Şimdi Ara

X-Fi EXTREME MUSİC & AUDİGY 2 ZS TEST SONUÇLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
10
Favori
144.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • affan83 @ yazılarının hepsini okudum merak etme bende eski bir zs kullanıcısı olarak şimdi kullanmakta olduğum x-fi'yın daha güzel daha kuvvetli bir bass vurduğunu belirtmek isterim yani senin incelemen gayet güzel ama burada yazılanlar senin düşüncelerindir saygı duyarız ama bizde kendi düşüncelerimizi yazıyoruz herhangibir art niyet arama lütfen yani anlatmak istediğim şey bu ses kartlarından birini alacak olan arkadaşlarımız mutlaka ikisinide dinleyip kendileri karar versinler
  • quote:

Orjinalden alıntı: starway

affan83 @ yazılarının hepsini okudum merak etme bende eski bir zs kullanıcısı olarak şimdi kullanmakta olduğum x-fi'yın daha güzel daha kuvvetli bir bass vurduğunu belirtmek isterim yani senin incelemen gayet güzel ama burada yazılanlar senin düşüncelerindir saygı duyarız ama bizde kendi düşüncelerimizi yazıyoruz herhangibir art niyet arama lütfen yani anlatmak istediğim şey bu ses kartlarından birini alacak olan arkadaşlarımız mutlaka ikisinide dinleyip kendileri karar versinler

Sevgili starway,hep dediğim gibi birdaha hatırlatıyorum,yazdıklarım benim kişisel YORUMLARIM DEĞİL!!! Gördüklerim,yani yorumlamadım,düşündüklerimi de yazmadım,GÖRDÜKLERİMİ YAZDIM lütfen yanlış anlaşılmasın
    Hoşçakalın,saygılar...

• Affan kardeşim gercektende çok mükemmel bir karşılaştırma yazısı olmuş...Bundan iyisininde yapılabileceğini şu anlık düşünmüyorum....

kendim zs kullanıyorum ve yeni ses kartı konusunda yabancı forumları ve bu kartları kullanmış arkadaşlara danışıyorum..hepsi zs'nın bass olarak daha tatmin edici olduğunu söylüyorlar...xi-fi güzel kart gercektende ama tutupda en basit modeli olan extreme music modeline gecmek için hiçbir neden görmedim,duymadım,okumadım doğru dürüst...

benim asıl merak ettiğim elite pro,fatal1ty gibi üst düzey aletlerın bağlantı noktaları kutu içerikleri kabloları vs...zs'den gecersem bu iki model dışında birşey almam zaten şahsen...x-ram ne gibi bir etki yapıyor onu merak edıyorum?bağlantılar ne kadar çeşitli?ne gibi ek özellıklerle karşılaşıyor?vs vs...

sonuç olarak bi kez daha teşekkür edeyim ben affan'a...çok harika ve kafamdakı tüm sorunlara cewap verebilecek bir yazı hazırlamış...

• tebrikler affan kardeşim sana layık bir review yazırlamışsın bende baştan beri f/p olarak audigy2 nin x-fiye göre daha iyi olduğunu savunuyordum senin bu güzel çalışmanla bu olay daha anlaşılır duruma geldi tebriklerrrr.....
  • Affan83 kardeşim, ellerine sağlık.Gerçekten çok çok iyi bir review hazırlamışsın.

Bende audigy zs nin f/p olarak x-fi dan daha iyi olduğunu yabancı forumlarda okuyordum.Senin yaznlada bu bir kez daha ispatlanmış oldu.Audigy sahiplerinin ses kartlarını değiştirmeleri gerekmediğini aşikar.Bu kartın fyatının düşmesiyle birlikte belki audigy ye alternatif olabilir.Ama bunun uzun bi süre gerçekleşmeyeceğini düşünüyoum.Kısacası Audigy efsanesi kaldığı yerden devam ediyor diyebiliriz.
  • şi
    quote:

Orjinalden alıntı: amac22

tebrikler affan kardeşim sana layık bir review yazırlamışsın bende baştan beri f/p olarak audigy2 nin x-fiye göre daha iyi olduğunu savunuyordum senin bu güzel çalışmanla bu olay daha anlaşılır duruma geldi tebriklerrrr.....

şimdi f/p oranına bakarak bir ürünün iyi olup olmadğına karar vermek yanlış olur?kaldı ki x-fi xtreme music ve zs modelleri arasında çok abartılacak fiyat farkı yok. x-fi yeni çıktığı için şu an biraz pahalı olabilir.Örneğin elite pro ilk Türkiye'ye geldiğinde 499$+kdv idi, şu anda 450$+kdv. xtereme music modeli 149$+kdv idi, şu anda 140$+kdv. Ve bu fiyatlar gün geçtikce daha da düşecektir.Bakın kısaca ve net olarak şunu söyleyeyim.Sırf EAX5 özelliği bile bu aradaki fiyat farkına değer.EAX 5 destekli oyunlar çıktıkca bu çok daha rahat görülecektir.X-fi driverlarında doom 3 için yama vardı.O yamayı yükledim ve doom3 oynadım.Sonuç mükemmmel.Doom 3 ü 2kere bitirmemme rağmen herhalde x-fi nin bu efektleyle bir kez daha bitireceğim
    Daha önce de dediğim gibi ben bir donanımı test ederken benchmark sonuçlarına bakarım(Biraz da overclockcu olmamdan dolayı herhalde) bir vga test edilecekse 3dmark 2005, 3dmark 2006 ya bakarım.Ram, işlemci tesy edilecekse 3d mark 2001, 3d mark 2003, super pi, prime 95 e bakarım.Bu testler en objektif sonuçları verir.Hata payı çok azdır. SES kart olayına gelince; ses işleme olayı çok karışıktır.Kişisel beğenilere ve yorumlara bakılırsa yanlış sonuçlar elde edilir.Onun için ses kartları performansını ölçmeye yarayan benchmarklar mevcut.Bu testlerin sonucuna kimse itiraz edemez.Yoksa buarada yok zs iyi yok x-fi diye günlerce tartışılır.Bu testler bu olayı sonlandırır.Ben en kısa zamanda RMAA testini uygulayıp burada sonucu yayınlayacağım.

