Şimdi Ara

AM4 Anakartlar Konusu (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
108
Favori
48.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
238 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mystic Light desteği var fakat o ramler çöp, 3000mhz alınacaksa CL15 olmalı.

@tanreall

Evet bazı kişilerde bu sorun var, yeni BIOS beklenmesi gerekiyor.
  • MSI B450 TOMAHAWK MAX ve gaming plus MAX serileri gelmiş. Kutularında ryzen 3000 ready diyor. SAnırım bios güncellemesi yapmadan direk 3600 alıp takabilirim.

fiyat olarak ise tomahawk 882 tl , gamig plus ise 744 tl vatanda şuanda. MAX serisi anakart ikiside.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Alınır güzel fiyat.
    aldık bakalım hero dan inip tuf a biniyoruz. pahalılık utansın :)
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ram'in çok incelemesi yoktu ancak hız aşırtma rekoru kırdığı söyleniyor o nedenle ben de 100 TL pahalı olsun hem de RGB olsun diyip bunu aldım ama siz çöp diyince bi moralim bozuldu :(
  • ryzen 5 3600x 1540 liraya düşmüş acaba alsammı ya kara cuma da sizce daha aşağı düşer mi?
  • x570 Godlike Hepsiburada'da 4180 TL'ye düşmüş. Alınır mı dersiniz?
  • Arkadaşlar b450m ve b450 kartların hepsine overclock yapılıyormu yoksa özel bir model falan mı almak gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash_35

x570 Godlike Hepsiburada'da 4180 TL'ye düşmüş. Alınır mı dersiniz?
    Gördüğüm kadarıyla pek önerilen bir kart değil fiyatı ile diğer marka modeller kıyaslandığında.Konu sahibinin ilk sayfada önerdiği kartlara baktınmı? mesela o paraları verecek olsam ch8'i düşünmeden alırdım.Godlike dan oldukça ucuz.
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    CH8 ile Aorus Master arasında kaldım aslında. Dediğiniz gibi 4000 tl bile çok yüksek fiyat. LN2 overclock yapmayacağım. Soğutucum kraken x62. Bunu düşünerek birşeyler bakıyorum.
  • msi x470 gaming plus aldım bakalım hayırlısı
    Tavsiye bu anakart sanırım hocam değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi x470 gaming plus 710 lira, çok iyi gözüküyor fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Crash_35 kullanıcısına yanıt
    1500TL'ye Crosshair VII aldım, bu fiyata düşmeden önce uzun süre 1750'de durdu fiyat. PCIe 4.0 için bu kartlara iki katı para verilmesi bence israf.

AM4 Anakartlar Konusu
  • Msi X470 Gaming plus almıştım iade ettim. Msi X470 Gaming Pro Carbon yada Msi X570-A Pro alacağım hangisini almalıyım 3700x ve 5700 xt ile kullanacağım. Bu fiyat civarlarında başka modelde olabilir önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar merhaba bende aksam nasipse, Ryzen 5 3600 + MSI B450 Gaming Plus MAX ile aranıza katılcam. İntelden AMD'ye gecenler arasına benide ekleyebilirsiniz.
  • Jimmy_Conway kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ben de nasipse yarın katılacağım :)
  • CcOsmanLı kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim siz ne ile katılacaksınız hocam :) ?
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.