Şimdi Ara

!X_Seller! (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben iayu g4s için sıra istemiştim eğer yazdıysanız onu 2 tane yaopabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman_Bey_44

Soracaksanız bana sorun, xplay 3s kullanıcıyım ilk çıktığından beri, siz ilk dile getiren olabilirsiniz, ben kullanıyorum ! Vivo ile özel yazışan, onlara garantiye telefon gönderip geri getirtebilen bir adamım, adamlarda referansım var yani, pek bir severler :) garanti dışı bıraktığım telefonun ankartını bedava değiştirip geri gönderdiler sağolsunlar.

Alacaksanız, yeni çıkan koyu mavi Xplay Xshot alın, şu an dünyanın en iyi kamerası onda.. Ve ses çıkışı tabiki.. Ama pardon, eğer o telefon ile arabesk veya pop dinleyecekseniz, yazdıklarımı da hiç dikkate almayın bir zahmet :)

Siz yanlış anlamışsınız Ben telefon hakkında birşey sormuyorum, telefonlar hakkında yeteri kadar bilgim var ilgilendiğim araştırdığım her telefon için ayrı ayrı makale bile yazarım. Telefonu ilk dile getiren kişi olduğum iddiasıda zaten yok. Ben arkadaşların içinde bulunduğumuz satış konusunda bu telefonu getirip getirmeyeceklerini bu telefonu istediğimi ilk soran kişi olduğumu söyledim. Arkadaşlarada zaten kesin satın almak istediğimi ilettim Vivo Xshot 3gb Mavi renk satışa çıkarsa Mavi renk, çıkmazsa Vivo Xshot 2gb Mavi renk kesin olarak satın almak istiyorum.

Dinlenecek müzikler hakkındada alaycı yorumunuzada cevap vermeye s.dik yarıştırmaya yada bir şey ispatlamayada gerek yok ama yinede alaycı tutuma karşı kullandığım kulaklıkların ve mp3 çalarların bile belli standartların üzerinde olduğunu çeşitlilik gösterdiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

@Osman_Bey_44
    @X_Seller
    @Ukkaşe

• yurt dışı adresim var fakat dışardan gelen teknoloji ürünlerine vergi var nasıl halledebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterHero

quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

quote:

Powerbank hediyesinden komisyon ödeyerek alanlarmı yararlanıcak yoksa herkesmi ?

Powerbank ilanını okuduğunuz yer var ya, onu sonuna kadar okuyun

Hocam elden alacaklara 40tl+kargo ücreti demişsiniz o kısmı anlamadım mesela ben istanbuldan elden alıcam telefonu telefonu getirirken yanında powerbankı getirip sadece kargo ücretinimi alcaksınzı yoska powerbankı sonra ayrı bir parti olarak dağıtıp sadece kargo ücretimi alcaksınız?

Aslında bu promosyon ön ödeme yapıp fazladan para ödeyenler için.

Ön ödeme yapmayanlar şu şekilde faydalanabilir:

Diyelimki 500 liralık telefon istedin ve elden alışverişi tercih ettin, birde powerbank istedin diyelim. Telefon sana teslim edilirken 540 tl+kargo verip telefonunu teslim alacaksın. Powerbank ise sonradan kargolanacak size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam ilk once 2 adet Lenovo k910 yazdim Ankara elden fakat listeye eklemedin ?

• arkadaşım zaten senin sadece dükkanında bulunan kulaklıkları görse forumda bulunan 5-10 mesajının rağmen bu kadar alaycı dil kullanmaz...bide vivo'yu bana sorun falan filan, vivo.com.tr'nin genel müdürü sanki,cihazı brick etmiş anakartı hemen değiştirmişler birde özür dilemek için heyet yollamışlar falan filan ego 10 üzerinde 10,5 adam da boşver bu telefonu almak isteyenlerden biri de benim 5-10 kişi olursak telefon rahat gelir sağlıcakla kal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 5 Ağustos 2014; 20:40:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL

Hocam ilk once 2 adet Lenovo k910 yazdim Ankara elden fakat listeye eklemedin ?

Ekli

• quote:

quote:

quote:

quote:

Powerbank hediyesinden komisyon ödeyerek alanlarmı yararlanıcak yoksa herkesmi ?

Powerbank ilanını okuduğunuz yer var ya, onu sonuna kadar okuyun

Hocam elden alacaklara 40tl+kargo ücreti demişsiniz o kısmı anlamadım mesela ben istanbuldan elden alıcam telefonu telefonu getirirken yanında powerbankı getirip sadece kargo ücretinimi alcaksınzı yoska powerbankı sonra ayrı bir parti olarak dağıtıp sadece kargo ücretimi alcaksınız?

