Şimdi Ara

!X_Seller! (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zevk meselesi:) farkta donanım olarak ir sensor var mi4 de. arayüzü sevdiğini al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mentalpanda

mi4 64gb ve oneplus 64gb arasında kaldım 200 lira civarı fark var aralarında

200 Lira fark için değecek çok birşey yok hocam. Şahsi fikrim normal şartlarda Mi4 ancak, aradaki farka değmez. One Plus tavsiyemdir ayrıca sırf o alttaki bildirim ışığı için bile alınmaya değer bir cihaz :)
  • öyle bir kararsızlık içindeyim ki mi4 vs one plus one konusunda.

burası iyice kafamı karıştırdı. resmen kafa kafaya özellikleri. birinin arkasında miui birinin arkasında cyanogen.

http://www.phonearena.com/phones/compare/Xiaomi-Mi-4,OnePlus-One/phones/8777%2C8603

• quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

öyle bir kararsızlık içindeyim ki mi4 vs one plus one konusunda.

burası iyice kafamı karıştırdı. resmen kafa kafaya özellikleri. birinin arkasında miui birinin arkasında cyanogen.

http://www.phonearena.com/phones/compare/Xiaomi-Mi-4,OnePlus-One/phones/8777%2C8603

Hocam biri 5 inc diğeri 5.5 onun dışında birde arayüz farkı var. İkiside sürekli güncellenen arayüzler 200 TL'lik bir fark yok gibi düşünüyorum. Eğer 5.5 İnc sorun olmaz derseniz One plus, eğer 5 inc derseniz Mi4 alın. Fakat aralarındaki fark 200 TL'lik bi fark değil şahsi fikrim. Kullanmadığım için bilmiyorum ama Mi4'ün sağlamlık olarak sanki 1 tık önde olduğunu düşünüyorum.One plus ise estetik bir görünüşe sahip. Karar sizin.

• quote:

Arkadaşım, eğer miui ile cynogen arasında kaldın ise hiç düşünmene gerek yok bence Oneplus almalısın. Hem Android L ye ilk geçebilecek telefonda bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta1907

quote:

Hocam biri 5 inc diğeri 5.5 onun dışında birde arayüz farkı var. İkiside sürekli güncellenen arayüzler 200 TL'lik bir fark yok gibi düşünüyorum. Eğer 5.5 İnc sorun olmaz derseniz One plus, eğer 5 inc derseniz Mi4 alın. Fakat aralarındaki fark 200 TL'lik bi fark değil şahsi fikrim. Kullanmadığım için bilmiyorum ama Mi4'ün sağlamlık olarak sanki 1 tık önde olduğunu düşünüyorum.One plus ise estetik bir görünüşe sahip. Karar sizin.

200 tl'lik bir fark yok x_seller'da. 30 lira civarı bir fark var. oneplus one daha ucuz. gerçi 16 gb için konuşuyorum.

aslında oneplusone daha mantıklı geliyor cyanogenmod'dan dolayı ama boyutu ürkütüyor. şu an nexus 4 kullanıyorum boyutu 4.7" ve bence bi telefonun max. boyutu 5" olmalı. oneplusone arayüz ve cyanogenmod desteği olmasına rağmen 5.5" ile soru işareti yaratıyor.

@hsnkks

• Bence boyutları sorun oluyorsa düşünmeden alın hocam Mi4'ü. Neticede iki cihazda sizi üzmez yarı yolda bırakmaz. Güncelleme desteği anlamında iki firmada kafa kafaya gidiyor yani birine yapılan diğerinde de eksik kalmıyor güncelleme anlamında.
    Bence 64'lük için konusmustum hocam, One Plus'ta SD kart girişi yok diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.
  • yok, tam tersi. mi4'te sd kart desteği yok.

@
    Vendetta1907
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Hem mi4 de hem de 1+1 da SD kart girişi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinde de yokmuş hocam şimdi baktım.

