Şimdi Ara

***X800 YAZILIM SORUNSALI- Yetkililere Hemen Gönderelim *** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
7.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende hem x800 hem de i450 var.günlük olarak %90 x800'ü kullanıyorum, i450 çok daha iyi olduğu halde.x800 deki bu hatalardan bazen ben de rahatsız oluyorum ama x800 den bir türlü vazgeçemiyorum.sizin de bu uğraşlarınızı görünce benim gibi hisseden birileri daha var diye düşündüm.bu x800'de şeytan tüyü var sanırım
  • Sevgili arkadaşlar ve X800 fanatikleri;
    Aşağıdaki ulaşım adresleri; Philips x800 ile bire bir ilintili şirketlerin listesidir,
    bu topiğn başlangıcındaki uzun istek ve öneriler yazısının tamamını bu adreslere hep birkikte gönderelim.

sizden öncelikli ricam özellikle Philips uluslararası destek birimine http://www.feedback.philips.com/consumer/ sitesinden; "Model Category: mobile" ye "Model number:CTX800BLK/00" ilave edip göndermeniz,
    daha sonra da uzun türkiye linkine göndermenizi istiyorum.
    http://www.feedback.philips.com/consumer/?country=TR&product_type=CTX800BLK/00&param1=PHONES_GR&param2=MOBILE_PHONES_CA&param3=DESIGN_GSM_SU&param4=&language=TR
    sonra vaktiniz olursa ağağıdaki diğer ilgili şirketlerinin mail adreslerine.......
    şimdiden vaktini ayıran arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım...

NOT: Philips X800 model telefonu olsun veya olmasın lütfen bu topiği okuyan arkadaşlar da bizlere yardımcı olup 1. mesajı, verilen adreslere gönderebilirlerse müteşekkir oluruz. En önemlisi gönderen arkadaşlar buraya "GÖNDERİLDİ" şeklinde cevap yazarlarsa bizlerde kaç kişinin bu şekilde işi ciddiyetle karşıladıklarını ve yardımlarıyla arkamızda durduğunu anlamış oluruz.

web@basari.com.tr
    aftersales@basari.com.tr
    philipsphones@yahoo.com
    tuketici.danisma@pmobilephones.com
    info@c5.com.tr
    info@vegatel.com.tr
    webmaster@cec.com.cn
    Sales@sangfei.com
    eddy.chu@sangfei.com

TÜRK PHILIPS TİCARET A.Ş. İSTANBUL VE MARMARA SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ
    Yukarı Dudullu Org. San. Bölg. 2. Cadde No:22 34776
    DUDULLU - İSTANBUL
    Tlf :0216 522 15 00

İletişim Formu
    http://www.feedback.philips.com/consumer/
    http://www.feedback.philips.com/consumer/?country=TR&product_type=CTX800BLK/00&mid=Link_ContactUs&param1=PHONES_GR&param2=MOBILE_PHONES_CA&param3=DESIGN_GSM_SU&param4=&language=TR

BAŞARI HOLDİNG
    MERKEZ:
    Adres: Hoşdere Cad. No.167 06540 Çankaya/ ANKARA
    Tel : 0 312 409 50 00
    Faks : 0 312 409 50 44
    web@basari.com.tr
    aftersales@basari.com.tr

ŞUBE:
    E-5 Karayolu Bostancı Kavşağı Yeşilvadi Sok. No:6 34752 Bostancı / İSTANBUL
    Tel : 90 216 578 37 00
    Faks : 90 216 578 37 88

Sangfei CEC Elektronik Tic. A.Ş. Türkiye
    Adres :Ayazağa Mah. Meydan Sok. Beybi Giz Plaza No: 28 Kat:26 Maslak/İstanbul/Turkey
    Telefon :0 800 261 33 02

Cep Telefonları Tüketici Danışma Merkezi
    philipsphones@yahoo.com

Philips Türkiye distribütörü C5 MOBILE
    Adres :C5 Elektronik San. ve Tic. A.Ş
    Akaretler , Süleyman Seba Cad.
    BJK Plaza No:48 B/Blok K:1
    Beşiktaş / İSTANBUL
    Telefon & Faks :+90 (212) 227 47 27
    info@c5.com.tr

