Şimdi Ara

!X_Seller! (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsnkks

Onepluse one lari 40 yuan ucuza aldık demiştiniz. Bizim ödeyeceğimiz paraya yansıtcakmısınız, ona göre dolar alacağımda yarın, bilgilendirirmisiniz?

Doğrudur, 5$ gibi bir indirim sözkonusu onepluslarda, ilanıda güncelleyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• XIAOMI REDMI NOTE VARMI ELINIZDE SUAN

• quote:

Orijinalden alıntı: caws87

XIAOMI REDMI NOTE VARMI ELINIZDE SUAN

Elimizde hiç telefon yok bizim, ilk sayfadaki maile sipariş geçerseniz kasım sonu bir adet ulaştırırız size

• mtk 6595 modem dosyaları yayınlanmış

http://mediatek.kim/forum/anlatimlar/39-maui-meta-3g-mtk-kalici-imei-repair-garanti-yontem.html

mx4 aşanlar denesin bakalım.

• merhaba;
    Umi Zero için fiyat bilgisi nedir ve parti haricinde nakit sipariş verildiği takdirde kutu ile teslim mümkün müdür?
    iyi satışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoiavana -- 17 Kasım 2014; 18:40:20 >
  • burası bugün çok sessiz

• sizler yazınca aklıma geldi umi markasıyla alakalı böyle bir video var

https://www.youtube.com/watch?v=gNZ3gUxl73s
  • camokan kullanıcısına yanıt
    bu sevindirici bir haber tüm üretim süreci doğrudan kontrol altında
    Kingzone ile ilgili benzer bir haber var mıdır?
  • Umi zero bizim satıcıda yok şu an, gelirse ilk sayfaya eklerim.

Kutu olayı belli ilk sayfada yazıyor, kutu içindeki herşeyi getiririz, boş kutuyu da almak isterseniz çinden direk evinize kargolanır.

İlerleyen zammanda kutulu da getiririz belki ama şu ara değil

• quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

öyle bir kararsızlık içindeyim ki mi4 vs one plus one konusunda.

burası iyice kafamı karıştırdı. resmen kafa kafaya özellikleri. birinin arkasında miui birinin arkasında cyanogen.

http://www.phonearena.com/phones/compare/Xiaomi-Mi-4,OnePlus-One/phones/8777%2C8603

Bende Mi4 vs OnePlus kalmıştım. Mi4 te sadece miui var. OnePlus ta ise CyanModgen ve ColorOS dışında MIUI var. MIUI offical ve yarı offical olarak resmi sitede iki sürüm var. OnePlus daha mantıklı geldi ve şuan MIUI kullanıyorum. OnePlus MIUI nin her cuma güncellemesini alan sayılı telefonlardan. Şuan tek eksiği henüz miui v6 gelmedi. Oda mutlaka gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

öyle bir kararsızlık içindeyim ki mi4 vs one plus one konusunda.

burası iyice kafamı karıştırdı. resmen kafa kafaya özellikleri. birinin arkasında miui birinin arkasında cyanogen.

http://www.phonearena.com/phones/compare/Xiaomi-Mi-4,OnePlus-One/phones/8777%2C8603

Bende Mi4 vs OnePlus kalmıştım. Mi4 te sadece miui var. OnePlus ta ise CyanModgen ve ColorOS dışında MIUI var. MIUI offical ve yarı offical olarak resmi sitede iki sürüm var. OnePlus daha mantıklı geldi ve şuan MIUI kullanıyorum. OnePlus MIUI nin her cuma güncellemesini alan sayılı telefonlardan. Şuan tek eksiği henüz miui v6 gelmedi. Oda mutlaka gelecektir.

usta iyi hoş diyorsun da pasaport kaydı sıkıntısı var. yoksa benim de gönlüm oneplus one'dan yana cyanogen'den dolayı...

• ay sonu gelsede mi4 üme kavuşsam ! geçmek bilmiyor zaman
    bu arada ben de bir ara oneplusone ile mi4 arasında kalmıştım ama oneolusone 5,5 inç olduğundan ve Mi4 ün kamerası F/1,8 olduğundan mi4 e karar verdim.
    şuan tek terettütüm 16 gb olması ama onuda OTG kablo ve 16-32 gb 10 class USB Flash bellekle aşacağım.sonrada Ekran koruyu ve kılıf oldımmı işlem tamam

• Benim anlamadığım şu telefon kılıfı vs getiremiyoruz diyorsunuz da, telefona hat takılı halde getirdiğiniz zaman bi tanede kılıf takın telefona öyle getirin alıcı mutlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoiavana

bu sevindirici bir haber tüm üretim süreci doğrudan kontrol altında
    Kingzone ile ilgili benzer bir haber var mıdır?

Umi iyidir. Umi ye kefilim. Wifi ekran hoparlor kasa stabilite Umi nin basarili oldugu alanlar.

• hocam getireceğiniz onepluslar global versiyon mu? Çin versiyonu ile yazılımı dışında ne farkı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademsin

hocam getireceğiniz onepluslar global versiyon mu? Çin versiyonu ile yazılımı dışında ne farkı var acaba?

Çin ve global versiyon yazılım hariç birebir aynı ürün. Pasaport kaydı yaparsanız her ikisini sıkıntısız kullanıyorsunuz. Hatta çinden gelene cyanogenmod yükleyip güncellemeleride alıyorsunuz.
    Çinden gelene imei atılınca şebeke sorunu var diye delinin biri kuyuya bir taş attı, çin versiyonuna imei atınca yaşanan şebeke sorununun aynısı global versiyona imei atıncada yaşanıyor.

Şu an dünyada şebeke sorunu olmadan oneplus lara imei yapılabiliyor ve kendisi Osman Bey istanbulda yaşıyor.

Kendi sitesinden çalışmalarını takip edebilirsiniz.

http://www.androidbrick.com/oneplus-one-cin-versiyonu-sinyal-sorunlari-duzeltilir/

• Üstad THL T6 PRO MTK6592M İŞLEMCİ İMEİ ATMA DURUMU NEDİR ? SORUN ÇIKARTIYOR MU İMEİ KONUSUNDA ? BİR DE Sharp Aquos Crystal BU TELEFONU GETİRTME ŞANSIMIZ VAR MI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutpeker

Üstad THL T6 PRO MTK6592M İŞLEMCİ İMEİ ATMA DURUMU NEDİR ? SORUN ÇIKARTIYOR MU İMEİ KONUSUNDA ? BİR DE Sharp Aquos Crystal BU TELEFONU GETİRTME ŞANSIMIZ VAR MI ?

Tüm telefonlar hakkında bilgim yok, forumdaki arkadaşlar yardımcı olacaktır. Diğer dediğiniiz telefon japon telefonu, çinde yok

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstad. Diğer arkadaşlardan yardım bekliyorum. Lütfeeen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutpeker -- 18 Kasım 2014; 12:09:04 >
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.