Şimdi Ara

X800GT 'yi Değerlendirelim(Kart alındı incelendi bile:)) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
0
Favori
5.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

defaultta mı yaptın testi?
    oc siz mi verdi o skoru

kardeş ekran kartına o.c. yaptım.zaten çıktığım değerleri üstte yazmıstım.ama işlemciye herhangi bir o.c yapmadım(herhalde sisteminde etkisi vardır puana)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguradam1 -- 10 Eylül 2005, 23:21:21 >
  • yaahu bırakın arkadaşı kendi haline 1 hafta falan .O kendi yapar zaten dayanamayıp
    Ben olsam 1 hafta dayanırdım kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: SavageWarrior

yaahu bırakın arkadaşı kendi haline 1 hafta falan .O kendi yapar zaten dayanamayıp

valla kartı aldık mutlu olamadık.inanılmaz bir şekilde hardmod gerginliği var(hemen yapsam mı yapmasam mı?)neyse bu arada ikinci kez overclock yaptım.
    gpu:551
    ram:564
    2d03:10128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguradam1 -- 10 Eylül 2005, 23:26:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ozguradam1

quote:

Orjinalden alıntı: SavageWarrior

yaahu bırakın arkadaşı kendi haline 1 hafta falan .O kendi yapar zaten dayanamayıp

valla kartı aldık mutlu olamadık.inanılmaz bir şekilde hardmod gerginliği var(hemen yapsam mı yapmasam mı?)neyse bu arada ikinci kez overclock yaptım.
    gpu:551
    ram:564
    2d03:10128

çok iyi değer

• quote:

Orjinalden alıntı: DrFuchs[TURKEY]

arkadaşlar bu x800GT lerin sade DDR ı var mı ? yoksa DDR II ve DDR III mü bunlar ???

ddr1 inin yapılacağını sanmam, yapılsada bu saatten sonra bir işe yaramaz yani alınmaz o kart. ddr2 si vardı sanırım.
  • quote:

peki anakartım ddr1 ddr 2 mi olması lazım ? ben her şeyi ddr1 e göre ayarladım

++ekran kartı nı ddrII alsam , ram lerim ddrI olsa bi şey fark eder mi ?

eğer fark etmezse önerebileceğiniz ddr1 ve ddr 2 uyumlu anakart var mı ?

öyle bir sorun yok sen kafanı takma ddr4 bile olsa senin bilgisayarın ddr1 iken hiç bir sorun olmaz, çünkü birbiriyle ilgili olan şeyler değil.

• quote:

beyler siz şimdi 256mb 256bit x800gt mi öneriyosunuz ? yoska 6600Gt yi mi ? :D

bende stajha başlıyorum. ayda 150 ytl alıcam en az :D banada bi ekran kartı önerin :D sistem im güzel.

athlon 64 3000+ işlemci var diğer parçalarda işlmeciye denk. :D

ekran kartı olarak e öneriyosunuz :D ???

256mb 256bit x800gt????????? 6600Gt ?????????????

256 mb x800gt alman daha iyi bir seçim olur...ama dikkat et iki ekran kartı arasında 50 dolar fiyat farkı var!!!
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

quote:

peki anakartım ddr1 ddr 2 mi olması lazım ? ben her şeyi ddr1 e göre ayarladım

++ekran kartı nı ddrII alsam , ram lerim ddrI olsa bi şey fark eder mi ?

eğer fark etmezse önerebileceğiniz ddr1 ve ddr 2 uyumlu anakart var mı ?

öyle bir sorun yok sen kafanı takma ddr4 bile olsa senin bilgisayarın ddr1 iken hiç bir sorun olmaz, çünkü birbiriyle ilgili olan şeyler değil.

yani ddr I anakart a ddr II ekran kartını taksam problem olmaz demi ??

hiçbir sorun olmaz kardeş,gönül rahatlığıyla alabilirsin.bu arada x800gt nin de ramleri ddr3.
    quote:

@ozguradam1

az daha sabret hacu hep beraber çoşalım cooming soon yani beklerim diyosan sen oyun oynayana kadar ben bi koşu gidip bizim mehmet amcadan alıp geleyim emaneti

yani para ancak buna yetiyo x800gt nin modlanmışını yakında 2.el de satarsam hiç şaşırma

hocam zaten bunu yaparsan bir sen yaparsın
    .bu arada benin kart hardmod yapmadan bile coştubundan sonraki hedef 11k

• Benim Epox anakartta DDr1 (Tüm Amd anakartlar gibi.) Ekran kartı x800xl ise DDR3.

Yani kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akaras -- 11 Eylül 2005, 2:07:32 >

• konu burada bitti mi ya.Hani HARDMOD...
  • x800 ah ah hayalim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xf

konu burada bitti mi ya.Hani HARDMOD...

Senden bekliyoz hardmod hani nerde hani nerde hani nerde ......
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverdream

quote:

konu burada bitti mi ya.Hani HARDMOD...

Senden bekliyoz hardmod hani nerde hani nerde hani nerde ......

dur hele sistemi bir araya getireyim.gör bak hardmod nasıl yapılıyor..

• Daha deraylı testler istiyoruz. Hard mod denemeleri istiyoruz. Birde acaba X800 serisine uyumlu olan Atli Silencer bu karta uyarmı? Bu arada Mavi bilgisayrda 128MB ve 256MB lıkları stokta...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarpuli

Daha deraylı testler istiyoruz. Hard mod denemeleri istiyoruz. Birde acaba X800 serisine uyumlu olan Atli Silencer bu karta uyarmı? Bu arada Mavi bilgisayrda 128MB ve 256MB lıkları stokta...

ati silencerlar x800 serisinin tümüne uyuyor.ama 35 $ civarı maliyeti ile beni kendinden hep uzak tutuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xf -- 11 Eylül 2005, 21:39:11 >
  • quote:

quote:

Daha deraylı testler istiyoruz. Hard mod denemeleri istiyoruz. Birde acaba X800 serisine uyumlu olan Atli Silencer bu karta uyarmı? Bu arada Mavi bilgisayrda 128MB ve 256MB lıkları stokta...

ati silencerlar x800 serisinin tümüne uyuyor.ama 35 $ civarı maliyeti ile beni kendinden hep uzak tutuyor...

Bun bu sapphire ın soğutması beğenmedim. Performansı nasıl bilmiyorum ama hiç estetik değil. Powercolor daha güzel ama çok tuzlu.
  • quote:

quote:

quote:

Bun bu sapphire ın soğutması beğenmedim. Performansı nasıl bilmiyorum ama hiç estetik değil. Powercolor daha güzel ama çok tuzlu.

+1 leadteklerden dahi çirkin
    ama çirkin ördek yavrusundan zarif kuğu olur mu dersiniz???

• benim ekran kartı neden düşük değerler gösteriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uxexes -- 12 Eylül 2005, 9:27:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uxexes

benim ekran kartı neden düşük değerler gösteriyor...

hangi değerin düşük.Hard yap baba o zaman..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.