Philips Türkiye distribütörü Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş
    Adres: Bodur Plaza İçerenköy Mahallesi
    Topçu İbrahim Sokak No:13
    Kozyatağı 34750 Kadıköy - İstanbul
    Telefon: +90 216 469 55 00

Adres:Vegatel İletişim Hizmetleri A.Ş. - Ankara Şubesi
    Harbiye Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad.
    B-C Dikmen Ankara
    Telefon: +90 312 482 60 61

İletişim Formu
    http://www.vegatel.com.tr/1037.aspx
    info@vegatel.com.tr

China Electronics Corporation (CEC)
    Address: No.27 Wanshou Road, Haidian District, Beijing
    Tel: (010) 68218529
    Fax: (010) 68213745
    Zip Code: 100846
    E-mail: webmaster@cec.com.cn

Shenzhen Sang Fei Consumer Communications Co Ltd
    11 Science and Technology Road Sci. and Tech. Industrial Park Nanshan District
    Shenzhen Guangdong China
    Tel: ( 86 755 ) 33308456
    Fax: ( 86 755 ) 26634773
    Sales@sangfei.com

Key Contact:
    MR Chu Eddy:
    eddy.chu@sangfei.com
    Market Development (Overseas)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 18 Ocak 2009; 23:29:42 >

• arkadaşlar bir de şöyle birşey fakettim, siz de deneyin.mesela birine msj atcaz.rehberden üstüne gelip msj gönder diyosun, msj.ını yazıyosun, gönder diyince şak diye gönderiyor.ama birinden msj geliyor, onu cevaplıyosun, sonra gönder diyince ''msj gönderilcek, tamam mı?'' gibilerinden bi uyarı çıkıyor.gönder diyince direk gitmesi çok kötü, insan daha yazacaklarını bitirmeden yanlışlıkla dokununca msj gidiyor, ama diğer türlü bi sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 58_transporter_58 -- 17 Ocak 2009; 23:20:32 >
  • siftah benden mi oldu ozman
    1)bawer_0138

bakalım sayı kaç olacak

ps:bu maili göndermek için telefonu kullanmaya gerek yok amaç sayının fazla olması ise arkdaşlarımıza rica ederiz fazla abartmadan onlarda gönderebilir böyulece binlere ulaşabiliriz gibime geliyo
  • İlk mesajınız için teşekkür ederim, az önce bir teknoloji sitesinde bir haber okudum ve dondum kaldım neredeyse;

APPLE IPHONE 2008 yılında 13 milyon satılmış, ve bu yılki satış beklentisi 14 milyon adet. yani toplam 2 yılda 27 milyon adet, gözlerimiz faltaşı gibi açıldı birden, dahasıda var;
    Altı ay önce açılan App Store 500 milyona ulaşan rakamda uygulamayı mobil kullanıcılar tarafından indirilmiş.
    Çeşitli Firmalar tarafından Üretilen binlerce aksesuar vede donanımı saymıyorum bile...
    hatta; Etre isimli firmanın ürettiği Touchy isimli eldiven kullanıcıların rahat rahat iPhone ve benzeri çoklu dokunmatik (multitouch)ekrana sahip ürünler için yok satıyormuş...
    falan falan fişmekan.....

Biz daha bir kulaklık dönüştürücü yaptıraadık Philipse; acep yukarıdaki istekleri ne yapar tasavvur edemiyorum...
    Ama ne demişler; ÇIKMAYAN CANDAN ÜMİT KESİLMEZ....

quote:

Orjinalden alıntı: bawer_0138

siftah benden mi oldu ozman
    1)bawer_0138

bakalım sayı kaç olacak

ps:bu maili göndermek için telefonu kullanmaya gerek yok amaç sayının fazla olması ise arkdaşlarımıza rica ederiz fazla abartmadan onlarda gönderebilir böyulece binlere ulaşabiliriz gibime geliyo

• bende şimdi bütün maillere gönderdim bu listeyi umarım beklentilerimizi boşa çıkarmazlar..
  • Tüm listeye gönderildi
  • bir eksiklik daha buldum. bektım önceki belirtilen sorunların içinde bulamadım.

