Şimdi Ara

X-FILES (2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar muthiş bir haber olabilirmi? İkincisininde ilki kadar iyi olcağı kesin tabiiki bir an önce cekilsin!!ayrıntılar için:
    http://www.beyazperde.com/haber/4838

• neyi izleyen var mı
    x files mi
  • sence??
  • evet x filesi bu bölümü çok güzeldi yani dünkü
  • Hiç bir bölümünü kaçırmam..sen CNBC dekini mi diyorsun yoksa TGRT dekini mi???biliyorsun CNBC eski TGRT nispeten daha yeni bölümleri yayınlıyor..
  • ben cnbcdekini izliyorum baştan başlamak en iyisi tgrtde hala varmı ve hangi gün?? ama izlemem heralde tgrtdekini ilerdeyse heycanı kaçabilir
  • cnbc e deki baya bi eski. ama orjinal ses daha güzel..
  • evet cok güzel ama bazen sonu çok uyuz bitiyo sinir oluyorum
  • evet yaw. geçen cuma bitti to be continued dedi bekle cumartesi pazar.
    bişeyi orjinalinden izlemek daha güzel.
  • TGRT deki bölümler gece2-3 de başlıyor..4-5 yıl sonra çekilmiş bölümleri izlemek çok zevkli oluyor..çünkü ilk bölümlerdeki kurgu ile yeni bölümlerdeki kurgu arasında fark olmadığını görmek harika.Sanki bir dizinin 200-300 bölümü birden yazılmış ve yıllardır oynanıyor..hiç bir mantık hatası barındırmıyor..
  • mantık hatası barındırmıyormu?? mesella söyliyim scully o kadar şey yaşadı ama bu tür şeylere inanmakta tereddüt ediyo.. klasik insan işte
  • scul inanmazzzzz karının mizacına ters birkaç bölümde bizzat kendisi olayları yaşayacak yinede ben rüya görmüşümdür diyecek uyuzzzz
  • evet ya dün yokmuydu xfiles 1.45e kadar bekledim sonra dalmışım uyandığımda seinfel vardı saatde 1.30du
  • generoso dün akşam oynatmadılar maalesef ama dediklerinize katılıyorum orjinal seslendirme harika
    ayrıca tgrt'deki dublajın orjinal metinle alakası yok. bir x-files fanatiği olarak cnbc-e'ye tebrik maili yollamayı düşünüyorum. bu arada nette gezinirken x-files ile ilgili güzel bir site görmüştüm. official değil fanatik biri hazırlamış. ama eleman nereden bulduysa amerika'da yayınlanan tüm bölümlerin özetlerini ve resimlerini koymuş siteye. gerçi bizim izlememiz yılları bulur ama küçük bir ipucu vereyim: scully uzaylılardan hamile kalıyor, çocuğu doğuruyor ama bebek mulder'a benziyor...
  • TRUTH IS OUT OF THERE
  • DENY EVERYTHING
  • dünkü bölüm cok güzeldi ama o yaşlılara çok kıl oldum :)
  • ben dünkü bölümde o yaşlıların hayaletlerinin neden birdenbire gittiklerini anlayamadım. bunun nedeni scullynin bahsettiği ve stan'e yapılan iğnemiydi yoksa başka bişiymi? anlayan varsa ve açıklayabilirse sevinirim...

Trust No one!!!
  • [B)] nedir bu kardeş nasıl birşey
  • arkadaşlar forumun bu bölümünü yeni gördüm...

x-files'ın her bölümünü görüyorum ve açıkçası "hastasıyım" Cnbc-e ye tebrik maili gönderdim çoktan, ve teşekkür ettim.

dünkü bölüm beni çok gerdi... şahane bir bölümdü ve senaryosu çok akıllıca yazılmıştı bence
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.