Şimdi Ara

!X_Seller! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be helal olsun bu adamlara. Ciddi ciddi pazar kurmuslar. Emege saygı gerekir. Zte 7 fiyatlarini beklicem ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RebelliouS_SouL

quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

quote:

http://www.pandawill.com/mobile-phone-c1/android-os-phone-c551/neken-n6-smartphone-2gb-32gb-50-inch-ips-fhd-screen-mtk6589t-quad-core-android-42-p83786.html

yukarıdaki telefonu 10 üzeri alımda 140 dolar gibi bir fiyata veriyorlar toplu satışta.
    bana 10 tane fiyatı yada sitedeki fiyat üserinden tekli fiyatı verirmisin.

benim tahminim 208$ gibi bir fiyata alırsınız adedini bizden 10 adet. şunuda belirteyim eğer kıyaslama yapmak için sorduyorsanız bizim yüklü alıpta stok eritme gibi bir durumumuz sözkonusu değil. sipariş üzerine istendiği kadar ve eldeki para elverdiğince alıyoruz. kesin rakam çinden fiyat geldikten sonra ana sayfaya yazılır

hocam adamlar 10 ve üzerine indirim yapıyorlar bende yuklu alıp cevremdekilere satmak istiyorum ama senin verdiğin fiyat çok yüksek geldi bana 140 dolarlık telefona yüzde elli kar çok fazla geldi bana gerekirse kaparoda verirdim ama fiyat çok yüksek.

konuşmayayım diyorum konuşturuyorsunuz, birkere gerçek alıcı olsan, niyet iyi olsa " peki sizden daha iyi fiyat için haber bekliyorum yazardınız. bizim fiyat politikamız belli, ikinci el olarak satılan fiyatın daha altına vermek, maliyetine vermek değil.

biz size yaklaşık 208$ demişiz yani 430 TL

tahmin edin bakalım bu telefon ikinci elde kaça satılıyor diye araştırırken kaç lira fiyat buldum sizce?
    kesin hemen anladınız 550 TL

peki bu fiyatı kim vermiş dersiniz?
    ben söylemeyeyim link koyayım buraya:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88630437/f_//tm.htm#88630437

edit: benim dediğim 430 tl 2gb ram, 32gb rom için, senin 550 ye sattığın 1 gb ram,16 gb romlu olanmış hemde, şimdi farkettim.

balta kayaya çarptı gibi senin, ağır hasar varsa cevap yazamazsan anlarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_Seller -- 5 Ağustos 2014; 0:42:09 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazangur

mi4 için benim sıram nedir? bir de xshot ve xplay 3s fiyat için beklemedeyiz tşkler..

9. sıra

xplay 3s dün yazmıştım buraya 660 mıydı 680 miydi tam hatırlamıyorum, xshot 3 gb olan versiyonda bunla aynı.
    xshot 2gb versiyon ise bir üstünüzdeki mesajda yazdığı gibi 585 dolarmı ne.

genel not: kesin rakam değil bunlar

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kacinci partta ve siradayim hala cevap vermedin

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

Hocam ben kacinci partta ve siradayim hala cevap vermedin

siz yoksunuz daha mi4 listesinde.
    dün gece 00:00 dan sonra yazdıysanız isteğinizi o liste ulaşmadı daha. 3- 4 saat sonra gelir güncellenmiş hali

edit: k910 için sorduysanız 3. sıra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_Seller -- 5 Ağustos 2014; 0:55:27 >

• Takip, ilerde alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9. sıra ilk partiye kalırsa sıkıntı yaşamayacağım ancak 2. partiye sarkacak ise bir miktar ödeyip erken elime geçmesini isterim iyi geceler..
  • fiyatlar gerçekten iyi. takipteyim bende
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.pandawill.com/mobile-phone-c1/android-os-phone-c551/neken-n6-smartphone-2gb-32gb-50-inch-ips-fhd-screen-mtk6589t-quad-core-android-42-p83786.html

yukarıdaki telefonu 10 üzeri alımda 140 dolar gibi bir fiyata veriyorlar toplu satışta.
    bana 10 tane fiyatı yada sitedeki fiyat üserinden tekli fiyatı verirmisin.

benim tahminim 208$ gibi bir fiyata alırsınız adedini bizden 10 adet. şunuda belirteyim eğer kıyaslama yapmak için sorduyorsanız bizim yüklü alıpta stok eritme gibi bir durumumuz sözkonusu değil. sipariş üzerine istendiği kadar ve eldeki para elverdiğince alıyoruz. kesin rakam çinden fiyat geldikten sonra ana sayfaya yazılır

hocam adamlar 10 ve üzerine indirim yapıyorlar bende yuklu alıp cevremdekilere satmak istiyorum ama senin verdiğin fiyat çok yüksek geldi bana 140 dolarlık telefona yüzde elli kar çok fazla geldi bana gerekirse kaparoda verirdim ama fiyat çok yüksek.

