Şimdi Ara

!X_Seller! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Birden heyecan yaptım, ilk partiten telefon alacaklara mı verecekler diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 5 Ağustos 2014; 2:46:01 >
  • Beklemedeyiz
    kolay gelsin vede geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Birden heyecan yaptım, ilk partiten telefon alacaklara mı verecekler diye

valla bende gittim kafamı yastığa koydum, içimde bi kıpırtı ama bende ki kıpırtı parayı paypalla yollamayacak olanların sabaha kadar soracakları soruların korkusundan, pm me yağdıracakları mesaj korkusundan :)

onlarada şöyle yaparız, telefonu teslim alırken para vereceksiniz ya 40TL+Ukkaşe' nin bildireceği kargo ücretini de verirsiniz sizin adrese arkadan yollarız 10400 lük xiaomi power bank

• oha diyorum, hepsiburada 160 a satıyordu tam alacaktım forumda 70 liraya sattıldığını gördüm peynir ekmek gibi tam alacaktım, şimdide bu. redmi ilk parti
  • camur_abi kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir yorumdur ! gideceksiniz SÖZDE GARANTİLİ dist. ürünü alacaksınız o zaman, her fırsatta telefonları "kullanıcı hatası" diyerek garanti dışı bırakan meşhür kvk, telpa, genpa vs, gidin alın lütfen !

Şimdi imei sıkıntısı yok artık !
    Şimdi Türkçe sıkıntısı da yok aslında, araştırana bilene !
    Herhangi bir sıkıntıda siz bana gönderin telefonu ben tamir edeyim, sonra bir ihtiyacı olana hediye edeyim !
    Kamera konusuna pek bir saçma tamamen nickinizi çağrıştırıyor !
    Oku abi biraz oku, çamur atacağına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osman_Bey_44 -- 5 Ağustos 2014; 4:38:37 >
  • dESiLVer kullanıcısına yanıt
    Soracaksanız bana sorun, xplay 3s kullanıcıyım ilk çıktığından beri, siz ilk dile getiren olabilirsiniz, ben kullanıyorum ! Vivo ile özel yazışan, onlara garantiye telefon gönderip geri getirtebilen bir adamım, adamlarda referansım var yani, pek bir severler :) garanti dışı bıraktığım telefonun ankartını bedava değiştirip geri gönderdiler sağolsunlar.

Alacaksanız, yeni çıkan koyu mavi Xplay Xshot alın, şu an dünyanın en iyi kamerası onda.. Ve ses çıkışı tabiki.. Ama pardon, eğer o telefon ile arabesk veya pop dinleyecekseniz, yazdıklarımı da hiç dikkate almayın bir zahmet :)
  • Bizden size bir güzellik,

İlk partiler dağıtıldıktan sonra, sırasını öne almak ve ya kredi kartı kullanmak isteyenler için paypal, banka hesabı, western union açıklanacak demiştik.

hangisini kullanırsanız kullanın acele edelim derken %5 gibi fazladan para ödemek zorunda kalıyorsunuz bu yöntemlerle.

bu kişilere tek bir şartla hediyemiz olacak, ürün doğrudan adresinize postalanacak ve aldığınız telefonun parasını yollarken ek olarak Ukkaşe'nin powerbank için açıklayacağı kargo ücretini havalenize ekleyeceksiniz. bu kargo ücreti cüzzi birşey olacaktır.

telefonunu elden almayı tercih edenler ise telefonu teslim almak için para verirken 40TL+Ukkaşe' nin bildireceği kargo ücretini de verirseniz sizin adrese de arkadan yollarız 10400 lük xiaomi power bank ı

10400 mah powerbank orjinal xiaomi brand
     !X_Seller!

• THL 5000 için hemen ödeme yaparak sipariş vermek istiyorum, sizden teslim tarihi bekliyorum...

