Şimdi Ara

x360 için samsung 940BW mu yoksa 205BW mi? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Payne

imkan warsa 26" lcd tv alın bence

imkan olmadığı için bu konu açıldıüstelik 1080p almalı artık,full hd lcd tv pahalı piyasada
  • quote:

Orjinalden alıntı: wnchstr

quote:

imkan warsa 26" lcd tv alın bence

imkan olmadığı için bu konu açıldıüstelik 1080p almalı artık,full hd lcd tv pahalı piyasada

aynen bende 26" filan lcd monitör ve full hd arıyorm. Benq nun bi modeli var 24" ama tasarımı çok berbat ve epey pahalı. yakın zamanda o tür full hd monitorlerin samsung, philips gibi markalar tarafından da üretileceğini umuyorm...

• çözünürlüğü 1920"1080 olan bir monitör üretseler süper olacak..hiç kırılma olmadan yansıtır 1080p görüntüyü..
  • quote:

çözünürlüğü 1920"1080 olan bir monitör üretseler süper olacak..hiç kırılma olmadan yansıtır 1080p görüntüyü..

Var zaten.
    http://forum.donanimhaber.com/m_13883736/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahram80 -- 28 Nisan 2007; 12:41:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahram80

quote:

çözünürlüğü 1920"1080 olan bir monitör üretseler süper olacak..hiç kırılma olmadan yansıtır 1080p görüntüyü..

Var zaten.
    http://forum.donanimhaber.com/m_13883736/tm.htm

fiyatından haberin var mı1500 ytl üstü,çözünürlük 1920"1200 hemde

• Samsung'un yaz aylarında 1080p destekli monitörlerinin Türkiye'ye geleceği haberini aldım. Fiyatı eminimki BenQ'dan çok daha uygun olacaktır. 900YTL civarı fiyatlar görürseniz şaşırmayın, yazı beklemek de lazım aslında.
  • 26" lcdler 1000 ytl civarı bulunuyor tabi yine pahalı ama bu tarz şeylerde ayda yılda bir alındığınan paraya kıyılabilir.
  • alacak arkadaşlar 1080p yi beklemeli derim o zaman
  • evet ama bende şöyle diyorum 22-26-32 inch ekranlarda 720 yada 1080p çok birşey farkettirmez ahanda istersen bookmarkla bu lafımı.
  • quote:

evet ama bende şöyle diyorum 22-26-32 inch ekranlarda 720 yada 1080p çok birşey farkettirmez ahanda istersen bookmarkla bu lafımı.

Görüntüye uzaktan bakarsan evet çok fazla fark hissetmezsin ama monitör konsepti yakından oynama olayına dayandığı için bu fark çok göze batıyor.
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

quote:

evet ama bende şöyle diyorum 22-26-32 inch ekranlarda 720 yada 1080p çok birşey farkettirmez ahanda istersen bookmarkla bu lafımı.

Görüntüye uzaktan bakarsan evet çok fazla fark hissetmezsin ama monitör konsepti yakından oynama olayına dayandığı için bu fark çok göze batıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.