Şimdi Ara

x2 3800

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AMD X2 3800
    ASUS 6150 ANAKART
    TWINMOS 512*2 PC3200
    200GB WD SATA2 HDD
    NEC 16X DL DVDRW
    COOLER MASTER KASA
    SAMSUNG 794MB 17" MONİTÖR
    LOGITECH 2.1 SPEAKERS
    WITKEY KLAVYE
    LABTEC OPTİK FARE

• alıcanmı aldınmı hayalmi anlamadımki ne demek istediini...
  • aldım bugün aldım ama daha birleştirmedim:) işlemci ve anakartı maviden aldım yarın elime geçer muhtemelen diğer parçalar kutusunda evde:)
    quote:

Orjinalden alıntı: @yKuN

alıcanmı aldınmı hayalmi anlamadımki ne demek istediini...
  • hayırlı olsun kardes ocak ayını ılk haftası bende amd toplıcam insallah ama işlemci 3500 yeterlı x2 suan bıraz tuzlu
  • ya evet aslında benim içinde tuzlu ama ortalıkta vistanın tam performnslı çift çekirdekte çalışacağı söylentisi vardı bende ekran kartını onboard aldım şimdilik ama boşta pci-16x var anakartın üzerinde yani anlayacağın ekran kartı parasını x2 3800-3500 farkına yatırdık bilmemki doğrumu yaptık?
  • İyi yapmıssın bosver. yanlız 3800 x2 acayıp bısey olmalı ?
  • hayırlı olsun.[:)
  • sağolun datron notebooku sattık yine desktopa döndük laptop beni kesmedi ya 1,5 sene kullandım baydım
  • Aynen bende öyle.Bıktım laptoptan.Desktop var zaten sadece upgrade istiyor.
  • lap TOP bizi bozer heheh
  • ekran kartı o/b mu?
  • o sistemde o işlemciye o parayı verene kadar 19" monitör alırdım. zırt pırt değişen pc parçası işlemcidir monitör değil. aldımmı bu alınırdı. neyse yinede güle güle kullan
  • hayırlı olsun.ama anakartını sevmedim.
  • bende anakartını sevmedim daha eline geçmediyse sana tavsiyem 3500 + (3800 le arasında pek fark kullanalrın yorumu) al epox ultra (o/c la çok iyi performans alırsın) ankart al bunlar mavide var bide ekrankartı al derim. Ama son kara genede senin şimdideden haayırlı olsun parmaklarında eskisin....
  • ana kartın epox olursa ıyı olur (fakat epox 9npa slı x2 desteklıyomu bılmıyorum)
  • yav AMD X2 3800 çalıştır nasıl bizede bilgi ver bakarsın terfi ederiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: R@J@

bende anakartını sevmedim daha eline geçmediyse sana tavsiyem 3500 + (3800 le arasında pek fark kullanalrın yorumu) al epox ultra (o/c la çok iyi performans alırsın) ankart al bunlar mavide var bide ekrankartı al derim. Ama son kara genede senin şimdideden haayırlı olsun parmaklarında eskisin....

yahu arkadaş arasında nasıl bir fark olmaz?biri tek çekirdekli diğeri çift çekirdekli.çoklu işlemde aralarında 1 tane daha işlemci farkı oluşur.yani çoklu işlemde 3800,3500 e bir işlemci fark atar

• EPOX 9NPA-SLI X2 DESTEKLIYOMU ???????
  • evet
    quote:

Orjinalden alıntı: _Blackfly_

EPOX 9NPA-SLI X2 DESTEKLIYOMU ???????
  • SAOL KARDES ÖZELLIKLERI ARASINDA X 2 YAZMIYODU.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.