Şimdi Ara

X KONSOL BİLKONS ELEKTRONİK SIFIR PS3 XBOX 360 SLIM 4GB RGH Lİ SLIM 250 GB PAL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
5
Favori
57.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakup bey çok güvenilir biri, tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz ve ilgilide, burdan ona teşekkür ederim tekrar..

1 adet headset aldım İstanbul dışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnesium -- 22 Ekim 2009; 14:32:10 >
  • Bugün bir adet makine aldım, gerçekten çok ilgili iyi bir arkadaş
    Yakup ve teknik elemanı...
    Tanışmamız iyi oldu, tüm konsol işlerimi de yıkacağım arkadaşlara :D
  • Bugün Kargo Elime Geldi Çok İyi Paketlemiş SOrunsuz Aldım Ama Headset Yoktu Yakup Abi yanlışık Oldu herhalde
  • Anlaştık Yarın Satın Alıyorum...
  • bende alıcam inş geçen günlerde neredeyse 15 kişiye msj attım en hızlı cevabı abim verdi ve üstünede ilgilendi artık başkasındanda almıycam zaten para elime geçsin dükkanındayım ...
  • Arcadelerde headset olmaz, pro ve elite de olur.
  • extra aldı arkadaş halletik yarın elinde olur güle güle kullan
  • Yakup Abiye Tekrar Teşekkür Ediyorum.Bu Devirde Böyle Esnaflar Zor Bulunur.Bence Konsol Almak İsteyen Varsa Yakup Abiden Başka Kimseye Gitmesin.Saolsun Headseti Kargoladı.
  • yakup beye cok tesekkur ederım cıhazı yurt dısından arkadasım getırdı (xbox 360 elıte)alır almaz kendısıne goturdum fw ıslemını yaptırdım bıde monıtor kablosu aldım kendınden.ınanın mukemmel ınsanlar ılgı alaka cok ıyı guvenılır bı ınsan alısverıs yapacak kısıler tereddut yasamasın.tekrar gorusmek dılegıyle.
  • Headset Elime Geçti Sorunsuz Temiz Ve Sağlam.Kendisine Teşekkür Ediyorum Tekrar.Konsol Ve Aksesuar Almak İstiyeneler Yakup Abi Dışında Biyere Gitmesin
  • bugün makinamı fw atmaya götürdüm . daha önceden de kendisinden almıştım zaten makinayı 1.5 yıl oldu hala taş maşallahhh... inanılmaz ilgili alakalı insanlar. aklınızda hiç bir soru işareti bırakmadan , uygun fiyata en iyi hizmeti sunuyorlar. ikramlarınında tadından yenmez vallaha :D çayından tut , hediye dvd sine kadar herşeyi. kesinlikle tavsiye edebiliceğim insanlar arkadaşlar . emin olun size en uygun fiyatı veriyolar. ve kesinlikle mutlu edip gönderiyorlar. zaten uzun süredir bu işi yapan insanlar...

teşekkür ederim
  • Herhangi bir garanti varmı?Kısa sürelide olsa.Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler
  • 1 yıl garanti dükkan garantimiz altına alıyoruz 80TL ücreti vardır jasper modellerde pek arkadaşlar garanti düşünmüyor ondan fiyat belirtmedik
  • dükkanınız hangi günler ve saat kaça kadar açık?
  • hafta içi saat 19.30 kadar açıgız pazar kapalıyız...
  • Kolay gelsin Yakub Bey,
    ben büyük ihtimal sabah gelip sizden bi jasper arcade alcam makineyi orda deneme imkanım var mı ?bi yarım saat oyun oynasam felan ?
    Bir de sabah kaçta açılıosunuz erken saatte gelicem çnkü
  • pm
  • 1 ikinci elde sata arkadaşlar 20-30 arası oyunla verir
    2 cihazı istediginiz şekilde denenmesine kontrol etmesine olanak tanır ( anlarsan cihazdan 3k'lı olup olmadıgını ve banlanıp banlanmadıgını anlarsın kardeş )
    3 yanında ikinci kol hdd fiyata dahil ilanlar vga kablo veren gördüm (falcon)
    4 440 ytlye satan adamın ilanıda bu şekilde
    5 jasper 3k karşı üretilen birdaha 3k vermiycek anlamına gelir diyen adamı karşıma getirin yüzüme söylesin 3k verdigi andada lütfen söylesin tamirinin mümkün olmuycagını reballing yapılamıycagını
    ve reballing yapılmaıyan cihazların baskı ısı tabacasıyla anasını aglatıp birdaha düzelme olmuycagının altını çizelim kaç cihazı falcon dahil parça parça satmak zorunda kaldıgınıda söyleyelim

