Şimdi Ara

X-Men: Apocalypse (19 Mayıs 2016) | Michael Fassbender - Jennifer Lawrance - James McAvoy (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.344
Cevap
26
Favori
36.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fox , Spidey açıklamasından sonra set fotosuyla kimseyi kandiramaz

WB içinde ayni olay oldu.Spidey Twitter TT iken herkes WB a sen bize daha trailer veremeden Marcel Karakter satın alıyor diye saldirdilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Set fotosu mu şimdi bu. Ambarın birine bitane sandalye koymuşlar.

Şu saatten sonra ağzıyla kuş tutsalar gözüme giremezler. Yediler famke'mı.

• daha bir filmini bile izlemedim çok sey kaçırıyorum biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

daha bir filmini bile izlemedim çok sey kaçırıyorum biliyorum

Hocam siz kacin ben oyalayabildigim kadar oyalamaya calisicam .

Linç ederler valla :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Herşeyin bir başlangıcı vardır, ve başlamak bitirmenin yarısıdır.
  • 7 tane film cekilmis ve apokalipsi gostermemis hatta bahsetmetmemis olmalari cok sacmaydi gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

7 tane film cekilmis ve apokalipsi gostermemis hatta bahsetmetmemis olmalari cok sacmaydi gercekten

Vallaha o zaman da söylemiştim, yine söylüyorum x-men origins'te çok güzel bir senaryo vardı, bir başlayacaklardı orada x-men origins:gambit, origins:mystique falan sonra hepsini apocalypse falan. Tek oyuncu ile film serilerini bitirene kadar gideceklerdi, bir de final film tamam işte.

Gittiler Wolwerine 2013 çektiler. Bence gereksizdi, tamam wolwerine'in gündelik hayatını da göster de ne bileyim hiçbişey yokken direk hugh jackman ile de ilerlemek olmadı sanki.

Kötü demiyorum, ama daha da iyi olabilirdi. Sağlık olsun, evlenip çocuk yaptığımızda artık güzel seriler izleriz.

• Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Wolverine 2013 filmi çok gereksizdi bence de.Senaryosu da güzel değil.Xmen filmleri içinde tek gereksiz bulduğum film.

• şu seri sürekli devam edebilse keşke.
  • ben adıl onslaught u merak ediyorum

• http://www.comicbookmovie.com/fansites/markcassidycbm/news/?a=115420

#Nightcrawler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 18 Şubat 2015; 7:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

http://www.comicbookmovie.com/fansites/markcassidycbm/news/?a=115420

#Nightcrawler

Alexandra shipp de storm olmuş hiç duymadık.

Kadronun genişlemesi iyi. Merak ettiğim acaba bu film de de gelecekten görüntüler olur mu.

• Artık Wolverine için bile recast haberleri çıkıyor.Hic ihtimal vermiyorum eski kadronun rol alacagina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 18 Şubat 2015; 11:54:18 >
  • Hugh Jackman'in eğer sağlık sorunları yoksa yaşından dolayı rolü başkasına vereceklerini sanmıyorum zaten çizgi romanda da genç değil hatta tam yaşında bence şu an Hugh Jackman ki o yaşa rağmen vücudu da fazlasıyla yerinde adamın. Bu arada filmde Wolverine'in olup olmayacağı belli değilmiş sanırım ama kesinlikle olması lazım bu sayede mahşerin dört atlısını çizgi romanlardaki gibi görürüz ve oradan da bir Death of Wolverine filmi yapıştırılırsa tadından yenmez ondan sonra değiştirsinler isterlerse.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Patrick stewart'ın dediğine göre hugh jackman da rol alacakmış filmde.Ayrıca Wolverine’i recast yapacaklarını sanmıyorum.Ama hugh jackmanın dediğine göre eğer fox ile Marvel anlaşamaz ise 2017 de son wolverine filmim vizyona girecek diyordu.Belki 2017 den sonra recast yapılır ama wolverine rolünü bu adamdan başkası bu kadar iyi oynayamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 18 Şubat 2015; 12:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

http://www.comicbookmovie.com/fansites/markcassidycbm/news/?a=115420

#Nightcrawler

Neden inadına bu kadar küçük gösterenleri kadroya alıyorlar?Scott içinde aynısını yapmışlardı.

• 2K kullanıcısına yanıt
    death of wolverine çok güzel olabilir jackman ile.
  • Küçük olmaları CR için gerçekçi olmasada Future Past filmi için normaldir.Çünkü 30 40 yıl öncesine gidecekler.

Başka bir neden ise eski kadroyla kıyaslanması oranını em aza düşürmek için olabilir

• Patrick stewart'ın dediğine göre filmde ian mckellen 'da rol alacakmış. Adamın ağzında bakla ıslanmıyor.

Bu durumda yine bir gelecekten günler olabilir.

http://screenrant.com/x-men-apocalypse-photos-danger-room-ian-mckellen/

http://comicbook.com/2015/02/13/x-men-apocalypse-what-role-might-ian-mckellens-magneto-play-/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 18 Şubat 2015; 22:11:21 >

• Nightcrawler geri dönüyor

X-Men serisinin dikkat çekici aykırı kahramanlarından biri olan Nightcrawler beyazperdeye geri dönüş yapıyor. Bryan Singer imzalı ikinci X-Men filmi X2'de ilk olarak selamladığımız çizgi roman karakteri, Singer'ın yeni uyarlaması X-Men: Apocalypse'te tekrar görünecek.

Yönetmenin Instagram hesabından yaptığı paylaşıma göre Nightcrawler karakterini canlandıracak isim bu kez Dawn of the Planet of the Apes ile hatırlayacağımız Kodi Smit-McPhee olacak. Genç oyuncuya serinin önceki filmlerinde de rol almış olan James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence eşlik edecek.

yönetmen instegram hesabından apocalypse'nin official tasarım çalışması yayınladı resimde gördüğümüz apocalypse'nin uzay gemisi

X-Men: Apocalypse (19 Mayıs 2016) | Michael Fassbender - Jennifer Lawrance - James McAvoy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prisoners34 -- 20 Şubat 2015; 6:46:47 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.