Şimdi Ara

X Performance (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
5
Favori
10.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: motorsuz adam

M10 x ailesinin hepsini tokatlar ama parası da güzel malum.

Evet kardeş saolasın tavsiyen için. M10 gerçekten çok güzel bir telefon olmuş. Ama 2500 Tl'den de fazla etmiyor fiyatı bence.... Tamam Sony'nin malzeme kalitesi HTC kadar iyi olmayabilir ama LG kadarda kötü değil. Xperia Z5 premium gayet güzel bir telefon bence o ayarda 4 GB'lı ve SD 820'li bir telefon çıkarsa fiyatıda HTC'ye daha hızlı düşeceğinden. SONY'i tercih edebilirim tabiikide.

• verdi001 V kullanıcısına yanıt
    Allah herkesin yardımcısı olsun hocam ne diyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Xperia z5p ye neden bakmıyorsun hocam? Büyük ekran seviyorum dediğin için diyorum.

• quote:

Xperia z5p ye neden bakmıyorsun hocam? Büyük ekran seviyorum dediğin için diyorum.

Kesinlikle sana hak veriyorum. Şu anda Z5 Premium alsam 2 sene kadar gider o telefon bana...
    Fakat ben bu gibi konularda takıntılı adamım: Misal Sigara, içki, yol parası gibi masraflarım yok. Gayette tutmluyumdur. gereksiz harcamalarımda yok vs... Ama iş teknolojiye gelince takıntı yapıyorum(Birde PC Ekran kartları konusunda böyle takıntılıyım diyebilirim": şu anda illa "4 Gb ve Snapdragon 820" özellikleri olan telefon almak istiyorum vede bunun içinde elimden geleni yapacağım( evet bayada inatçı biriyim ).
    Zaten 3500 tl biriktirmiştim telefon için ama 2500 Tl'nin üstüne pekte çıkmak istemiyorum şahsen, bakalım neler olacak önümüzdeki iki üç ay.

Kuruntu yapma hocam htc 10 la yapıpta z5p ile oynamıyacağın oyun yapamıyacağın iş yok.

Edit:900tl de cebinde kalır.

Büdüt:4k ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motorsuz adam -- 14 Nisan 2016; 19:13:14 >
  • quote:

Kuruntu yapma hocam htc 10 la yapıpta z5p ile oynamıyacağın oyun yapamıyacağın iş yok.

Edit:900tl de cebinde kalır.

Büdüt:4k ekran.

2016 yılı için haklısın ama ben HTC 10'un 2018 hatta 2019 yılına kadar çok rahat götüreceğini biliyorum. 2013'ten 2016'ya Galaxy S4 kullanabilen biri, 2016'dan 2019 HTC 10 rahatlıkla kullanabilir diye düşünüyorum

Sony Z5 Premium ise maalesef 3 GB ram'e sahi olduğundan 2017 ve özelliklede 2018 senesi içerisinde yüksek seviye oyunlarda sorun yaşayacaktır diye düşünüyorum

Ahahha :D iyi ağa be diyeyim o zaman.

• Sony merakla beklenen Xperia X serisi telefonlar için ön sipariş sürecini nihayet başlatıyor. İlk aşamada Xperia X ve Xperia XA satışa sunulacak.
    Resmi satışları mayıs başlayacak telefonlardan Xperia X'in 599€ (Bugünkü kur ile 1.915 lira), Xperia XA’nın ise 299€’dan (Bugünkü kur ile 950 lira) listelenmesi bekleniyor
    kaynakhttp://shiftdelete.net/xperia-x-serisi-icin-on-siparisler-basliyor-70527

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sun. -- 15 Nisan 2016; 17:22:02 >
  • sun. S kullanıcısına yanıt
    Yuh fiyatlara bak.

Edit:xperia x fiyatı vergiler dahil 2800 civarı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motorsuz adam -- 15 Nisan 2016; 18:33:33 >
  • quote:

Yuh fiyatlara bak.

Edit:xperia x fiyatı vergiler dahil 2800 civarı oluyor.

Evet o fiyatlara sony nal toplar Z5 2000 bandının altına düşmüşken x 1500 bantlarında olması lazım 2800 e X performans bile satmaz

• sun. S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kesinlikle satmaz. Yalan haber olmasın hocam ya? Bi ümit.

• Htc 10 alin bakin keyfinize.
    Sony o suya dayaniklik hevesi yuzunden tarihi eser olacak.
    Suya dayaniklik ile hem ses kisik cikar. Hem cekim sorunu olur. Hic bulasmayin suya dayanikli tellerle

• Sony yetkilileri toplandı, müşterilerin biraz sabrını deneyelim diye karar aldılar galiba. Firmalar telefonlarını tanıttı, satışa geçti, milletin elinde görmeye başladık. sonyden hala ses seda yok. Şu piyasada gerçekten tasarım olarak beğendiğim telefon sony. Fakat gerçekten sabrımı çok zorluyor. XP'den ses yok. Sesi geçtim, bütün firmalar bi yenilik ortaya sunarken, sen aynı şeyleri pişirip pişirip koyuyorsun. Snapdragon 820 dışında z5 den hiç bi farkı yok. Bütün amiraller 4 gb koyarken sen neden 3 koyuyorsun. Bütün müşterilerin eleştirdiği nokta, kamera yazılımı. Hala sıkıntılar var, kamera düzeltilmedi. Bataryayı neden küçültüyorsun? Htc'nin yaptığını sen neden yapamıyorsun? Teknoloji sitelerine girince, sony haberi görünce şaşırıyorum. Okadar piyasadan uzaklaştı. Varsa yoksa samsung, htc, lg, apple. Gerçekten bi sony japonya hayranıyım. Tasarım kalite olarak çok beğeniyorum. Fakat süreç çok uzadı. Güven vermemeye başladı. Temmuzda XP gelse, eylül de zaten yeni telefon tanıtılacak. Eylüle kadar beklerim galiba. Eğer adam akıllı bişey çıkartmazsa, gider htc falan alırım. Çünkü 3 gbnin uzun vadede yeterli olmayacağını düşünüyorum. Her geçen gün programlara güncelleme gelip duruyor, ram kullanımı artıyor. 4gb ram daha uzun vadeli bi yatırım olur.

