Şimdi Ara

X800GT 'yi Değerlendirelim(Kart alındı incelendi bile:)) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
0
Favori
5.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla benden söylemesi.Eksen bilgisayarda bir tane daha aynı karttan var.İsteyen hemen alsın.kaçırmasın.Burak beyle konuştum eksenden.ithalatçı firmanında elinde yokmuş karttan.1-2 haftaya gelecekmiş.Ama fiyatı farklı olabilirmiş.
    Bence de fiyatı değişecek ve piyasaya ayak uydurup 6600 gt fiyatına çekilecek gibi görünüyor.Yada 6600gtler aşağı çekilir ama ben bunu zor ihtimal olarak görüyorum.Kapitalist düzen buna izin vermez bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xf

Valla benden söylemesi.Eksen bilgisayarda bir tane daha aynı karttan var.İsteyen hemen alsın.kaçırmasın.Burak beyle konuştum eksenden.ithalatçı firmanında elinde yokmuş karttan.1-2 haftaya gelecekmiş.Ama fiyatı farklı olabilirmiş.
    Bence de fiyatı değişecek ve piyasaya ayak uydurup 6600 gt fiyatına çekilecek gibi görünüyor.Yada 6600gtler aşağı çekilir ama ben bunu zor ihtimal olarak görüyorum.Kapitalist düzen buna izin vermez bence...

esken in oyununa gelmeyin amd64 3000+ spaw kodlu lar geldiğin de de aynı şeyi yapmışlardı alacak olanlar sadece biraz daha beklesin ürün fiyatını yükselticez deyip stoğunu tüketir eksen gibiler bu bir kandırmacadır.

fiyat bellidir yükselmez ayrıca düşer ve bu iki hafta içinde kesinleşir...

• quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

esken in oyununa gelmeyin amd64 3000+ spaw kodlu lar geldiğin de de aynı şeyi yapmışlardı alacak olanlar sadece biraz daha beklesin ürün fiyatını yükselticez deyip stoğunu tüketir eksen gibiler bu bir kandırmacadır.

fiyat bellidir yükselmez ayrıca düşer ve bu iki hafta içinde kesinleşir...

Katılıyorum.

Ama su da var, bir sonraki parti baska marka olabilir. Sapphire markada sıkıntı yasanabilir.(9800pro larda bir ara oldugu gibi)
  • ET HAKLILIK PAYINIZ VAR TABİ.AMA BEN KARTI İNCELİYORUM SABAHTAN BERİ.BU KART YERİNE GİDİP NVİDİA 6600 ALIR MIYDINIZ SİZ?ONUNDA FİYATI NEREDEYSE AYNI.BEN İYİ Kİ DE ALMIŞIM DİYORUM.İNŞALLAH FİYATI DAHA DA DÜŞER DE HERKES DE ALIR
  • X800GTmin o/csinde kullanabileceğim sağlam performanslı bir driver aranıyor.
    Bilenlerin duyanların yardımcı olması rica olunur.9Kda nerelere gidiyor bir öğrenelim değil mi??
    Ama bundan sonraki testleri Yeni sistemimde yapacağım.Ondanda kısaca bahsedeyim:

AMD65 3500+
    Epox 9NPA+ ultra
    2*512 Twinmoss DDR400
    128 MB 256 bit X800GT
    160 GB SAMSUNG SATA2

.....
    İNŞALLAH ALLAH HERKESE NASİP EDER..

• quote:

Orjinalden alıntı: xf

X800GTmin o/csinde kullanabileceğim sağlam performanslı bir driver aranıyor.
    Bilenlerin duyanların yardımcı olması rica olunur.9Kda nerelere gidiyor bir öğrenelim değil mi??
    Ama bundan sonraki testleri Yeni sistemimde yapacağım.Ondanda kısaca bahsedeyim:

AMD65 3500+
    Epox 9NPA+ ultra
    2*512 Twinmoss DDR400
    128 MB 256 bit X800GT
    160 GB SAMSUNG SATA2

.....
    İNŞALLAH ALLAH HERKESE NASİP EDER..

Aklıma gelen sürücüler:
    Softmod
    Ngo
    Omega
    Dna

• Yürü be ATI yürü .....
  • @Tuğer

Softmod driver ları ile kapalı olan iş hatları açılıyor bildiğim kadarı ile yani bu kart için ne şekil bir performans getirisi olur bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 7 Eylül 2005, 21:48:48 >
  • quote:

@Tuğer

Softmod driver ları ile kapalı olan iş hatları açılıyor bildiğim kadarı ile yani bu kart için ne şekil bir performans getirisi olur bilemiyorum

eğer açılırsa süper olur ATI nın tadından geçilmez....
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverdream

quote:

@Tuğer

eğer açılırsa süper olur ATI nın tadından geçilmez....

