Şimdi Ara

Galatasaray 2022/2023 SEZONU ŞAMPİYON TAKIMIN ŞAMPİYON TARAFTAR TOPLULUĞU!!!! (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
83.837
Cevap
192
Favori
2.468.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta sahaya Topla dripling yapacak oyuncu lazim bize yok böyle oynayacaksak Kerem i kesip oraya kaliteli top tutan orta açmayı bilen kanat almaları lazım. Geçen sezon kerem üzerinden hücum yapıyorduk skor üretiyordu takım oyununa geçince Kerem avel avel top eziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ki bir maç kaybettik ben bu kadar ilk maçtan kaybetme havasına giren takım görmedim Febe bile sizden daha ümitlidir bir de Galatasaray'lı olacaksınız.

• Bizim takım ikinci yarı son 15 dk ne yapacağını bilemedi. Herkes top benden çıksın modundaydı. Özellikle kanatlardan bir türlü orta gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lotus_dh L kullanıcısına yanıt

Gelse ne halta yarıyor dağa taşa.

• Ya arkadaş hicbisey zoruma gitmiyorda

Şu febelilerin okadar kaosun içindeyken en ufak gs nin başarisizliği ile sanki şampiyon olmuşlar gibi motive olup morallari düzeliyor ya o çok zoruma gidiyor. Gecen sezon mesut gol atmasaydi ali koç çoktan istifa etmisti.

Umraniye macinda 3 gol yiyen kotu oynayan takimi bile

sacma sapan mac kaybederek forma soktuk motive ettik

Şimdi nasil seviniyorlar 9 yildir şampiyon olamadiklarina girinde bakin konularina allah icin daha 2 gün önce herkes isyan ediyordu

Tek zoruma giden şey bu

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

ne alaka şl finalimi bu

• -OdATA- kullanıcısına yanıt
    Dağa taşa orta sayılmıyor haliyle :D

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt

Geçen senenin travmaları devam ediyor😅

Yenilmemize sinirlenmemin sebebi antalya maçı boşa gitti malesef yoksa illa yenecez yenilicez

• Abdülkerim oynayacağına stoper de Emin oynasın

• Geçen sezon 13.'sü Galatasarayın dünkü performansını hiç beğenmedim. Bu sene ben sizi ilk 10a girer diye kodlamıştım beynime. Çok yazık. Fatih terim çakması dar gömlek Okanla yürümez bu gemi.

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt

Hay Abdülkerim'e be ne Abdülkerim'miş adam hata yapana kadar taş gibi oynadı bir hata yaptı diye söylemediğiniz kalmadı ondan sonra yangıncı diyince şikayet ediyorsunuz yetkililere.

• Dün akşam tabelada yazan skorda hakem ve Abdülkerim etkili olsa da maçı esas veren Okan'ın hatalı değişiklikleri oldu. İkinci yarı başında çift forvete dönüp orta saha baskı gücünü azalttı, çift forvete dönüyorsan oyunu kanatlardan oynamak lazım, sıfıra inebilen güzel orta çıkarabilen bek ve kanaat oyuncuları gerekir ama koca ikinci 45 dakikada tek bir tane düzgün orta yapıldı.

Maçtan kopan Kerem'i son düdüğe kadar tutup Yunus'u oyundan çıkarması da hataydı bana göre.

Son söz de Abdülkerim için, hazırlık maçlarından bu yana yılın transfer fiyaskosu olma yönünde ilerliyor.

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt

Nasıl ya Abdülkerim transfer çalımı değil mi? şimdi boşa mı verdiniz 64.425.261,43 milyon TL'yi Konya'ya. Hay Allah. Gayet güzel asist yapmıştı dün ligdaş

• RyDeR kullanıcısına yanıt

Hadi köyüne sen de senelerdir 3.lig topçuları getirdiniz leş gibi futbolunuz var Ali başkanınız geldiğinden beri şampiyon olmamış takım kalmamış, Gs ve Bjk'nin eskilerinden medet umar hale gelmişsiniz hala konuşmaya yüz bulabiliyorsunuz.

• RyDeR kullanıcısına yanıt

Yani beyin var düşünebiliyom diyon 😂

• Şansal: Galatasaray’ın şu dakikadan itibaren transfere değil, hıza, tempoya, çabukluğa ihtiyacı var… Baktım son dakikalarda futbolcular tribünlere dönüp “haydi haydi” diye seyirciyi desteklemeye çağırıyorlar… Sizler sahada yürürseniz, o seyirci de size destek atacak hal kalır mı? Önce siz görevinizi yapın, tribünleri ayağa kaldırın… Sahada yürüyeceksiniz, sonra seyirciye dönüp “haydi haydi“ diyeceksiniz…Yok öyle yağma...

• 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.