Şimdi Ara

AM4 Anakartlar Konusu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
108
Favori
48.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
238 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • max olmayan b450 tomahawklarda cold boot sorunu varmış max larda var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

https://promotion.asus.com/tr/tr/amdcashback
    Hocam fiyat performans olarak B450 ve x570 gözüne çarpan var mı promosyonda? F Gaming ve x570 Plus fena gibi durmuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 19 Eylül 2019; 15:55:55 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Satışlar bekledikleri gibi değil anlaşılan. Yakında indirimler gelir.
  • BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    bende gaming plus max var. Yok hocam ! 3600 ile gayet güzel kullanıyorum VH1 Bıos ile şimdilik Voltajı ve mhz sabitledim 4 ghz devam ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

max olmayan b450 tomahawklarda cold boot sorunu varmış max larda var mı ?
    Siparişi verdim gitti inşallah aksilik olmaz :)
    Geriye sadece güç kaynağı işlemci ve ekran kartı kaldı.
    https://www.hepsiburada.com/msi-b450-tomahawk-max-amd-b450-4133mhz-ddr4-soket-am4-atx-anakart-p-HBV00000MZ8EO?magaza=Hepsiburada
  • Asus tuf 570 plus almayı düşünüyorum. Cash back ile 1200 e filan geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    TUF X570 Plus'un düz 1200 TL'e satıldığını gördüm, cashback ile 1200 pek avantajlı değil.

Vatan, hepsiburada vs. KDV indirimi indirimi yapar ikisini combo edersen ancak mantıklı olur.
  • quote:

TUF X570 Plus'un düz 1200 TL'e satıldığını gördüm, cashback ile 1200 pek avantajlı değil.

Vatan, hepsiburada vs. KDV indirimi indirimi yapar ikisini combo edersen ancak mantıklı olur.
    Vatan da şuan +18 kdv indirimi var ama sıkıntı şurda Vatan elinde yok ama indirim yapıyor çok ilginç.Olmayan malların indirimini yapmak da iyiymiş.Asus rog x570 E alıcaktım şuan elinde olsaydı 1600 liraya gelecekti.
  • ben de anakart almadan önce çok araştırdım asus ve msi arasında gidip geldim, gönlüm asus tuf b450-pro gaming den yana olsa da her yerde msi önerilmesi ve buradaki konu kafamı çok karıştırmıştı, derken yurtiçi ve yurtdışı 3 gün 3 gece iyice araştırmaya başladım.

yabancı forumları yerli forumları gezdim, msi anakartlardaki bios ve stabilite sorunlarını okudum, herşeyin vrm olmadığına karar verdim ve kişisel tercihimi asus tuf b450-pro gaming den yana kullandım.

asus ta 128mb flash bios belleği mevcut, msi de 16mb ve yeni modellerinde 32mb bios belleği mevcutmuş sanırım, tek seferde biosumu bios ekranı üzerinden internete bağlanarak güncelledi ve stabil bir şekilde kullanıyorum. MSİ de bios güncellemsi ayrı bir dert stabilite ayrı bir dertmiş, msi den çok şikayet var özellikle yabancı sitelerde.

Bir markanın özellikle çokça öneriliyor olması her zaman onun çok iyi olduğu anlamına gelmiyor, coca cola çok reklam yapar ama sonuçta tamamen zararlı bir içecektir, yani reklam ve pazarlama faaliyetleri ile müşteri cezbedilmeye çalışılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnzcn -- 20 Eylül 2019; 0:34:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Vatan da şuan +18 kdv indirimi var ama sıkıntı şurda Vatan elinde yok ama indirim yapıyor çok ilginç.Olmayan malların indirimini yapmak da iyiymiş.Asus rog x570 E alıcaktım şuan elinde olsaydı 1600 liraya gelecekti.

Alıntıları Göster
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-gaming-x570-plus-amd-x570-am4-ryzen-ddr4-4400mhz-o-c-m-2-anakart.html

Nasıl sepete ekle yok ya gündüz vardı. Vatan

• Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Online için bir tane kalmış ve kdv indirimi olduğunda erkenden biri satın almış olabilir.
  • quote:

Online için bir tane kalmış ve kdv indirimi olduğunda erkenden biri satın almış olabilir.
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-x570-p-amd-x570-am4-ryzen-ddr4-4400mhz-o-c-m-2-anakart.html

Bunu alsakta olur mu? VRM kaliteli demişsiniz.
  • TUF, iade ile 1.097'ye geliyordu güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 20 Eylül 2019; 0:42:40 >
  • AM4 Anakartlar Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 20 Eylül 2019; 4:24:52 >

• Anladığım kadarıyla Ace'yle aynı VRM'leri kullanan fakat daha ucuza satılacak bir model, fiyatı gaming pro carbon ve ace arası olacaktır.

Şu an ACE altında para verilebilecek bir MSI X570 anakart olmadığı için bu modeli hazırlanmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 20 Eylül 2019; 4:34:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy_Conway

bende gaming plus max var. Yok hocam ! 3600 ile gayet güzel kullanıyorum VH1 Bıos ile şimdilik Voltajı ve mhz sabitledim 4 ghz devam ediyorum
    Teşekkür ederim hocam sevindirici :)
    Ryzen 3700x ile kullanacağım.
  • vatanda şuan b450 gaming plus (max olmayan) 590tl b450-a pro MAX 615 tl hangisi tercih edilmeli
  • Hocam bu x570 strix E şuanda yok ama 1420 liraya F var sence ne farkı var neden F değil de E almalıyım?F alsam ne kaybetmiş olurum? yardımcı olabilir misin?@No Way Out
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.