• güçlü bir telefon, güncelleme konusunda sony tarafı çok iyi durumda .. alırsanız mutsuz olmazsınız 2-3 yıl rahatlıkla kullanırsınız.. aldığım z3 compact biliyorum . dayanıklı ve güçlü bir telefon yapıyorlar sony kaliteden ödün vermiyor.
  • Sony Xperia™ X serisi hollanda da ön siparişe açıldı
    Teslimat mayıs sonu
    Xperia™ XA ▶ 299€
    Xperia™ X ▶599€
    Xperia™ X Performance ▶699€

http://www.mediamarkt.nl/nl/shop/sony-xperia-x.html
    http://www.pdashop.nl/category/252765/sony-xperia-x.html
    https://www.belsimpel.nl/sony/sony-xperia-x-black/abonnement?
    https://www.bol.com/nl/p/sony-xperia-x-zwart/9200000056282745/

X Performance
    X Performance
    X Performance

• Yok aga yok. Mecburen Sony'i es geçicez lanet olsun ya. Z2'den beri aynı terane telefona SnapDragon 820/Adreno 530 koymuşsun halen daha inatla 3 GB ram koyuyorsun "performans" modeline bile.

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-x-performance/specifications/

Xperia X 3 Gb ve 5 inch, "Xperia Performance ise 4 Gb ve 5,5 inch" olmalıydı. Sony bu telefonlar satmadığında kafasını çok taşlara vurur. Biraz sert konuşuyorum kusura bakmayın arkadaşlar ama SONY harbi deli ediyor insanı Z2 , Z3 , Z3 plus , Z4 , Z5 , Z5 Premium... Ve şimdide Xperia X serisi. Lan oğlum niye bu kadar taktınız kafaya 3 Gb rami anlamadım ki, yıl olmuş 2016 ortası halen 2014'teki gibi düşünüyorsunuz....

Neyse ben yine LG ve HTC forumlarını takip edeyim anlaşıldı SONY -aka 3 GB- manyağından bize ekmek çıkmayacak

• Yuh fiyatlara bak.

• ya Allah aşkına bu sony ne yapmaya çalışıyor ya ulan uzun zamandır aradığım markayı bulmuştum bu da delirmeye başladı ne yapmaya calisiyon olum şöyle de bilelim adamlar konuşmuyo da la ben hayatımda bu kadar aptal ve bu kadar salak firma görmedim ya bence şu anda onlar da ne yaptığını bilmiyor uyur gezer gibi hareket ediyorlar insanları salak yerine koyuyorlar bu japonlar hep böyle mi ya?
    Illa iyi telefon yapman için htc gibi mi olmak istiyorsun illa batmak mi istiyorsun yani lens satamam diye kamera yazılımını bilerek kötü yapmalar insanlara bilgi vermemeler hep aynı telefonu bize satmaya çalışmalar ne yapıyorsun sony almanya sony z bitti diyor başkası bitmedi diyor inşallah batma noktasına gelirsin de aklın başına gelir htc gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: khankam

ya Allah aşkına bu sony ne yapmaya çalışıyor ya ulan uzun zamandır aradığım markayı bulmuştum bu da delirmeye başladı ne yapmaya calisiyon olum şöyle de bilelim adamlar konuşmuyo da la ben hayatımda bu kadar aptal ve bu kadar salak firma görmedim ya bence şu anda onlar da ne yaptığını bilmiyor uyur gezer gibi hareket ediyorlar insanları salak yerine koyuyorlar bu japonlar hep böyle mi ya?
    Illa iyi telefon yapman için htc gibi mi olmak istiyorsun illa batmak mi istiyorsun yani lens satamam diye kamera yazılımını bilerek kötü yapmalar insanlara bilgi vermemeler hep aynı telefonu bize satmaya çalışmalar ne yapıyorsun sony almanya sony z bitti diyor başkası bitmedi diyor inşallah batma noktasına gelirsin de aklın başına gelir htc gibi

Sonuna kadar haklısın adamlar zibil gibi telefon çıkarıyorlar piyasaya , sanki spamlıyorlar : Z2 , Z3 , Z3 Plus , Z4 , Z5 , Z5 Premium , Xa , X , X Performance... Diye ama hepsindede 3 GB var vallaha kafayı yemiş bu SONY'nin mobil kolundaki yöneticileri

Ama öte yandan SONY , HTC'den çok daha güçlü bir şirket batmasını beklemeyelim bence, adamların Playstation serisi ve oyun satışları bile yeter hiç birşey yapmasa

• https://youtu.be/q-gHknKzl2A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wikodennis -- 15 Mayıs 2016; 22:12:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.