Şimdi Ara

AM4 Anakartlar Konusu (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
108
Favori
48.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
238 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "-STRIX X570-E

C8H ile aynı PWM ve vcore mosfet modelini kullanıyor, farkı C8H 14+2'ken bu ürün 12+4 kullanıyor. C8H'den diğer bir farkı vsoc mosfetlerde IR3555 yerine mosfetleri IR3553'e downgrade edilmiş. Yine doubler yok, twin design kullanılmış. C8H almak istiyorsunuz fakat paranız yetmiyorsa bunu tercih edebilirsiniz."

"-TUF Gaming X570-Plus

Bu model kendinden 600 TL daha pahalı bir ürün olan Prime X570 Pro ve ROG Strix X570-F ile %100 aynı VRM dizaynını kullanıyor. ASUS yine doubler kullanmadan bir faz için üçlü takım mosfet kullanmış. Kullanılan mosfetler 14x SiC639 DrMOS. 6 Katman PCB mevcut. VRM sıcaklıkları;https://www.youtube.com/watch?v=_7PkZwY9PWM"

"-Prime X570-Pro ve ROG Strix X570-F modelinde kullanılan VRM tasarımının %100 aynısı 600 TL daha ucuz TUF Gaming X570-Plus kullanıyor, boşuna Prime X570-Pro ve ROG Strix X570-F modeline para vermeyin TUF Gaming X570-Plus alın."

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

"-STRIX X570-E

C8H ile aynı PWM ve vcore mosfet modelini kullanıyor, farkı C8H 14+2'ken bu ürün 12+4 kullanıyor. C8H'den diğer bir farkı vsoc mosfetlerde IR3555 yerine mosfetleri IR3553'e downgrade edilmiş. Yine doubler yok, twin design kullanılmış. C8H almak istiyorsunuz fakat paranız yetmiyorsa bunu tercih edebilirsiniz."

"-TUF Gaming X570-Plus

Bu model kendinden 600 TL daha pahalı bir ürün olan Prime X570 Pro ve ROG Strix X570-F ile %100 aynı VRM dizaynını kullanıyor. ASUS yine doubler kullanmadan bir faz için üçlü takım mosfet kullanmış. Kullanılan mosfetler 14x SiC639 DrMOS. 6 Katman PCB mevcut. VRM sıcaklıkları;https://www.youtube.com/watch?v=_7PkZwY9PWM"

"-Prime X570-Pro ve ROG Strix X570-F modelinde kullanılan VRM tasarımının %100 aynısı 600 TL daha ucuz TUF Gaming X570-Plus kullanıyor, boşuna Prime X570-Pro ve ROG Strix X570-F modeline para vermeyin TUF Gaming X570-Plus alın."
    Teşekkürler.Değmez ozmn.

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Teşekkürler.Değmez ozmn.

Alıntıları Göster
    1420 liraya x570 f yi nerede buldunuz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

1420 liraya x570 f yi nerede buldunuz hocam

Alıntıları Göster
    Vatan kdv indiriminde 1720 lira şuan Asus'un 280 lira iadesiyle 1440 liraya geliyor tam olarak
  • quote:

Vatan kdv indiriminde 1720 lira şuan Asus'un 280 lira iadesiyle 1440 liraya geliyor tam olarak

Alıntıları Göster
    vatan bilgisayar asus geriödemesini nasıl yapıyor bir bilgi varmı
  • quote:

vatan bilgisayar asus geriödemesini nasıl yapıyor bir bilgi varmı

Alıntıları Göster
    https://promotion.asus.com/tr/tr/amdcashback
    Burada anlatıyor.
  • vatandan ASUS ROG CROSSHAIR VIII HERO aldım.2584 tl. asus 335 tl geri ödeme yapacak.10 tl de parapuan kazandım.bence oldukça iyi fiyata geldi
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-crosshair-viii-hero-amd-x570-am4-ryzen-ddr4-4600mhz-o-c-m-2-anakart.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnsera

vatanda şuan b450 gaming plus (max olmayan) 590tl b450-a pro MAX 615 tl hangisi tercih edilmeli
    sorum arada kaynamış hangisi tercih edilmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnsera

sorum arada kaynamış hangisi tercih edilmeli?