Hayırlı satışlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

Bizden size bir güzellik,

İlk partiler dağıtıldıktan sonra, sırasını öne almak ve ya kredi kartı kullanmak isteyenler için paypal, banka hesabı, western union açıklanacak demiştik.

hangisini kullanırsanız kullanın acele edelim derken %5 gibi fazladan para ödemek zorunda kalıyorsunuz bu yöntemlerle.

bu kişilere tek bir şartla hediyemiz olacak, ürün doğrudan adresinize postalanacak ve aldığınız telefonun parasını yollarken ek olarak Ukkaşe'nin powerbank için açıklayacağı kargo ücretini havalenize ekleyeceksiniz. bu kargo ücreti cüzzi birşey olacaktır.

telefonunu elden almayı tercih edenler ise telefonu teslim almak için para verirken 40TL+Ukkaşe' nin bildireceği kargo ücretini de verirseniz sizin adrese de arkadan yollarız 10400 lük xiaomi power bank ı

10400 mah powerbank orjinal xiaomi brand
     !X_Seller!

powerbank telefon ücretini önden ödeme yapanlara kargo ücreti karsiliginda hediyemi olcak hocam?

• power bank alıp kullanan var mı ? iphone 4s için düşüyorum.kargo dahil ne kadar acaba ?
  • Takipte kalalim

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RebelliouS_SouL

quote:

quote:

http://www.pandawill.com/mobile-phone-c1/android-os-phone-c551/neken-n6-smartphone-2gb-32gb-50-inch-ips-fhd-screen-mtk6589t-quad-core-android-42-p83786.html

yukarıdaki telefonu 10 üzeri alımda 140 dolar gibi bir fiyata veriyorlar toplu satışta.
    bana 10 tane fiyatı yada sitedeki fiyat üserinden tekli fiyatı verirmisin.

benim tahminim 208$ gibi bir fiyata alırsınız adedini bizden 10 adet. şunuda belirteyim eğer kıyaslama yapmak için sorduyorsanız bizim yüklü alıpta stok eritme gibi bir durumumuz sözkonusu değil. sipariş üzerine istendiği kadar ve eldeki para elverdiğince alıyoruz. kesin rakam çinden fiyat geldikten sonra ana sayfaya yazılır

hocam adamlar 10 ve üzerine indirim yapıyorlar bende yuklu alıp cevremdekilere satmak istiyorum ama senin verdiğin fiyat çok yüksek geldi bana 140 dolarlık telefona yüzde elli kar çok fazla geldi bana gerekirse kaparoda verirdim ama fiyat çok yüksek.

konuşmayayım diyorum konuşturuyorsunuz, birkere gerçek alıcı olsan, niyet iyi olsa " peki sizden daha iyi fiyat için haber bekliyorum yazardınız. bizim fiyat politikamız belli, ikinci el olarak satılan fiyatın daha altına vermek, maliyetine vermek değil.

biz size yaklaşık 208$ demişiz yani 430 TL

tahmin edin bakalım bu telefon ikinci elde kaça satılıyor diye araştırırken kaç lira fiyat buldum sizce?
    kesin hemen anladınız 550 TL

peki bu fiyatı kim vermiş dersiniz?
    ben söylemeyeyim link koyayım buraya:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88630437/f_//tm.htm#88630437

edit: benim dediğim 430 tl 2gb ram, 32gb rom için, senin 550 ye sattığın 1 gb ram,16 gb romlu olanmış hemde, şimdi farkettim.

balta kayaya çarptı gibi senin, ağır hasar varsa cevap yazamazsan anlarız

@RebelliouS_SouL

öyle pahalı burdan almam deyipte kaçmana izin vermem dedim ben sana, üstteki soruma açıklama bekleniyo?

Hocam,

Kusura bakma ama almam diye bir cümle kurmadım kurmam da biraz eleştiriye açık ol ben müşteriyim konuşurum.
    yazdığımı tekrar okudugumda hatalı yazdığım yer verirdim olmuş aslında indirim yaparsan kapora bile veririm demek istedim.

