Şimdi Ara

X-Fire -> # COD 4 # MultiPlayer Nasil Oynanir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
78.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Permenant ban yemişim punkbusterın söylediğine göre ama punkbusterlı bir oyun bile oynamadım ki. Hilecilerden bıktığım için punkbuster olan serverlarda oynamak istiyorum ama bu hatayı verince ne yapacağımı bilemedim. Orjinal oyun da almak istedim ama bulamadım. :(
  • key degistireceksiniz nasıl degiseceginizi bilmiyorsanız buraya yazın yardımcı olurum..
  • Arkadaşlar cod 4 bende zaten yüklüydü patch leri şimdi indirdim direk üzerine kurabilirmiyim ? çünkü cod4 crek li ?
  • evt kurabilirsin ilk once 1.6 yı sonra 1.7 yi kur tabii yine crack yapman lazım
  • arkadaşlar cod 4 de serverler eksik yüklüyor yüklediği serverlerde sıfır oyuncu gözüküyor neden olabilir acaba x fire sildim yeniden yükledim ama değişmedi
    cod 2 de var ama o normal serverler var sorun yok ama cod4 serverler de sorun var yardımlarınızı bekilyorum
  • LÜTEN Punkbuster anlamadım nereye atacaz Punkbuster.exe yi ???
  • oyuna giriyorum. listelerde çıkıyor orada sorun yok ama servera giriyorum 2 sanıye olmadan direk server discontect yad onun gibi birsey dio atılıyorum oyundan.
  • IRoverI
    oyunu kurdugun yere at calistir oyunu listeye ekle update yap ok ..
  • abi. tama yaptımda oyuna giriyorum x fireden yüklüyor bolumu hangi bolum oldugunu falanda goruyorum alttan yuklenıyor tam yuklenme bitti oyuna baslayacam ekran kapanıyor.disconnect falan diyor napcamı bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim.
  • ara sırada böyle cıkıyor bazı serverlarda

• mecbur key degistireceksin baska turlu cozumu yok
  • Nerden Degistirecem Ve Orjinal Kewy Bulamıyorum Yardımcı Olurmusun. Bi tane Key yazabilirmisin abi
  • evet bu key sorunu bende var nasıl banlanmayı kaldıracaz AL[e]N yardımcı olurmusun
  • Peki arkadaşlar ben COD4 MODERN WARFARE 2 yi nasıl XFİRE den oynayabilirim ? ( bazıları yok diyor ama hiç mi çözümü yok? )
  • Orjinal key bulmana gerek yok ekle xfire 09maverick09 yardımcı olurum.
  • xfire da cod4 gözükmüyor keydede hata var ne yapmalıyım?
  • Xfirede Cod4'ü göstermek için optionslardan ayar yapman lazım.
    Kullandığın key banlanmıştır başka key girerek düzeltebililrsin.
  • güncel server listesi var mı acaba?
  • Xfirede var.
  • ELLERİNE SAGLK[

punkbuster Guid sorunun cozumunu biliyorsan onuda yaz istersen lazım olabilr cunku

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.