Şimdi Ara

X96 2Ghz Quadcore 2GB 16GB Android Smart TV Box Kodi IPTV Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
9
Favori
16.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Amlogic 2Ghz Quadcore 2GB 16GB Android Smart TV Box Kodi IPTV Netflix

Android Smart TV Box HDMI yoluyla Lcd-Led TV'nize bağlanarak komple Smart TV deneyimi sunar.2Ghz 64Bit Quadcore işlemci 2GB Ram 16GB dahili hafıza(64GB'a kadar microsd takılabilir) Wifi b/g/n 2.4Ghz, Ethernet port, 2 USB portu, Digital ses çıkışı, Miracast, Uzaktan kumanda. Kodi Media Sistemi ve Netflix kuruludur. Binlerce Film Dizi Spor kanalları maçları muzik video açabilme.Netflix izleme.Youtube ve diğer platformlar.Tüm Kodi eklentileri iptv vs kurulup verilecektir.

Türkçe Menü Android rootlu. Oyun ve diger uygulamalar. Mouse Klavye takılabilir. Portatif yer kaplamayan tasarım.Hdmi kablosu ve uzaktan kumanda kumanda uzatması pakete dahildir.

-- Ürünün yazılımı ayarlanarak en performanslı haliyle ihtiyac olabilicek tum uygulamalar kurulu olarak verilevektir.
    Kodi plugin turkce film dizi eklentileri ayarlanmış olarak verilecektir.Özel ihtiyaclarınız icin extra kurulumlar yapılabilir.
    SIFIR üründür ve teknik destek yazılım kurtarma vb konularda destek verilir.Cihazı aldıktan sonra soru sorabilirsiniz destek alabilirsiniz.

Gereksiz boş yorumlar yapanlar sikayet edlecektir. İsteyen istedigi yerden ürün alabilir surdan burdan urun aldım yorumlarınızı kendinize saklayınız.İlgilenenlerin sadece pm yoluyla msj atmalarını rica ederim.
    X96 2Ghz Quadcore 2GB 16GB Android Smart TV Box Kodi IPTV Netflix
    X96 2Ghz Quadcore 2GB 16GB Android Smart TV Box Kodi IPTV Netflixi
    X96 2Ghz Quadcore 2GB 16GB Android Smart TV Box Kodi IPTV Netflixstanbul elden yada kargo **** 350TL

ilgilenenlerin PM yoluyla iletişim kurmasını rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordamus -- 18 Mayıs 2020; 17:56:59 >

• resimdeki klavye de dahil mi fiyata
  • Elimde shark sh094 numarali saatten var takas dusunursen mesaj atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam portal giriliyormu buna
  • İstanbulda yeriniz nerde?

• islemci nedir rk mi amlogic mi

• Pm
  • Bazı **saygısız terbiyesiz* arkadaşlara tekrarlıyorum ilanıma ozellikle reklam icerikli kirletici link atanlara! Guzel kardeslerim daha oncede yazdım isteyen lstedigi yerden alabilir kimseyi zorlamıyoruz ayrıca ilanda surada sukadar surda su yok bilmemne koymak kotu niyet gostergesidir! Benim satışımda ayrıca bir hizmette bulunuyor cihazın yazılımını ve ilgili medya uygulamalarının.eklentilerini ve performanslı çalışması için gerekli ayarlamalar farklı uygulamalarda kurulup ve teknik destek guvencesiyle beklemeden test edilmis sorunsuz urun olarak veriliyor eger bir sorunuz varsa ilandada belirttigim gibi pm atarak bilgi alabilirsiniz.

• hocam tüm (Türyksat, hotbird)yayınları smart tv li televizyondan izleyebilirmiyiz bununla
  • Netflix , youtube 1080p açıyorsa düşünebilirim..
  • PM attım, cevap yazabilir misiniz?
  • Netflix ve youtube 1080p izlemek mumkundur. PM ile ulasılmasını rica ederim.

• PM atıldı, cevaplarsanız sevinirim

• pm atıldı
  • Netflix ve youtube 1080p izlemek mumkunmüdur? Taksit imkanınız mevcutmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayabrt -- 4 Nisan 2019; 15:27:23 >
  • Arkaşlar x99 almak istiyorum nasıl iş görür mü

• quote:

Orijinalden alıntı: kayabrt

Netflix ve youtube 1080p izlemek mumkunmüdur? Taksit imkanınız mevcutmu ?
    Eminmisin 1080p izlemenin bu cihazda mumkun olduguna? Arastirmalarima gore bu cihazin sikintisi sertifikali olmamasi apple tv, xaomi mi box ve bi kac tv box disinda birak 1080p'yi 720p bile izleyemiyosun cunku netflix desteklemiyor x96'larin tumunde 480p sabittir netflix rootlayip bi kac ayarla bunu gecici bir sure halledebilirsin ama gecici bir sure ilk guncellemede yine aynisi olucaktir! insanlari yanlis yonlendirme canim kardesim. Veya soyledigini mantiksal ve yazilimsal olarak ispatla lutfen dedigin gibi olsa ben bu cihazlardan hemen alirdim sirf netflix icin gidip mi box alicam. Satici kardesim seninle bir derdim yok sadece arkadasin bu yorumuna takildim netflix izlemeyenlere ip tv ozelligi yeterde artar bile digiturk dsmart tivibu sinema belgesel yetistin +8500 kanal yillik 150 tl sirf bunun icin bile alinir bu arkadasin sattigi cihaz. Netflix takintisi olmayanlara siddetle tavsiye ederim aliexpreste ortalama 200 tl bu tarz tv boxlar yeni gumruk yonetmeligine gore bu cihazlara gumruk ucreti koyuldu trt katki payi adi altinda oda ortalama 100 tl yani bu cihazi yurtdisindan getirtmeye kalksaniz yine ayni paraya denk geliyor 1 ay beklemekte işin cabasi bu yurtici oldugu icin en fazla bi kac gunde siparis edene gider diye tahmin ediyorum. Herneyse herkese iyi forumlar.

• aliegecinar A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende satıcıya sormak için yazdım ama yazım hatası oldu heralde.. milleti yanıltmak benim haddime değil. zaten mibox 4k cihaz aldım bile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayabrt

Hocam bende satıcıya sormak için yazdım ama yazım hatası oldu heralde.. milleti yanıltmak benim haddime değil. zaten mibox 4k cihaz aldım bile..
    Estafirullah kardeşim olur böyle şeyler tavsiye edermisin mi box 4k'yi yani cok kararsizim mi box 4k ve mi box s arasinda gidip geliyorum ikisinin arasindaki tek fark kumandadaki netflix tuşuymuş :/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.