Şimdi Ara

X KONSOL BİLKONS ELEKTRONİK SIFIR PS3 XBOX 360 SLIM 4GB RGH Lİ SLIM 250 GB PAL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
5
Favori
57.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bn de dün elden bi tane arcade jasper aldım abiler sağolsun çok ilgililer bi saat pes attım kçücük ekranda bebeler gbi ama olsun

Süper fiyat,süper insanlar daha ne olsun
  • hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim tekrar bekleriz
  • ps3 ümle
    elit takas yapılırmı
  • pm
  • Hocam Xbox alacağım, Xbox bölümünde bir arkadaşın tavsiyesi üzerine size danışmak istedim.
    Sizdeki Elite Jasper Xbox'ların elden nakit alımda olacağı son fiyat nedir ayrıca taksit yapıyor musunuz?
    İyi bir fiyat verirseniz 1'i peşin 1'i taksitli olmak üzere 2 tane alacağız arkadaşımla beraber.
    PS3 sahibiyim ama oyunlardaki yüksek fiyatlar yüzünden Xbox'ta almaya karar verdim. O yüzden Xbox ile ilgili hiçbir bilgim yok
    Bu FW olayını tam anlayamadım, FW'li makinelerde Microsoft'tan ban yeme durumu oluyor mu?
    Kopya oyunları oynamak için FW mutlaka gerekli mi?
    Cevabınızı hem buradan hemde mailime uyarı gelmesi için PM yoluyla yazabilirseniz çok sevinirim, hayırlı satışlar.
  • Ayrıca ekleme yapayım, bu Jasper Xbox'un içine soğutma modu yerleştirme imkanınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 3 Kasım 2009; 3:16:07 >
  • pm
  • Yahu bi dünya şok - damping şak şuk yazıp konu açanlara kapak olsun şok böyle olur. Hayırlı işler.
  • hizmette sınır yok alacak arkadaşlara hayırlı ugurlu olsun
  • merhaba bende xbox 360 elite almak istiyorum. fw olduğu için kopya oyun oynamada bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. xbox bölümünde birçok arkadaş sizi tavsiye etmiş. istanbul da oturduğum için dükkanınıza gelip elden teslim alacağım muhtemelen bu hafta geleceğim ama benim kafama takılan tek şey 3k sorunu. duyduğuma göre jasper boardlı makinelerde dahada aza indirilmiş bu oran ve elite de en az. günde maximum 4-5 saat oynarsak (hafta içi 3 saate kadar düşebilir) 3k verme riski nedir ?
  • pm
  • Elite pack fiyatınıza gerçekten bayıldım benim sormak istedigim 15 gün sonra hala bu fiyat geçerli olurmu pm ile anlatırsanız sevinirim.
  • pm
  • 1- Arcade jasper fw'siz ntsc-u cihaz varmı elinizde.
    2- Pal arcade jasper fw'siz cihaz için fiyatnız nedir?
    tşk.
  • pm
  • PM attim, hayirli isler.
  • pm
  • Oncellikle Selamlar Yakup Bey Yada Müslüm Bey

Ben Xbox 360 Arcade Console + Extra Olarak Wirees Controller ( Yan Sanayı de Olsa olur ) 60 Gb Hard Disc

Ben Alış Verişimi 400 Tl Nakit Geri Kalanını Karttan Cektiricem Bayarama Kadar Almayı Dusuyorum Bana Bi Fiyat Cıkarabilirmisin...

Cevap Bekliyorum
  • Yakup abi, bir PM daha attim :)

Bak daha da aticam diyorum
  • pm
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.