel hali icinwww.bitcointime.site sayfasini ziyaret edebilirsiniz.
  • Sayfanin sonuna oyun oynayarak bitcoin kazanabileceginiz siteler ile xapo disinda odeme yapan diger cesmeler eklenmistir.

Bedava bitcoin toplamak icinwww.bitcointime.site sayfasiniz ziyaret edebilirsiniz.
  • Liste guncellenmistir. Siteyi ziyaret edip bedava bitcoin toplayabilirsiniz.

www.bitcointime.site
  • Linkler kontrol edildi ve tum cesmeler calismaktadir.

Bedava bitcoin toplamak icinwww.bitcointime.site sayfasiniz ziyaret edebilirsiniz.
  • Tum cesmeleri simdi kontrol ettim. Hepsi odeme yapmaktadir. Siteyi ziyaret edip bedava bitcoin toplayabilirsiniz.

www.bitcointime.site
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.