Şimdi Ara

X800GT 'yi Değerlendirelim(Kart alındı incelendi bile:)) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
0
Favori
5.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Orjinalden alıntı: ascha

quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

Bu tarz şeyleri daha çok yabancı forumlarda görüyoruz o yüzden çokta bilindik alışagelmiş bir şey değil yani birilerinin çıkıp bu işi yaptığını görmeden adım atmak yanlış olabilir mazallah kart elimizde falan kalır.

Beklemekte yarar var

@ascha

HIS x800gt 256mb 256bit olanından diyorum gelsinde alalım ne dersin

olabilir...ben de 6600gt den soğuduğumu HISsetmeye başladım sanki

Tabi tabi senin HIS lerin kuvettli ben bunu biliyodum zaten...Dur sen sıkı takipteyim 6.HIS sim kuvvetleniyo gelir gelmez alcaz ama ben CEBIT te satılıyosa ordan alırım bak şimdiden söliim

ben bu gün cebite giden birine sordum.var dedi ama hangi marka olduğunu hatırlamıyormuş.inşallah vardır

• Oy oy oy alalım alalım hepimiz alalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverdream

Oy oy oy alalım alalım hepimiz alalım

çok iyi ya

uyku modundayım yazamıyom artık yedi bitirdi beni x800gt

acayip HIS lendim öle böle değil
  • X800 GT 6600 veya 6600gt yerine alınabilecek en iyi kart olduğunu kullandıkça daha iyi anlıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xf

X800 GT 6600 veya 6600gt yerine alınabilecek en iyi kart olduğunu kullandıkça daha iyi anlıyorum..

seni böyle alalım

http://forum.donanimhaber.com/m_4009339/tm.htm

• Erdal abi kartı alma planın varsa hemen devreye sok derim

Komuşuda pişer bizede düşer hesabı olmazsa bide bize gelirsin bişeyler yaparız
  • valla 256MB 256BİT HIS olanı süper gözüküyor.... 6600gt de neymiş yaw...almamak içten değil.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Erdal abi kartı alma planın varsa hemen devreye sok derim

Komuşuda pişer bizede düşer hesabı olmazsa bide bize gelirsin bişeyler yaparız

Ziver sen fuara sağ salim gelde gerisini hallederiz şimdi ben bu aleti fuarda görüp almayı planlıyorum hadi hayırlısı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: maybera

valla 256MB 256BİT HIS olanı süper gözüküyor.... 6600gt de neymiş yaw...almamak içten değil.....

HIS

Xl'de yaptığı gibi yaptıysa kacmak gerekir o kartlardan hiç o/c olmuyordu üstündeki soğutucuya rahmen

Sapphire almak en mantıklısı

• Shapphire soğutucuları çok basit ama kartların o/c kapasiteleri baya ii.yani 475 olan GPU 560a çook rahat bir şekilde orjinal driver ile çıkıyor....
  • quote:

Shapphire soğutucuları çok basit ama kartların o/c kapasiteleri baya ii.yani 475 olan GPU 560a çook rahat bir şekilde orjinal driver ile çıkıyor....

Hani bi iki oyun testi yapıp koycaktın buraya, noldu? Şöyle bi FarCry ya da Splinter Cell falan ya da başka bişiy.Bi de kartla hangi bundlelar geldi?
  • 9600 Xt ye kaldık ya Şaka bi yana kandırma gücüm işlemiyo bizimkilere
  • quote:

Orjinalden alıntı: Comet

quote:

Shapphire soğutucuları çok basit ama kartların o/c kapasiteleri baya ii.yani 475 olan GPU 560a çook rahat bir şekilde orjinal driver ile çıkıyor....

Hani bi iki oyun testi yapıp koycaktın buraya, noldu? Şöyle bi FarCry ya da Splinter Cell falan ya da başka bişiy.Bi de kartla hangi bundlelar geldi?

kardeş dedimya bundn sonraki testleri kendi sistemimle yapmayı düşünüyorum.daha öncekileri de işyerindeki pcde yaptım.sizin için valla.bekletmek istemedim en azından 3DMark koydum..

Bundle olarak bir driver cdsi,svideo kaloları,bir analog dvi çeviricisi,svideo çeviricisi,çoklu çıkıi için bir çoklayıcı vs vs vs...yani donanımsal olarak paket çok dolu.ama yazılımsal olrak yazıf.bir oyun bile koymamışlar içine.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Comet

quote:

kardeş dedimya bundn sonraki testleri kendi sistemimle yapmayı düşünüyorum.daha öncekileri de işyerindeki pcde yaptım.sizin için valla.bekletmek istemedim en azından 3DMark koydum..

Bundle olarak bir driver cdsi,svideo kaloları,bir analog dvi çeviricisi,svideo çeviricisi,çoklu çıkıi için bir çoklayıcı vs vs vs...yani donanımsal olarak paket çok dolu.ama yazılımsal olrak yazıf.bir oyun bile koymamışlar içine.

Bundle olarak en azından bi tam sürüm oyun verselerdi iyi olurdu ama herhalde fiyatı ekonomik tutmak için böyle yapmışlar. Ama şu diğer markalar da ufaktan bi düşmeye başlasın bakalım belki daha dolgun içerikli kartlar gelir.

• boşverin oyun vermemeleri bence daha iyi olmuş....

burdan duyurulur....oyunsuz ama düşük fiyatlı donanım istiyoruz....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

9600 Xt ye kaldık ya Şaka bi yana kandırma gücüm işlemiyo bizimkilere

inceden gir olaya.dersler için yetiyor mu senin bilgisayar mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: ascha

boşverin oyun vermemeleri bence daha iyi olmuş....

burdan duyurulur....oyunsuz ama düşük fiyatlı donanım istiyoruz....

e yani değil mi ama.Siz şuan içinde 5 tane oyun olan bir 6600gt ye 200$ mı vermek istersiniz yoksa oyun olmayan ama donanım ve fiyat olarak parlayan 150$ı sonuna kadar hak eden X800GTye mi..

oyunun tanesi 2 ytl bizim orada..
  • birazda şu konuda yardımcı olabilir misiniz?

http://forum.donanimhaber.com/m_4013760/mpage_1/key_//tm.htm#4014124
  • Xf hayırlı olsun kardeş, sana ekran kartı konusunda başlık aç demiştim dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: | Spooky |

Xf hayırlı olsun kardeş, sana ekran kartı konusunda başlık aç demiştim dimi

seni üzmedim açtım bak.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.