Aslında bu promosyon ön ödeme yapıp fazladan para ödeyenler için.

Ön ödeme yapmayanlar şu şekilde faydalanabilir:

Diyelimki 500 liralık telefon istedin ve elden alışverişi tercih ettin, birde powerbank istedin diyelim. Telefon sana teslim edilirken 540 tl+kargo verip telefonunu teslim alacaksın. Powerbank ise sonradan kargolanacak size.

Tamam abi peki telefonla powerbankı aynı anda alabilme şansımız varmı?Hem ekstra masraftan kurtulmuş olursunuz hemde 2. bir işle kafa yormamış olursunuz :)

• Bir adet JİAYU G6 alacağım siyah renk,başka yere bakmıyorum şuan sizi bekliyorum,inşallah fazla uzamaz süreç,listeye benide alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytekdigital -- 5 Ağustos 2014; 21:13:13 >
  • X_Seller kullanıcısına yanıt
    Hocam lenovo k910 (black) rengi cinde zor bulunuyor . yogun olan gumüs rengi oda tipsiz... Cindeki arkadas black rengi toptancilarda var die arastirabilirmi??? Sizden haber beklicem bu konuda mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 5 Ağustos 2014; 20:52:12 >
  • Bu arada ben Thl 5000 için sıraya girdim ama onun bulunmasında sıkıntı varsa ve bulunmuyorsa jiayu s2 tercihini değerlendirmek isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X_Seller kullanıcısına yanıt
    Red note icin ilk.siralardayim bu sekilde power bank alabilirm bende. Kargo ucreti + 40 Lira odersem telefonun kutusunuda istiyorum power banki telefonun kutusuna konarak gondermeniz mumkunmu? 2 kez kargo odemeyelim.tsk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufat

Red note icin ilk.siralardayim bu sekilde power bank alabilirm bende. Kargo ucreti + 40 Lira odersem telefonun kutusunuda istiyorum power banki telefonun kutusuna konarak gondermeniz mumkunmu? 2 kez kargo odemeyelim.tsk

Ok

• Hocam THL T11 ve T100s için sadece fiyat istemiştik size zahmet bi yoklama çekseniz?
  • En azından İngilizce bile olacağı garanti olmayan ürünlere nasıl 1000+ lira vereceksiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I AM MONGOL

Hocam ilk once 2 adet Lenovo k910 yazdim Ankara elden fakat listeye eklemedin ?

Ekli

Ana mesaja ekle de gorelim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

En azından İngilizce bile olacağı garanti olmayan ürünlere nasıl 1000+ lira vereceksiniz.

temiz kullandıktan sonra sıkıntı yok 1000 liralık sadece bir cihaz var zaten 375e bile taş gibi telefon var ayrıca 100-300 lira arası cepkask yapabiliyorsun adamlar oneplus one 900e satıyolar 300 garantiye versen lg g3 16gb gibi telefonlardan çok ucuz özellik olarakta 2ye katlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alanque -- 5 Ağustos 2014; 21:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alanque

quote:

En azından İngilizce bile olacağı garanti olmayan ürünlere nasıl 1000+ lira vereceksiniz.

temiz kullandıktan sonra sıkıntı yok 1000 liralık sadece bir cihaz var zaten 375e bile taş gibi telefon var ayrıca 100-300 lira arası cepkask yapabiliyorsun adamlar oneplus one 900e satıyolar 300 garantiye versen lg g3 16gb gibi telefonlardan çok ucuz özellik olarakta 2ye katlar

Satıcı hiçbir şekilde güven vermiyor ki.İmei bizi ilgilendirmez, orjinali neyse o gelir = İki yorumdan biri bunlar

Edit : Ürünler insanların ellerine ulaşınca birçok sorun çıkacak, ben buraya yazayım da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 5 Ağustos 2014; 21:47:04 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alanque

quote:

Satıcı hiçbir şekilde güven vermiyor ki.İmei bizi ilgilendirmez, orjinali neyse o gelir = İki yorumdan biri bunlar

Edit : Ürünler insanların ellerine ulaşınca birçok sorun çıkacak, ben buraya yazayım da.

mtklerde sıkıntı yok geçen kuzen 10 liraya yaptırdı kendinde atarsın, snapgardonlarda haklısın pasaport varsa olur yoksa geçmiş olsun

• Sabırsızlanıyoruz hocam, ilk partiyi bir dağıtında; biz de telefonlarımıza kavuşalım, 2.- 3. partide sırada olanlar bir rahatlasın.

İstanbul teslimi ne zaman belli mi?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.