Şimdi Ara

X KONSOL BİLKONS ELEKTRONİK SIFIR PS3 XBOX 360 SLIM 4GB RGH Lİ SLIM 250 GB PAL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
5
Favori
57.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun Muslum abiden bir adet arcade pack ve yanında ekstralar aldım sagolsun hizmeti cok iyiydi.
    Tesekkurler
  • hayırlı olsun herzaman bekleriz güle güle kulan
  • P.M...........
  • bir pm de benden
  • jasper arcade 449TL neresi süper fiyat bir türlü anlamam sizi demekki 550 arcade dese onada diyeceksiniz süper fiyat
  • pm
  • ok
  • Elite ile Arcade pack arasında ne fark var acaba? Bir de Tüplü TV'lerde oynanışı nasıldır? Jasper boardlarda 3K hatası olmuyor o konuda sıkıntı yok sanırım..
  • 120 gb hdd vede kasa olarak siyahtır elite birde aksesuar farkı vardır kutu içerigi tamdır board olarak aynıdır arcade jasper modelinde 256 mb memory mevcuttur hdd extra daha sonra alabilirsin
  • Hocam güzel satışta şimdi şöyle bir tablo oluştursanız insanların kafasındaki soru işaretlerine daha net çözümler üretmiş olursunuz;
    Örnek : fiyat 480 TL , Bonus karta 10 taksit fiyatı 5?? TL
    gibi, insanlar hesabı kitabı ona göre yapar gelirler, bu sadece benim düşüncem ve önerim karar size kalmış, hayırlı satışlar :)
  • müşterilerimizin kafasında soru işareti şu anda yok soracak olan arkadaşlara zaten telden yardımcı oluyoruz real olarak tavsiyen için teşekürler
  • Çok iyi niyetli ve esnaf insanlar. Herkese tavsiye ederim. Her türlü konuda yardımcı olacaklarına eminim.
  • 2 Gün önce Yakup beyden Xbox 360 arcade pack aldım.Sağolsun arkadaşların hepsi çok ilgili,güler yüzlü ve dürüst insanlar.Bana çok yardımcı oldular.Burdan onlara tekrar teşekkür ederim.
  • hayırlı ugurlu olsun kardeşim güle güle kullan
  • pm (:
  • Öncelikle hizmetiniz için teşekkür ederim.
    XBOX 360-ELİTE için DVD rom a 1,6 FW atılması gerekiyor(yeni oyunlarda beyaz fon üstü Xbox 360 yazıp kalıyor,oyun açılmıyor da),
    YArdımcı olabilir misiniz?Syglarımla.
  • PM ok
  • pm atıldı
  • ok
  • arkadaşlar ps3 alacaktım vazgectim x box360 almaya karar verdim ama hangi modelini almalıyım kopya oyunları nasıl calıştıracağım kablosuz özelliği varmı harddisc olmalı olmamalımı bu cihazların yardım ederseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.