Şimdi Ara

x58 sistem için ram Bu hafta içinde alıyorum ve bir kaç sorum var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu hafta ıcınde ram alıcam.Ancak size bir kaç sorum var.Aslında siparişi dün verecektım ancak dur bıraz daha bekleyeyım kı dolar dussun dedım ancak dun 1,425 TL ıken bugun 1,435 oldu.
    Hemen soruma gecıyorum alıcagım ram hyperx T1 serısı ;
    http://www.exa.com.tr/kingston/bellekler_kategorisinde/kingston_hyperx-326-10280.html

kredı kartı ıle tek odeme yaparak 263 TL ye alıcam ancak bir ram daha varkı oda sanalmarketımde satılıyor ve hypex genesıs serısı;
    http://www.sanalmarketim.com/urun/914d4f075c267148528d74079a831bbb/KINGSTON-HyperX-6GB-%283x2GB%29-1600MHz-DDR3-XMP-9-9-9-27-KHX1600C9D3K3/6GX
    Buda kredı kartıyla tek odemeye 249 TL ye satıyor

Bu ıkı ram arasında benım su an tercıhım exa dakı ancak sız dıyorsanız bu ıkısı arasında onemsenıcek fark yok.Overclock yapıldıgında da ıkısıde aynı derece dayanır ozaman sanalmarketımdekını alıcam.

baska ram onermenıze gerek yok cunku sısteme ust sevıye overclock uygulamayacagım.Yapıcagım tek sey gecıkme suresını bıraz azaltıp kullanmak.

bu arada sıstem x58 sısteme taıkılıcak.

Ilgılenen herkeze sımdıden tesekkurlerımı sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatıhbrck -- 26 Ekim 2010; 13:54:42 >

• exa'daki daha iyi ve daha yeni. Yani 15tl verin onu alın ancak soğutucusunun biraz daha uzun olması bazı işlemci soğutucularına sorun yaratabilir buna da dikkat etmek lazm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

exa'daki daha iyi ve daha yeni. Yani 15tl verin onu alın ancak soğutucusunun biraz daha uzun olması bazı işlemci soğutucularına sorun yaratabilir buna da dikkat etmek lazm.

T1 soğutucusu kingstonun kesinlikle daha iyi, evet boyu biraz uzun ama bence OC'ye ççok daha rahat gelir.
  • Evet arkadaslar ılgılendıgınız ıcın tesekkur ederım.Sıparısı verdım ancak ufakta olsa bı hata yaptım.Sıparısı onayladım aradan 5-10 sanıye sonra kafama bır dank ettı.Kendı kendıme naptım dedım bı an.Sıparısı onayladım acaba gerıye tıklasam sıparısı ıptal edebılırmıyım dedım Cunku exa 1000 puanım vardı ve onu kullanmadım Ln dedım naptım ben ne guzel 257 TL ye alıcaktım.Neyse artık hayırlısı bir dahakı sıparıste kullanırım onuda.Tekrardan ılgılendıgınız ıcın tesekkur ederım.Artık son 2 donanım kaldı onlarıda en gec ocakta tamamladımı Kafam rahat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.