konuşmayayım diyorum konuşturuyorsunuz, birkere gerçek alıcı olsan, niyet iyi olsa " peki sizden daha iyi fiyat için haber bekliyorum yazardınız. bizim fiyat politikamız belli, ikinci el olarak satılan fiyatın daha altına vermek, maliyetine vermek değil.

biz size yaklaşık 208$ demişiz yani 430 TL

tahmin edin bakalım bu telefon ikinci elde kaça satılıyor diye araştırırken kaç lira fiyat buldum sizce?
    kesin hemen anladınız 550 TL

peki bu fiyatı kim vermiş dersiniz?
    ben söylemeyeyim link koyayım buraya:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88630437/f_//tm.htm#88630437

edit: benim dediğim 430 tl 2gb ram, 32gb rom için, senin 550 ye sattığın 1 gb ram,16 gb romlu olanmış hemde, şimdi farkettim.

balta kayaya çarptı gibi senin, ağır hasar varsa cevap yazamazsan anlarız

@RebelliouS_SouL

öyle pahalı burdan almam deyipte kaçmana izin vermem dedim ben sana, üstteki soruma açıklama bekleniyo?

• OnePlus One 64gb 2 adet siyah renk için sıraya yazabilir misiniz ankarada ikamet ediyorum.

edit:renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesiaga -- 5 Ağustos 2014; 1:01:43 >
  • mi3 için sıradayım beklemedeyim. Yalnız adedi 2 yapabilirsek sevinirim.
  • X_Seller kullanıcısına yanıt
    Evet hocam lenovo k 910 (black ) rengini istemistim 2. Partta 3. Siradamiyim ben hesabiniza para yatirmayi dusunuom daha hizl gelsin die

• Ne adamsınız arkadaş yaa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akal_da

Ne adamsınız arkadaş yaa :)

Biraz önce ambulans geldi evlerinin önünde, kafasında kırmızı yorgan sarılıydı :) tam balta olmuş bu yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

Evet hocam lenovo k 910 (black ) rengini istemistim 2. Partta 3. Siradamiyim ben hesabiniza para yatirmayi dusunuom daha hizl gelsin die

para yatırdınızmı hemen geliyo zaten sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: hope_best

kardeş beni de mi4 için sıraya yazarmısın.ayrıca bi kaç sorum olacak.telefonun kutusunu posta yoluyla alabilir miyim? varsa ordudan yoksa samsundan teslim alabilirmiyim? son olarak bu xaimo firması bu telefonlar için garanti belgesi vermiyor mu? son olarak fiyat konusunda tepkide bulunanlara bi mesajım olacak.ya kardeşim adamlar öğrenciyse bırakın da 3-5 kuruş kazansınlar.biz de öğrenci olduk ve şuan öğretmenim.illaki öğrenci adamın paraya ihtiyacı olur yani.hem türkiyede genpa kvk gibi firmalar milleti soyarken bu konuşanların neden onlara sesi çıkmıyor? adam bu işi yapıyorsa elbette fahiş olmamak kaydıyla para kazanacak.sizin de dediğiniz gibi beğenmezsen başka kapıya....

posta yolu ile alabilirsiniz,
    samsun var gibi,
    xiaomi den almıyoruz doğrudan, garanti belgesi sorusunu bende hiç sormadım, sorarız

• quote:

Orijinalden alıntı: karadavud

coolpad 9976t fiyatı nedir samsun da ürünü teslim ediyor musunuz?

830 TL

genel not: fiyat kesin değil yaklaşık fiyattır. ana sayfada yayınlanan fiyatlar kesindir

• mi 4 ne kadar
  • Ankara dan teslim almak üzere 64 gb oneplus one siyah rica edicem. kutusunun da yollanmasını istiyorum.. teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttank -- 5 Ağustos 2014; 2:27:58 >
  • Bizden size bir güzellik,

İlk partiler dağıtıldıktan sonra, sırasını öne almak ve ya kredi kartı kullanmak isteyenler için paypal, banka hesabı, western union açıklanacak demiştik.

hangisini kullanırsanız kullanın acele edelim derken %5 gibi fazladan para ödemek zorunda kalıyorsunuz bu yöntemlerle.

bu kişilere tek bir şartla hediyemiz olacak, ürün doğrudan adresinize postalanacak ve aldığınız telefonun parasını yollarken ek olarak Ukkaşe'nin powerbank için açıklayacağı kargo ücretini havalenize ekleyeceksiniz. bu kargo ücreti cüzzi birşey olacaktır.

telefonunu elden almayı tercih edenler ise telefonu teslim almak için para verirken 40TL+Ukkaşe' nin bildireceği kargo ücretini de verirseniz sizin adrese de arkadan yollarız 10400 lük xiaomi power bank ı

10400 mah powerbank orjinal xiaomi brand

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_Seller -- 5 Ağustos 2014; 4:36:56 >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.