Şimdi Ara

x2600xt FİYASKOSU!! NE YAPMALIYIZ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende aldım kartı özellikle EXPANDER'le bayağı muhabbetim olmuştu o konuda Kart her oyunu çatır çatır oynatıyo. Helal EXPANDER sana adamın işi bu siz diyosunuzki şu kadar FPS vermiş şunu almış. Süper bir kart 2600XT hele driverlar güzelleşsin tam güzel olcak. AMD galiba işlemci konusuna cok yoğunlaştıki, Ekran Kartı departmanını unuttu ...
  • neneneneee 8600ü tokatlıcak he puhuhahahaaaaaaaaaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

neneneneee 8600ü tokatlıcak he puhuhahahaaaaaaaaaaaa

Testlere baktınmı....
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedatss

3.2 prescott 1gb ram, 512 mb x1600pro( x2600xt'yi akşam koyacağız)

3dmark06

[simage][/simage]

ARKADASLAR, 2600 TAKYINIZ MI??
    TESTINI BEKLIYORUZ...
  • Fikirlerini eksik etmeyen tüm arkadaşlara teşekkürler.@tolgacem ve @girdap7 en güzel yorumlar sizden geldi..Bu kadar yorumdan sonra kartın donanımsal olarak iyi olduğu tescillenmiş oldu... Ben cuma dan sonra olaya yoğunlaşacağım ve aldıgımız sonuçları sizle paylaşacağım.İlkerlerin evi müsait olmadığı için ss koyamadık ve benchmark yapamadık.. Yakında bioshock ve medal of honor'un da testlerini kartın yeni sürücüleriyle foruma koyup sizleri de bilgilendireceğim.. Eğer o zaman güzel sonuçlar alırsak forum başlığını değiştirip bu kartı alacak olan arkadaşlara daha sağlıklı bilgiler vereceğiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatss -- 12 Eylül 2007; 17:58:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrewolf

quote:

Testlere baktınmı....

Buna ben de gülerim o kadar da değil.

DDR4 olanı 8600 ü ya tokatlıyor ya geride kalıyor.DDR3 olanın şansı yok kaldı ki 8600 ün düz versiyonunu bulmak çok zor nerdeyse tamamı OC lu üretiliyor ve 8600 OC edilince iyice şaha kalkıyor....

Lütfen ama daha neler.EXPANDER ATI ye ben NVIDIA ya yakın bir insanım ancak şu da var ki ikimiz de gerçeklere yalan demeyiz

Dostum VPU sorunu yaşıyorsan palitte bios update le kurtulabilirsin.Oyunda sorunu yok özellikle de performans konusunda.

• quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Orjinalden alıntı: blackrewolf

quote:

Testlere baktınmı....

Buna ben de gülerim o kadar da değil.

DDR4 olanı 8600 ü ya tokatlıyor ya geride kalıyor.DDR3 olanın şansı yok kaldı ki 8600 ün düz versiyonunu bulmak çok zor nerdeyse tamamı OC lu üretiliyor ve 8600 OC edilince iyice şaha kalkıyor....

Lütfen ama daha neler.EXPANDER ATI ye ben NVIDIA ya yakın bir insanım ancak şu da var ki ikimiz de gerçeklere yalan demeyiz

Dostum VPU sorunu yaşıyorsan palitte bios update le kurtulabilirsin.Oyunda sorunu yok özellikle de performans konusunda.

Hahaha EXPANDER'i iyi tanımadığın kesin EXPANDER ne ATI'ci ne nVIDIA'cı ama görünen köyde klavuz istemezki...

• 2600 serisinin dd3 ramli olanının 8600 gt yi geçme imkanı yok. Hangi 2600 ddr3 tdu da 1440*900 4x aa ayrıntılar tam 30-40 fps alabilir hatta 40 fpsyi bile geçtiği oluyor?
  • 1600 proyu gecememesinin nedeni bozuk olmasından baska bise olamaz.
  • tüm yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim..ilginiz için saolun..3 gündür pcyi açamıyorm..haftasonu tek derdimiz bu olacak ..umarım dediğiniz gibi sadece sürücüden kaynaklanıyodr..
  • medalı kurdum ve 1280*1024 de hepsi fullde takılmadan oynadım.bio da aynı şekilde sadece 1024 yapmak zorunda kaldım 1280 kastı :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.