evet fwsiz alıcaksanız garantisi olucaksa ve ups ayagınıza kadar gelip alıcaksa tamirden dönerkende jest olsun diye 1 game pad veya platium hits 2oyun vereceklerse alınır

yoksa alınmaz anladıınızmı dargmen

• quote:

Orijinalden alıntı: venom27

1 ikinci elde sata arkadaşlar 20-30 arası oyunla verir
    2 cihazı istediginiz şekilde denenmesine kontrol etmesine olanak tanır ( anlarsan cihazdan 3k'lı olup olmadıgını ve banlanıp banlanmadıgını anlarsın kardeş )
    3 yanında ikinci kol hdd fiyata dahil ilanlar vga kablo veren gördüm (falcon)
    4 440 ytlye satan adamın ilanıda bu şekilde
    5 jasper 3k karşı üretilen birdaha 3k vermiycek anlamına gelir diyen adamı karşıma getirin yüzüme söylesin 3k verdigi andada lütfen söylesin tamirinin mümkün olmuycagını reballing yapılamıycagını
    ve reballing yapılmaıyan cihazların baskı ısı tabacasıyla anasını aglatıp birdaha düzelme olmuycagının altını çizelim kaç cihazı falcon dahil pyemem.ben jasper kullanda kaldıgınıda söyleyelim

evet fwsiz alıcaksanız garantisi olucaksa ve ups ayagınıza kadar gelip alıcaksa tamirden dönerkende jest olsun diye 1 game pad veya platium hits 2oyun vereceklerse alınır

yoksa alınmaz anladıınızmı dargmen

akıl veren çok okul,para veren olmaz derler diye bir atasözü vardır bilirmisiniz bilmem ama bildiğim tek şey çok yalnış bir yorum yaptığınızdır
    2.el cihazın 1 aylık bile olsa ,isterse 6 ay olsun fiyatı en az xbox için söylüyorum , ortalama 150 lira düşüktür sfırından.extrasna göre artar.
    2.el lerden FALCON alınır demişsiniz,bu başka bir intihar.denemeden böyle ilginç yorumlar yapıp,bilmeyen arkadaşları da yanıltmayınız lütfen.
    Kkimisi de tutturmuş Silikon ile apışkanlı işlemci JAsper larda diye...
    ee 2005 11.ay dan beri çıkan tüm xbox larda var zaten silikonlu işlemci.o silikon yüzünden zaten 3 tamiri 3 gün sürüyor....

Her tür makinayı kullanmş brisi olarak bu derim ki 2.el alırsanız
    Cihazın nasıl kullanıldığını bilmiyorsanz [ kasıl dı mı ,donma vs şeyler öyle yarım saat deneme ile anlaşılmaz.o yüzden tanıdık / güvenilir birindne alınmalıdır.
    almayın.JAsper lar içn aynı şeyi söyleyemem.ben Jasper kullanmaya başlayalı 1 yıl oldu ve halen sorun ok .donma vs vs bir sıkıntı yaşanmadı.1080p de oynuyorum

hadi herkese iyi sabahlar

• bende arcade aldım çok ilgililer her soruma telefondan cevap verdiler.şehir dışında oturuyorum ve kargo elime parayı yatırdıktan 14 saat sonra geçti. en uygun fiyat burası. şehir dışından alacak arkadaşlar başka linke yönelmesinler
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.