Şimdi Ara

X-FILES (2) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu yıllardır izliyorum diyebilirim ama son zamanlarda (tgrtde yayınlanan bölümlerde) pek tat alamaz oldum. CNBC-E de hala izlemeyen varsa Pazar akşamları Angel'ı tavsiye ederim (tabi herşey şu ara karmaşık, şu ara izlemeye başlayacak olanlar için kavramak zor olabilir)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tripsy</i>
    <br />yahu yıllardır izliyorum diyebilirim ama son zamanlarda (tgrtde yayınlanan bölümlerde) pek tat alamaz oldum. CNBC-E de hala izlemeyen varsa Pazar akşamları Angel'ı tavsiye ederim (tabi herşey şu ara karmaşık, şu ara izlemeye başlayacak olanlar için kavramak zor olabilir)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>angelıda izliyorum cok güzel bu aralar iyce güzelleşti hele faithden soonra zaten ne zmn cıkcak bu kız derken ortaya çıktı ama asıl ben o elektrik kızı merak ediyorum keşke oda katılsa takıma aslında bide angel odası lazım
  • asıl bomba cordelia idi bence bi de connor'ın iblis olması... cidden o elektrik hatun gitti ööyle hakkaten tam topiclik aslında angel...
  • ya ben o bölümü izleyemedim :( sen anlatırmısın noolduunu vede connor nasıl bi iblis? ben cok topik açtım sen aç :))
  • :) oks
  • dünkü bölümüde bayaa gerdi beni ama başlarda scullyle mulder arasında gecen bi replik öldürdü beni..
    scully:hiç çürük var mı?
    mulder:yemeklerden sonra fırçalarım! :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ozx</i>
    <br />TRUTH IS OUT OF THERE
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

doğru yazılışı imzamdaki gibi...

generoso +1 ayrıca yaşlı adamın replikleri de oldukça iyiydi hele şu sorgu muhabbeti:
    - dün gece neredeydin?
    -Honolulu'da
    [evlol]
  • Scuylly nin bu kadar çok şey gördüğü halde inanmaması tamamen bir insan doğasını yansıtıyor..Hep aynı şey Peygamberler mucize gösterir ama insanlar yine de inanmaz..Çünkü bu tamamen insana bağlı olan bir durumdur..scully'e gelince Molder bir bölümde sordu Scully'e
    --Neden?* Scully neden?? Bu kadar şey gördüğün halde inanmıyorsun??
    Scully:
    --İnanmaktan korkuyorum!..
    aslında bizim düşündüğümüz kadar basit bir durum değil çünkü Bu tür anormalliklere,olağanüstü durumlara inanmak için bir insanın tüm inanç sistemini kökünden değiştirmesi gerekir. Scully karakterini hep sevdim çünkü hep bir ikilem içinde bir yanda " gözüyle görüp kulaklrıyla işittikleri" bir yanda "kendi inançları" ama o genelde kendi inançlarını seçiyor.. Ben kendi açımdan gördüğüm gerçek dünya ile karşılaştırdığımda bunda bir "mantık hatası" görmüyorum..

• +1 strange acaba bugün nolcak x-filesda coook heycanlıyım hele iki gündür iyce coştu ya of of of
  • yav geç saate koyuyorlar benim gibi yaşını başını almış insanların uykusu geliyor be... seyredemiyom iyice sinir oldu...
  • yaw dayan biraz işte bende ilk başta zorlanıyodum ama artık alıştım...
  • yaw bu bölüm ne kadar manyak dehşet ve korkunçtu aman Allahım! hele sonunda mulderın dediği laf beni çok tedirgin etti
    've hepimizin başına gelebilecek kadar gerçek!'
  • evet 1998'den beri nerdeyse hiç kaçırmadım
    filmide çok güzeldi
  • hadi ya filmini hiç izlemedim varmı sende??
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by generoso</i>
    <br />hadi ya filmini hiç izlemedim varmı sende??
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

filmi cidden harika tavsiye ederim dizideki bazı olayların mantığını filmde; filmdeki bazı olayların mantığını da dizide bulabiliyosun. ayrıca dünkü bölüm dehşetti. hele scully yaşadığı ikilemleri çok güzel yansıtmış bence
  • scully i oynayan iyi bir oyuncu....scully de sürekli molderdan bir işaret bekliyor ama oralı olan yok...Adam en yakınındakine bile ismiyle hitap ettirmiyor..moldera birileri Fox diyerek ismiyle hitap etse bile molder onlara soyadlarıyla hitap ediyor..Sürekli herkese mesafeli..
  • yaw elinde olan varsa filmi bi zahmet yollasın bana cok canım cekti! abi scully cok manyak oyuncu cok seviyorum ben onu cok güclü bi karakter ayrıca dudaklarıda cok tatlı
  • generoso bana pm'den veya msn'den ulaşabilirsin bi şekilde sana filmi ulaştırırım
    bence david duchovny'de gillian anderson kadar sıkı bir oyuncu (yanlış anlamayın cinsiyet ayrımı veya kıskançlık yapmıyorum) mulder'ın sürekli sakin oluşu ve o bakışları yetiyo bana adam hayatı boyunca uzaylılardır, ufolardır, paranormal aktivitelerdir bi sürü şeye şahit oluyo ama illede kanıt peşinde koşuyo inatçı ve idealleri uğruna sonuna kadar savaşan bi karakter bence...
  • yaw bgn izliyemiycem tv kartı olan varmı bi zahmet ceksin???[bwlng]
  • Hastasıyım yaa..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.