Şimdi Ara

!X_Seller! (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oknmrcn

Hocam lg g3 cat6 getirme şansımız var mi fiyatı ne kadar öğrenebilir miyiz?

merhaba, ben bizzat lg g3 cat6 kullanıcısıyım, ve telefon muazzam bir hızda, ve üstün performans göstermekte.

türkiyedeki g3'lerden bariz bir şekilde fark edilir derecede hızlı, oyun performansı kat be kat üstün.. antutu testi ilk aldığımda yapmıştım 48000 civarı çıkmıştı sanırım.

ben amerikadan getirttim, sitede dr.teknik nickli arkadaş sayesinde. Eğer buradan olmaz ise, o arkadaşa danışabilirsin.
    Telefon daha gelmeden pasaport kaydını bile yaptırmıştım.
  • mi4 64gb xseller arkadaşımızdan sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Teşekkürler bu organizasyonu yaptığınız için umarım çevremdeki insanlar içinde alışveriş yaparız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

eee si sıkmayın kimsenin gidip getirdiği yok kargoyla gönderiyorlar işte

Evet öyle

hocam siyah xiaomi mi4 64gb getirme sansiniz yok mu? beyazi cok itici geliyor... eger getirebiliyorsnaiz kaporayi eft yapayim hemen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

eee si sıkmayın kimsenin gidip getirdiği yok kargoyla gönderiyorlar işte

Evet öyle

hocam siyah xiaomi mi4 64gb getirme sansiniz yok mu? beyazi cok itici geliyor... eger getirebiliyorsnaiz kaporayi eft yapayim hemen...

Siyah mi4 getirmediğimizden değil, satıcılarda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Uygun fiyatlı tellere yeterli talep alamadık. Ukkaşede bir çevirmenlik işi aldığı için pazar gününe kadar meşgul olduğunu belirtti bu duruma bayrama yetişemeyiz, yetişsek bile bayramda hem kargolar çalışmıyor hemde millet bayramında olacak. Bunun anlamı bayram sonrasına kaldık. Bayram partisi ve 3. Partide ürün talebi verenler bayram sonrası teslim alacak hepsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

Orijinalden alıntı: oknmrcn

Hocam lg g3 cat6 getirme şansımız var mi fiyatı ne kadar öğrenebilir miyiz?

merhaba, ben bizzat lg g3 cat6 kullanıcısıyım, ve telefon muazzam bir hızda, ve üstün performans göstermekte.

türkiyedeki g3'lerden bariz bir şekilde fark edilir derecede hızlı, oyun performansı kat be kat üstün.. antutu testi ilk aldığımda yapmıştım 48000 civarı çıkmıştı sanırım.

ben amerikadan getirttim, sitede dr.teknik nickli arkadaş sayesinde. Eğer buradan olmaz ise, o arkadaşa danışabilirsin.
    Telefon daha gelmeden pasaport kaydını bile yaptırmıştım.

Çok sağolun hocam bende ulaşıp o kişiye deneyeyim şansımı

• quote:

Uygun fiyatlı tellere yeterli talep alamadık. Ukkaşede bir çevirmenlik işi aldığı için pazar gününe kadar meşgul olduğunu belirtti bu duruma bayrama yetişemeyiz, yetişsek bile bayramda hem kargolar çalışmıyor hemde millet bayramında olacak. Bunun anlamı bayram sonrasına kaldık. Bayram partisi ve 3. Partide ürün talebi verenler bayram sonrası teslim alacak hepsi.

lenovo a8 806 ve thl t11 için günlerdir fiyat beklemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

Uygun fiyatlı tellere yeterli talep alamadık. Ukkaşede bir çevirmenlik işi aldığı için pazar gününe kadar meşgul olduğunu belirtti bu duruma bayrama yetişemeyiz, yetişsek bile bayramda hem kargolar çalışmıyor hemde millet bayramında olacak. Bunun anlamı bayram sonrasına kaldık. Bayram partisi ve 3. Partide ürün talebi verenler bayram sonrası teslim alacak hepsi.

Bende bekliyorum, sanırım pazartesi ilgilenecek ukkaşe

• Çorum a elden teslim varmı?

• Benide ekliyebilirsin 1 adet mi4 64 gb beyaz olanindan :)

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    hocam aosp adlı romu kurdum ama menüler çince oldugu için pek bişey anlayamadım. dilini nasıl türkçe yapabiliriz. bilginiz var mı?
  • Arkadaslar
    Benim icin gelen Z7 max'i USTAD arkadasimiz benden rica etti begenmis ben alayim dedi.
    Ben de tamam dedim. Bugun Osman-bey den teslim aliyor
    Ben elimdeki miniyle takilacagim.

• quote:

quote:

Hocam bende Coolpad f2 ile a806 arsında kaldım karar veremedim konuyu yeni fark ettim neyse geç olsun güç olmasın :))

• quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

quote:

quote:

Hocam bende Coolpad f2 ile a806 arsında kaldım karar veremedim konuyu yeni fark ettim neyse geç olsun güç olmasın :))

ben araştırmalarım ve bu tarz telefonların ustası murati 'nin de dediklerinden de yola çıkarak lenovo a806 yı tercih etmeni tavsiye ederim. Thl T11 de harika bir cihaz bu arada.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

quote:

quote:

ben araştırmalarım ve bu tarz telefonların ustası murati 'nin de dediklerinden de yola çıkarak lenovo a806 yı tercih etmeni tavsiye ederim. Thl T11 de harika bir cihaz bu arada.

hocam buradan murati hocama da selamlar olsun
    ama benim kullandıgım telefon çift hattlı tekrardan iki telefon taşıma hamalıgına dönmek istemiyorum a806 tek hat bildigim kadarıyla
    benim ikilemde kaldıgım nokta lenovo kalite ve coolpad bunun yanıda nasıl bir ürün onu merak ediyoum gerçi coolpad9976a sını bir süre kurcalama şansım oldu ancak f2 çok farklı bir model malumunuz marka olarak degil ürünleri çogu zaman model olarak degerlendirmek gerekiyor

• usta0037 kullanıcısına yanıt
    Thl T5000 alın kafanız rahat olsun. Tavsiyemdir. Bu arada Thl T11 kullanıyorum ve memnunum .
  • Lenova k910 almak istiyorum mümkünse kutulu olarak kapora yatırabilirim ne zaman gelir tahmini ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytark -- 27 Eylül 2014; 18:33:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytark

Lenova k910 almak istiyorum mümkünse kutulu olarak kapora yatırabilirim ne zaman gelir tahmini ?

Kutu yok bizde

• 1 Adet OnePlus One siyah 64 gb telefonu sorunsuz teslim aldım.Hizmeti için x_seller arkadaşa teşekkür ederim.
    Ayrıca teslimatı yapan osman beyede çok teşekkürler çok sıcak kanlı bir abimiz sağolsun..Bu 2 arkadaşlada
    sorunsuz alışveriş ve iş yapabilirsiniz.Bilginize..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zeytark

Lenova k910 almak istiyorum mümkünse kutulu olarak kapora yatırabilirim ne zaman gelir tahmini ?

Kutu yok bizde

Tamam yoksa sorun değil kutu

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.