Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

X99 Taichi + i7 6800 k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tncys Daha Az
1 Kayıtlı Üye
1
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Konunun Etiketleri
Intel #s2011v3 AMD / Intel #Intel Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
Giriş
      74 Mesaj
      Referanslar: 12

Katılım Zamanı
      13 Aralık 2007

Durum
      Forumda değil

05 Haziran 2018 17:35:38 Konu Sahibi
      Slm Arkadaslar

Baslıktaki ikiliyi satmaya niyetliyim su anda bilgisayarda takılı ama kullanmıyorum.maalesef zaman olmadıgı icin satmak zorunda kalıyorum.

Aslında sistemi satmak istiyordum ama bayadan beri satılmadıgı icin anakart islemciyi satmak istiyorum.

ikisi icin 2000 tl istiyorum.

isteyenler ozelden yazsın lutfen

|
      |

Katılım Zamanı
      08 Eylül 2009

Durum
      Forumda değil

1 Not
      04 Haziran 2018 13:58:53
      hocam yanlışlıkla güncelledim kasa olarak satıyorum diyip bi taraftan da güncelliyorsun komple satıldı olarak güncelle istersen ...
      |
      |

Dr_nike_kaddafi

OYUN VEYA İTEM SATTIĞIM ÜYELER
      Drmel , Hawk-Claw , Markus Schulz , arasmustafaoglu , grkcm , Takumi , cikitare , black37 , Keanexx , Cr!M!N4L , Frobisher , Bu bir kullanıcı adı , MyReSPeT , lp.papercut , Winston Blue , Yaşayan Canlı , quarters , Degisik Kahya , Dark_Stone_TR , roebenewa , berkke , Gargemelus , yusufahmet16 , dr.halil , TR_LegendOfWar , slckssmz , Grain35 , slajer, Yggdrasil , dunklerpaladin , Kael_ , Blasted35, demirkaanersin , capcup74 , Arthionnn , SchwarzMoto , xVengeance , capcup74 , Leeroy Genghis , mustafa982 , fat33 , DoDoking , anorexia , Crashlone , Psicolog , QarekTyphon , AurumLuna , hsnpyn11111 , Gold D. Roger , Mckenziee , Markus Schulz , Ŀeoп , judge1986 , GuitarxtanbuL , Leeroy Genghis , Kronoss2510 , ExMilitary , Jellal Fernandes , Unshaken Darkness , GuitarxtanbuL , John Constantine

Dr_nike_kaddafi
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.