Sana fiyat yüksek dedim ve evet oyle de paylaştığım site ülke dışına kargo gönderiyor mesela sen bana şunu diye bilirsin malı al çinde istediğim adrese yolla bende sana şu fiyata 10 taneyi getirtim.

ayrıca benim sattığım telefonla bu aynı değil biraz baksan anlarsın ve ben aldığımda 182 küsür dolardı telefon şuan tahminim stok tüketimi için telefonu yok fiyatına satıyorlar.

şaşırdım senin bu yazdıklarını görünce art niyetli bir yazım da yok pahalı olduğunu söylemişim.

düzeltme : yazmışsın zaten senin için getirelim diye bana bir fiyat ver firma ile konuşim eğer çinde bir adrese gönderirlerse sende benim için buraya gönderttirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RebelliouS_SouL -- 5 Ağustos 2014; 9:18:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.pandawill.com/mobile-phone-c1/android-os-phone-c551/neken-n6-smartphone-2gb-32gb-50-inch-ips-fhd-screen-mtk6589t-quad-core-android-42-p83786.html

yukarıdaki telefonu 10 üzeri alımda 140 dolar gibi bir fiyata veriyorlar toplu satışta.
    bana 10 tane fiyatı yada sitedeki fiyat üserinden tekli fiyatı verirmisin.

benim tahminim 208$ gibi bir fiyata alırsınız adedini bizden 10 adet. şunuda belirteyim eğer kıyaslama yapmak için sorduyorsanız bizim yüklü alıpta stok eritme gibi bir durumumuz sözkonusu değil. sipariş üzerine istendiği kadar ve eldeki para elverdiğince alıyoruz. kesin rakam çinden fiyat geldikten sonra ana sayfaya yazılır

hocam adamlar 10 ve üzerine indirim yapıyorlar bende yuklu alıp cevremdekilere satmak istiyorum ama senin verdiğin fiyat çok yüksek geldi bana 140 dolarlık telefona yüzde elli kar çok fazla geldi bana gerekirse kaparoda verirdim ama fiyat çok yüksek.

konuşmayayım diyorum konuşturuyorsunuz, birkere gerçek alıcı olsan, niyet iyi olsa " peki sizden daha iyi fiyat için haber bekliyorum yazardınız. bizim fiyat politikamız belli, ikinci el olarak satılan fiyatın daha altına vermek, maliyetine vermek değil.

biz size yaklaşık 208$ demişiz yani 430 TL

tahmin edin bakalım bu telefon ikinci elde kaça satılıyor diye araştırırken kaç lira fiyat buldum sizce?
    kesin hemen anladınız 550 TL

peki bu fiyatı kim vermiş dersiniz?
    ben söylemeyeyim link koyayım buraya:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88630437/f_//tm.htm#88630437

edit: benim dediğim 430 tl 2gb ram, 32gb rom için, senin 550 ye sattığın 1 gb ram,16 gb romlu olanmış hemde, şimdi farkettim.

balta kayaya çarptı gibi senin, ağır hasar varsa cevap yazamazsan anlarız

aldığım zamanki fiyatınıda fark etseydin keşke.

• hele bir telefonlar gelsin millet inceleyip koysun şuraya bende alacağım
  • X_Seller kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Daxian-5s-MTK6589-Quad-Core-android-4-2-IPS-4-7-HD-display-1G/1692166512.html?tracelog=ae-app-ios-sharefor-shkmail ben bu telefonun 16 gb rom 2 gb ram olanından istemiştim pmden ve konusan yazmıştım sıram nedir acaba? Ve hala fiyat vermediniz lütfen bi fiyat verin de ona göre paramızı hazır edelim