Alıntıları Göster
    " B450-A Pro MAX

Bu ürün eskiden B450 Gaming Plus'dan ortalama 50-75 TL daha ucuza satılırdı, bundan dolayı listeye ekledim şu an aralarında ki fark 25 TL'e inmiş, 25 TL farkla B450 Gaming Plus alın. Tomahawk ve Gaming Plus ile %100 aynı VRM yapsıını kullanıyor, tek eksiği heatsinkin daha kötü oluşu eğer yukarıda ki iki üründen birine bütçeniz yetmiyorsa bunu alabilirsiniz. Kaliteli ama en ucuz anakartı arıyorum derseniz bunu tercih edin, daha alttaki MSI ürünleri SM4337, SM4503 mosfet kullanır. M7 ve Gaming Pro Carbonda ki mosfetler kullanılan bir anakart alabiliyorken 50-100 TL için daha ucuz mATX modellere inmeyin. VRM Temps;https://i.hizliresim.com/nQ8ZA5.jpg"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 20 Eylül 2019; 17:52:36 >

• quote:

" B450-A Pro MAX

Bu ürün eskiden B450 Gaming Plus'dan ortalama 50-75 TL daha ucuza satılırdı, bundan dolayı listeye ekledim şu an aralarında ki fark 25 TL'e inmiş, 25 TL farkla B450 Gaming Plus alın. Tomahawk ve Gaming Plus ile %100 aynı VRM yapsıını kullanıyor, tek eksiği heatsinkin daha kötü oluşu eğer yukarıda ki iki üründen birine bütçeniz yetmiyorsa bunu alabilirsiniz. Kaliteli ama en ucuz anakartı arıyorum derseniz bunu tercih edin, daha alttaki MSI ürünleri SM4337, SM4503 mosfet kullanır. M7 ve Gaming Pro Carbonda ki mosfetler kullanılan bir anakart alabiliyorken 50-100 TL için daha ucuz mATX modellere inmeyin. VRM Temps;https://i.hizliresim.com/nQ8ZA5.jpg"

Alıntıları Göster
    konuyu bayadir takip ediyorum açan arkadaş max modelleri çıkmadan önce yazmıştı bunları benim sorunum acaba max serisi olmayan b450 mi tercih edilir yoksa max serisi b450-a mı işlemci r5 3600

• a pro max
  • 100 TL daha verip Bios'u adam gibi görünen ve direkt Ryzen 3000 serisine uyumlu halde gelen Max olanından alın ben de öyle yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

AM4 Anakartlar Konusu

• quote:

https://promotion.asus.com/tr/tr/amdcashback
    Burada anlatıyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam Asus x570-E kaptım bir tane. kdv+cashback 1600 e gelmiş oldu .

• quote:

Teşekkür ederim hocam Asus x570-E kaptım bir tane. kdv+cashback 1600 e gelmiş oldu .

Alıntıları Göster
    Nerden aldın dostum? internette yok çünkü?
  • AMD Eylül demişti fakat 3950X kasıma sarkmış, threadripper ile aynı zamanda çıkacakmış en düşük threadripper 3000 24 çekirdek olacakmış.
  • Bugün vatan kdv indiriminden Asus b450 pro gaming anakart aldım amd ryzen 5 3600 ile beraber kullanacağım bu anakarta corsair vengange lpx 3200 ram düşünüyorum nasıl olur.msi tomohawk max da indirimdeydi ancak bazı sorunları var dediler Asus anakart için ne düşünuyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Cs go da 415fps ile 3500 önde göstermişler ama 9400f 440fps veriyor.
    Diğer oyunlarda fps denk göstermişler zaten.
    9400f 1000tl olduğından altına konumlanması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Nerden aldın dostum? internette yok çünkü?

Alıntıları Göster
    Vatan bilgisayar mağazaya gittim.
  • quote:

Vatan bilgisayar mağazaya gittim.

Alıntıları Göster
    Bende x570-E aldım, 3700x ile ilgili promosyon olsaydı keşke harika olurdu.İstanbul daki sonuncu x570-E di aldığım

Anlamadığım birşey var 30 Eylülden önce kayıt yapsak ne olur acep?

"SÜREÇ NASIL İŞLİYOR:
    Katılımcı firmanızdan 16 Eylül - 27 Ekim 2019 tarihleri arasında uygun bir ASUS Anakart satın alın.
    30 Eylül - 10 Kasım 2019 arasında, bilgilerinizi ve faturanızı kaydedip yükledikten sonra Geri Ödemenizi alın.
    Kısa bir kontrolden sonra geri ödeme tutarınız banka hesabınıza havale yapılacaktır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 21 Eylül 2019; 11:17:25 >

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.