Valla belli olmaz adamlar iş hattı açılmayan 12 yada 16 pipelıne lık bozuk gpulardan bu kartları üretmişlerse softmod ile olmasada gpu mod ile felan bu işi yapanlar çıkabilir.

• x800gt ler 8 pipe ile çalışıyor dimi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hannibal

x800gt ler 8 pipe ile çalışıyor dimi ?

Evet.
    @Beyazbüyü
    Gerçekten açılıyor mu?Olağanüstü olur.Gerçi hiç öyle birşey duymadım ama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

quote:

Evet.
    @Beyazbüyü

Benim bu yönde bir eğilimim var ama ürün bu desteği vermiyorsa yapılacak bir şey yok..İş hatları açılmayan gpu lardan üretilip bu gpu lar değerlendirildiğine göre diyorum ki bir ihtimal olabilir. 9800se de olduğu gibi mesela

• quote:

quote:

quote:

Evet.
    @Beyazbüyü

Benim bu yönde bir eğilimim var ama ürün bu desteği vermiyorsa yapılacak bir şey yok..İş hatları açılmayan gpu lardan üretilip bu gpu lar değerlendirildiğine göre diyorum ki bir ihtimal olabilir. 9800se de olduğu gibi mesela

Aslında google'da x800gt 12 pipe yazıp bir güzel aramak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 7 Eylül 2005, 23:08:40 >

• quote:

quote:

quote:

Evet.
    @Beyazbüyü

şu 256 mb olanlar bi de 16 pp yapılabiliyorsa(ki bence olma ihtimali çok az) direk yemede yanında yat da değil yanında 15 gün kamp kur olur...biri denesin cidden

ben şu 256 mb olanlara çok takıldım yaws

• Bu tarz şeyleri daha çok yabancı forumlarda görüyoruz o yüzden çokta bilindik alışagelmiş bir şey değil yani birilerinin çıkıp bu işi yaptığını görmeden adım atmak yanlış olabilir mazallah kart elimizde falan kalır.

Beklemekte yarar var

@ascha

HIS x800gt 256mb 256bit olanından diyorum gelsinde alalım ne dersin
  • quote:

Bu tarz şeyleri daha çok yabancı forumlarda görüyoruz o yüzden çokta bilindik alışagelmiş bir şey değil yani birilerinin çıkıp bu işi yaptığını görmeden adım atmak yanlış olabilir mazallah kart elimizde falan kalır.

Beklemekte yarar var

@ascha

olabilir...ben de 6600gt den soğuduğumu HISsetmeye başladım sanki

• quote:

Orjinalden alıntı: ascha

quote:

Bu tarz şeyleri daha çok yabancı forumlarda görüyoruz o yüzden çokta bilindik alışagelmiş bir şey değil yani birilerinin çıkıp bu işi yaptığını görmeden adım atmak yanlış olabilir mazallah kart elimizde falan kalır.

Beklemekte yarar var

@ascha

olabilir...ben de 6600gt den soğuduğumu HISsetmeye başladım sanki

Tabi tabi senin HIS lerin kuvettli ben bunu biliyodum zaten...Dur sen sıkı takipteyim 6.HIS sim kuvvetleniyo gelir gelmez alcaz ama ben CEBIT te satılıyosa ordan alırım bak şimdiden söliim

• ben de yarın gidiyorum cebite.ama ekran kartını hemen almayı düşünmüyorum....aslına bakarsan cebitte en çok ilgimi çeken 8. salondaki bi microsoft kızı. resimde gördüm de neyse yeri değil şimdi

ben cebitte asıl glacialtechin fancardına bi de su bloklarına bakacağım.....ekran kartlarını da ziyaret edeceğim tabiki
    yarın 7 gibi tüm gelişmeleri bildireceğim(çapkın spiker ascha)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ascha

ben de yarın gidiyorum cebite.ama ekran kartını hemen almayı düşünmüyorum....aslına bakarsan cebitte en çok ilgimi çeken 8. salondaki bi microsoft kızı. resimde gördüm de neyse yeri değil şimdi

ben cebitte asıl glacialtechin fancardına bi de su bloklarına bakacağım.....ekran kartlarını da ziyaret edeceğim tabiki
    yarın 7 gibi tüm gelişmeleri bildireceğim(çapkın spiker ascha)

Züperrrr

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.