bir numara bizi birden fazla kez arama yapıpta biz cevap vermediysek, cevapsız aramalar listesinde kişinin kaç kez aradığını belirtiyor ama sadece son aramasının saati belli, önceki aramalarınınki yok. bence bu da düzeltilmeli.
  • ben her hafta 2 3 kere zaten gönderiyordum.
    mailin içeriği değişmiş oldu...
    eline sağlık abey...

ayrıca destek@pmobilephones.com adresi çalışmıyor diye bana bi uyarı maili geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karakahin

ben her hafta 2 3 kere zaten gönderiyordum.
    eline sağlık abey...

ayrıca destek@pmobilephones.com adresi çalışmıyor diye bana bi uyarı maili geldi.

evet bana da geldi çalışmıyo diye mail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luccehese -- 18 Ocak 2009; 18:26:49 >
  • gönderdim bende hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Luccehese

quote:

Orjinalden alıntı: karakahin

ben her hafta 2 3 kere zaten gönderiyordum.
    eline sağlık abey...

evet bana da geldi çalışmıyo diye mail

bence onlar gönderilen maillerden sıkılmışlardır bari bunlara çalışmıyor diyelimde başka göndermezler belki demişlerdir

• Arkadaşlar aslında o mail adesi bir yönlendirme linkidir, Sangfei web sitesinde o adrese tıklayınya yahoo mail adresine yönlendiriyor.
    onun için listeden sildim..

görüyorsunuz değilmi, kurumsal bir mail adresi veremeyen şirketten yazılım talep ediyoruz...
    daha neler görücez bakalım ...

quote:

Orjinalden alıntı: CROSSHAIR

bence onlar gönderilen maillerden sıkılmışlardır bari bunlara çalışmıyor diyelimde başka göndermezler belki demişlerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 18 Ocak 2009; 23:19:21 >
  • umutsuzum ama uğraşlar boşa gitmesin diye gönderdim. ayrıca uğraşın için saol xconnect
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbbilici

bir eksiklik daha buldum. bektım önceki belirtilen sorunların içinde bulamadım.

bir numara bizi birden fazla kez arama yapıpta biz cevap vermediysek, cevapsız aramalar listesinde kişinin kaç kez aradığını belirtiyor ama sadece son aramasının saati belli, önceki aramalarınınki yok. bence bu da düzeltilmeli.

Evet cevapsız çağrılar listesinde tek kişi varsa durum aynen söylediğiniz gibi ama eğer listede 3-4 kişiden cevapsız aramalar varsa ve mesela ahmet aramış sonra hasan aramış sonra bir daha ahmet aramışsa ekranda ahmet 2 kez ve hasan 1 kez şeklinde görünüyor ama siz ahmetin cevapsız aramasını sildiğinizde liste Hasan 1 kez ahmet 1 kez olarak görünüyor böylece ahmetin yaptığı 2 çağrınında zamanını görmüş oluyorsunuz

İlginç ama bu şekilde, Windows görev çubuğunda, benzer öğeleri gruplandır diye bir seçenek varya buda onun gibi aynı kişiden gelen çağrıları gruplandırıyor ve sadece son aramanın zamanını gösteriyor

• bende yolladım mail butun adreslere attım hergun yollarım hatta umarım bzden bıkıp telefonu geri istemezler=)
  • bende yolladıdımmmmm
  • telefonu daha almadım ama bütün adreslere yolladım
  • arkadaşlar 12:35 de yollamıştım biliyorsunuz ve ilk cevap Philips Cep Telefonları Tüketici Danışma Merkezi dan geldi

geleni aynen kopyalayıp aktarıyorum...

Değerli Müşterimiz,

Tarafımıza ulaştırdığınız tüm tespitleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Taleplerinizi merkezimizle ve ilgili departmanlarla paylaşacağız.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyet için teşekkür ederiz.

Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Philips Cep Telefonları Tüketici Danışma Merkezi
    0216 444 44 08

--------------------------------------------------------------------------------
  • bana da tamamen aynısı geldi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.