Edit: Üstteki hoca yazmış görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta1907 -- 14 Kasım 2014; 14:03:59 >
  • Öğrendiğim iyi oldu. Ben de bu sitenin yazdıklarına inanarak yazmıştım. Ya orası yanlış yazdı ya ben yazan şeyi yanlış değerlendirdim.

edit : aha, micro sim yazısına bakmışım. Nasıl olduysa micro sim sd-kart’ı çağrıştırdı bana 

cyanogenmod’dan dolayı oneplus one daha cazip geliyor dediğim gibi haftasonu gidip teknoloji market’lerde 5.5” telefonları elime alıp incelemem daha iyi olacak sanırım. Ona göre bir yol haritası çizerim kendime.
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    OnePlus Note 3 iriliğinde bir telefon.Malzeme plastik.Mi4 çelik kasa, ekranı ve fotoğraf kalitesi daha iyi ve kızılötesi özelliği ile telefonu kumanda cihazına donüştürmek mümkün.Ayrıca OnePlus'a eğer imei attıracaksanız şebeke sorunu çıkarıyor.Pasaport kaydı şart.
    Mi4 oyunlarda biraz daha fazla ısınma yapıyor.Ama LG 2 kadar değil :)
    Oneplus biraz android ile haşir neşir olan, rom işleri ile çok uğraşmayı sevenlere hitap ediyor bence.
    Eğer bu işlere girmeden normal kullanacaksanız Mi4 daha çok hitap eder.İsterseniz forumdaki OnePlus konusunu bi inceleyin.

• şu mi4 ısınıyor muhabbetinede acayip gıcığım, ısınmayan telefon varmı? kaldıki mi4 16 gb ı yaklaşık 2-3 ay kullandım az oyun oynarım ama modern combat 5 i 2-3 saat oynadığımda bile rahatsızlık edecek bir ısı, kasma vs yok. üstelik normal modda bile ısınmadan, kasmadan rahat oynanıyor.
  • 5.5" telefonların kralı JİAYU S3 tür

G3, Note3, İphone6 ve Z2 kırması bir şaheseri 400$ dolara almak varken kayıt işi de problemsiz çift simli çift stereo hoparlörlü 32GB ROM 3GB RAM 64 niyt işlemcili Gorillaglass3 başka telefon aramayın.

http://jiayumart.com/jiayu-s3-smartphone-4g-lte-3g-ram-octa-core-android-44-os-55-inch-fhd-screen-p-147.html

bu telefondan getirebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassadar

5.5" telefonların kralı JİAYU S3 tür

G3, Note3, İphone6 ve Z2 kırması bir şaheseri 400$ dolara almak varken kayıt işi de problemsiz çift simli çift stereo hoparlörlü 32GB ROM 3GB RAM 64 niyt işlemcili Gorillaglass3 başka telefon aramayın.

http://jiayumart.com/jiayu-s3-smartphone-4g-lte-3g-ram-octa-core-android-44-os-55-inch-fhd-screen-p-147.html

Mali-400 gpu var bunda, düşük değilmi

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 450 var sanırım hocam.

İyide Jiayu evet kötü bir firma değil ama 64 bit'i şuan pek tanımıyoruz ne getiriyor ne götürüyor bilmiyoruz işlemcinin performansını bilmiyoruz + diğer markalar üretime geçmedi henüz, üretime geçtikleri zaman 400$ en pahalının fiyatı bile olabilir. Almak için çooooo..k erken bence.
  • X_Seller kullanıcısına yanıt
    xseller üstad nerede bizim makineler...ipek yolundan develerle mi getiyosunuz yoksa:)

• para hazır beklemedeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebegen

şu mi4 ısınıyor muhabbetinede acayip gıcığım, ısınmayan telefon varmı? kaldıki mi4 16 gb ı yaklaşık 2-3 ay kullandım az oyun oynarım ama modern combat 5 i 2-3 saat oynadığımda bile rahatsızlık edecek bir ısı, kasma vs yok. üstelik normal modda bile ısınmadan, kasmadan rahat oynanıyor.

Gıcık olacak birşey yok hocam, iki telefonu aynı oyunla aynı süre oynayarak karşılaştıran bir sürü video izledim Mi4 OnePlus One'dan fazla ısınıyor.Burda adil bir karşılaştırma yaptım, mi4 ısınıyor almayın demedim.Ayrıca aynı adil yaklaşımla mi4'ün üstünlüklerini de yazdım aynı yazıda.Yazılanları doğru yorumlayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tassadar

5.5" telefonların kralı JİAYU S3 tür

Hocam o telefon çıkmadan özellikleri netleşmeyecek sanırım.Bazı kaynaklar MTK 6752 64 bit işlemci var diyor.Verdiğiniz kaynak 6595 yazmış.Ama o düzey bir telefonda mali 400 olması mümkün değil.Mali 450 bile yanlış seçim olur.

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.