Şimdi Ara

X-Men | Bryan Singer ( Temmuz 13, 2018 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
18
Cevap
2
Favori
602
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> X-Men | Bryan Singer ( Temmuz 13, 2018 )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4134 Mesaj
    Fox 3 yeni marvel projesi duyurdu. Bunlardan ilki Wolverine sequel ( Mart 3, 2017) , bir diğer proje Fantastic Four sequel ( Ağustos 14, 2017 ).
    Duyurduğu bir diğer projenin çıkış tarihi Ağutos 13, 2018. Projenin hangi film olacağı şuan duyurulmasa da x-men devam filmi olacağı fısıltıları dolaşıyor. Apocalypse'den 2 yıl sonrası olacağı ve yapılan recastleri düşünürsek mantıklı bir tahmin. 83' yılında geçen bir Apocalypse'den sonra günümüzde geçen bir final filmi ile seriyi sonlandırmaları olası duruyor.

Verdiğim linklerde hangi filmler olabileceği üzerine bir analiz yapılmış.

http://www.cinemablend.com/new/What-Fox-2018-Mystery-Marvel-Project-42216-p3.html
    http://www.blastr.com/2014-3-21/fox-confirms-3-more-marvel-movies-including-mystery-project

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daha önümüzdeki X-Men filminin çıkmasına 6 ay varken, bir sonraki X-Men filminin bilgileri şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Daha önce X-Men: Apocalypse’nin Montreal’e yeniden çekimler için geri döndüğü haberini aldığımız site Journal De Montreal, şimdi de 2017’nin başlarında yeni X-Men filminin çekimlere başlayacağı haberini yaptı. Tabi ki başta yine Bryan Singer olmak üzere. X-Men: Apocalypse’den sonra gelecek olan film henüz çıkış tarihini almadı ancak habere göre 2018 yazının başları, bunun için en uygun tarih gibi görünüyor.

http://comicbook.com/2015/11/16/next-x-men-movie-to-film-in-2017-bryan-singer-returning/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 21 Kasım 2015; 22:46:28 >

0
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    18 Not
    X-men, Wolverine derken beynim çok fena karıştı.Nedense çok fazla seri olunca izleyesim gelmiyor.Seriler çıktıkça eski zevkinide vermiyor zaten.The Incredible'da Hulk'un tipi gayet iyiyken Avengers'da kro gibi oldu.En iyi halini yakalamışlarken o şekilde devam ettiremiyorlar X-men ve X-Men: The Last Stand'den gerisini izlemedim.Rebecca Romijn hep aklımdadır Mystique olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 31 Ekim 2014; 13:28:42 >
    |
    |

Jim Carrey Fan Club
    Sessizce gitmek en iyisi
  • Yarbay
    5022 Mesaj
    Her geçen gün yeni süper kahraman filmleri açıklanıyor. Bakalım sırada ne var. Filme gelecek olursak, şimdiye kadar sadece 2-3 X-Men filmi izledim, onların da hangileri olduğunu hatırlamıyorum. Muhtemelen bu filmi de izlemem. Tabii 2018 yılına kadar bu düşüncem değişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 31 Ekim 2014; 15:11:48 >

Orijinalden alıntı: MERT*

Her geçen gün yeni süperkahraman filmleri açıklanıyor. Bakalım sırada ne var. Filme gelecek olursak, şimdiye kadar sadece 2-3 X-Men filmi izledim, onların da hangileri olduğunu hatırlamıyorum. Muhtemelen bu filmi de izlemem. Tabii 2018 yılına kadar bu düşüncem değişebilir.

Senin mesaj attığını görünce dedim "aha konusu açılmış kesin"

Kabusum oldun.

• Yarbay
    5022 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Her geçen gün yeni süper kahraman filmleri açıklanıyor. Bakalım sırada ne var. Filme gelecek olursak, şimdiye kadar sadece 2-3 X-Men filmi izledim, onların da hangileri olduğunu hatırlamıyorum. Muhtemelen bu filmi de izlemem. Tabii 2018 yılına kadar bu düşüncem değişebilir.

Senin mesaj attığını görünce dedim "aha konusu açılmış kesin"

Kabusum oldun.

Konusu açılmamış ilgi çekici bir haber görünce kendime engel olamıyorum. Bazen de böyle konuyu açmak için geç kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 24 Temmuz 2015; 14:45:58 >
    |
    |

• Yarbay
    5022 Mesaj

Vizyon tarihi 13 Ağustos değil, 13 Temmuz. (July 13) Ayrıca bu kesinlikle bir X-Men filmi değil galiba. Fantastic Four filmi de olabilirmiş.
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog.

Vizyon tarihi 13 Ağustos değil, 13 Temmuz. (July 13) Ayrıca bu kesinlikle bir X-Men filmi değil galiba. Fantastic Four filmi de olabilirmiş.

Düzelttim.

Verdiğim linklerde neden FF olamayacağı açıklanmış. X-Force diyenler vardı ama onun projesi duyuruldu 2016'da gelecek. Açıklanmadı ama kesin x-men yani.

• Yarbay
    5022 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Düzelttim.

Verdiğim linklerde neden FF olamayacağı açıklanmış. X-Force diyenler vardı ama onun projesi duyuruldu 2016'da gelecek. Açıklanmadı ama kesin x-men yani.

O halde muhtemelen ya devam filmi olacak ya da karakterlerden birinin kendi filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 2 Kasım 2014; 13:37:59 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    942 Mesaj
    Seriyi bitirmezler.Devir süper kahraman filmlerinin devri.X-Meni kolay kolay bitirmezler.Fox da kendi evrenini oluşturmaya çalışıyor.Marvel gümbür gümbür geliyor.Fox bunun altında kalmaz.Belki FF4 - X-Men
    ortak filmi gelir 2018 de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • ¦Pentel Smash ? Graph 1000 ? GraphGear 1000 || Lamy Safari Matte Black
  • ¦Samsung 55" 3D LED Smart Tv || Samsung S7 Black
  • ¦
  • Community Manager
    4134 Mesaj

Ne diyorsun ? Bence fena olmaz. @Erwin

|
    |
    Bahsedilenler: Erwin
    Original Cast olmaz artık.

Shi'ar Empire gibi az bilinen bir şeyin aksine daha bilindik bir hikaye ile devam edebilirler.

Bana kalsa Cable solo film isterim, böyle gelecekte geçen.
    |
    |

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    Cok guzel bi film olcak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

http://forum.donanimhaber.com/m_90643885/tm.htm
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Community Manager
    4134 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Konu linkteki ile aynı film mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_90643885/tm.htm

Hayır. Bu x-men yada x-men v F4 filmi olacak.

|
    |
    Bu konudan bir Silver Surfer çıkmaz dimi?
    |
    |

|
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.