• mi3 64gb fiyatı geldi, ilk mesajada ekledim. 940TL

• quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Daxian-5s-MTK6589-Quad-Core-android-4-2-IPS-4-7-HD-display-1G/1692166512.html?tracelog=ae-app-ios-sharefor-shkmail ben bu telefonun 16 gb rom 2 gb ram olanından istemiştim pmden ve konusan yazmıştım sıram nedir acaba? Ve hala fiyat vermediniz lütfen bi fiyat verin de ona göre paramızı hazır edelim

cevap yazmayı unutmuşum, o telefon incelendi,

o şekil ve şemale sahip bir lenovo telefonu yok, fake o. dikkat ederseniz ilanın hiçbir yerinde lenovo nun hangi modeli olduğu yazmıyor zaten

• Konuyla zerre alakam yok ama sunu yazmadan edemeyecegim su allahin cezasi forumdaki trollere bir ceza gelmeyecek mi ? Yani adam geliyor ilan baltaliyor(isin komigi kendisi bu urunun ikinci elini yuzde 30 daha pahali satiyor) sonra da elini kolunu sallayip gidiyor.Satis ilanlarina KESINLIKLE urun harici soru sorulmamali bence.Yok biri cikmis bu telefon-fiyat gercek mi yok biri cikmis urunlere imei yuklemek illegal yok biri cikmis siz nasil ithalat yapiyorsunuz.Konu sahibini tanimam etmem alakam da yok populerde gezerken 1-2 mesaji okuyarak bilgi sahibi oldum sizden ricam şu arkadas sizden daha durustce bir fiyatlandirmadan dolayi islerinizi caldiysa hazmedin bunu artik.600 e mal ettigi telefona 1100 isteyip boyle bir konu acilinca yok benim tel soyle yok bu adam tu kaka oluyor hemen.Ya kardesim rekabet var serbest piyasa var carrefourlarla rekabet eden bakkal gibi burda laf yapmayin.Su ulkede insanlar 850 liraya it gibi calisirken 400 lira kar etmeye calisman haysiyetsizlik zaten bir de zeytinyagi gibi uste cikma.

TEKRAR soyluyorum konu sahibini tanimam etmem tek sozum pesinen yaftalayan ve kendisinin kari azaldigindan baltalayan asagilik zihniyete.Yapabiliyorsaniz yapin rekabetinizi yapamiyorsaniz baska kapiya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo_BERE

Konuyla zerre alakam yok ama sunu yazmadan edemeyecegim su allahin cezasi forumdaki trollere bir ceza gelmeyecek mi ? Yani adam geliyor ilan baltaliyor(isin komigi kendisi bu urunun ikinci elini yuzde 30 daha pahali satiyor) sonra da elini kolunu sallayip gidiyor.Satis ilanlarina KESINLIKLE urun harici soru sorulmamali bence.Yok biri cikmis bu telefon-fiyat gercek mi yok biri cikmis urunlere imei yuklemek illegal yok biri cikmis siz nasil ithalat yapiyorsunuz.Konu sahibini tanimam etmem alakam da yok populerde gezerken 1-2 mesaji okuyarak bilgi sahibi oldum sizden ricam şu arkadas sizden daha durustce bir fiyatlandirmadan dolayi islerinizi caldiysa hazmedin bunu artik.600 e mal ettigi telefona 1100 isteyip boyle bir konu acilinca yok benim tel soyle yok bu adam tu kaka oluyor hemen.Ya kardesim rekabet var serbest piyasa var carrefourlarla rekabet eden bakkal gibi burda laf yapmayin.Su ulkede insanlar 850 liraya it gibi calisirken 400 lira kar etmeye calisman haysiyetsizlik zaten bir de zeytinyagi gibi uste cikma.

TEKRAR soyluyorum konu sahibini tanimam etmem tek sozum pesinen yaftalayan ve kendisinin kari azaldigindan baltalayan asagilik zihniyete.Yapabiliyorsaniz yapin rekabetinizi yapamiyorsaniz baska kapiya.

Benim son yazdıklarımı okudun mu ayrıca ikinci el telefon felan satmadın sıfırdı telefonlar.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.