• testler bu iki kart arasındaki hangi degerleri gösteriyor ? ikisi arasındaki bass farkını , toklugunu , yumuşaklıgını gösteriyormu ? cam kırılma seslerindeki taneligin hangi kartta iyi olup olmadıgını gösterebiliyormu ? eğer bunları affan83 kardeşimin yazdıklarından daha ayrıntılı farkları gösterebilecek bir test varsa buyrun yapın.. bizde faydalanalım..
    quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

şi
    quote:

tebrikler affan kardeşim sana layık bir review yazırlamışsın bende baştan beri f/p olarak audigy2 nin x-fiye göre daha iyi olduğunu savunuyordum senin bu güzel çalışmanla bu olay daha anlaşılır duruma geldi tebriklerrrr.....

şimdi f/p oranına bakarak bir ürünün iyi olup olmadğına karar vermek yanlış olur?kaldı ki x-fi xtreme music ve zs modelleri arasında çok abartılacak fiyat farkı yok. x-fi yeni çıktığı için şu an biraz pahalı olabilir.Örneğin elite pro ilk Türkiye'ye geldiğinde 499$+kdv idi, şu anda 450$+kdv. xtereme music modeli 149$+kdv idi, şu anda 140$+kdv. Ve bu fiyatlar gün geçtikce daha da düşecektir.Bakın kısaca ve net olarak şunu söyleyeyim.Sırf EAX5 özelliği bile bu aradaki fiyat farkına değer.EAX 5 destekli oyunlar çıktıkca bu çok daha rahat görülecektir.X-fi driverlarında doom 3 için yama vardı.O yamayı yükledim ve doom3 oynadım.Sonuç mükemmmel.Doom 3 ü 2kere bitirmemme rağmen herhalde x-fi nin bu efektleyle bir kez daha bitireceğim
    Daha önce de dediğim gibi ben bir donanımı test ederken benchmark sonuçlarına bakarım(Biraz da overclockcu olmamdan dolayı herhalde) bir vga test edilecekse 3dmark 2005, 3dmark 2006 ya bakarım.Ram, işlemci tesy edilecekse 3d mark 2001, 3d mark 2003, super pi, prime 95 e bakarım.Bu testler en objektif sonuçları verir.Hata payı çok azdır. SES kart olayına gelince; ses işleme olayı çok karışıktır.Kişisel beğenilere ve yorumlara bakılırsa yanlış sonuçlar elde edilir.Onun için ses kartları performansını ölçmeye yarayan benchmarklar mevcut.Bu testlerin sonucuna kimse itiraz edemez.Yoksa buarada yok zs iyi yok x-fi diye günlerce tartışılır.Bu testler bu olayı sonlandırır.Ben en kısa zamanda RMAA testini uygulayıp burada sonucu yayınlayacağım.

• affan kardeş çok başarılı bi çalışma ellerine kulaklarına:) sağlık.oldukça yol gösterici oldu;özellikle biz ZS kullanıcıları için.

bu arada aykutx, ZS de de doom3 ü eax 4.0 ile oynayabiliyoruz.1.3 patch i yüklerseniz eax 4.0 desteği geliyo ve sesler inanılmaz farkediyo.

yani doom3 açıısndan konuçursak duyduğun sesler x-fi nin bi getirisi olmayabilir,çünkü en nihayetinde doom3 eax 5.0 desteğine sahip değil.

ama tabiki yeni oyunlarda eax 5.0 ile sesler çoşacak ve x-fi de gerçek gücünü gösterecektir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_akarsu

testler bu iki kart arasındaki hangi degerleri gösteriyor ? ikisi arasındaki bass farkını , toklugunu , yumuşaklıgını gösteriyormu ? cam kırılma seslerindeki taneligin hangi kartta iyi olup olmadıgını gösterebiliyormu ? eğer bunları affan83 kardeşimin yazdıklarından daha ayrıntılı farkları gösterebilecek bir test varsa buyrun yapın.. bizde faydalanalım..
    quote:

şi
    quote:

Arkadaşım senin o kaale almadığın test tüm testerların kullandığı ve baz aldığı bir test programıdır ve tektir birazdan koyacağım yaptığım testleri

• Ellerine sağlık kardeşim tahmin ettiğimdende güzel hazırlamışsın valla bravo Herkesin zamana ayırıpta yapacağı türden değil valla. Henüz tamamını okumadım çıkmam gerekiyor ancak şöyle bir göz gezdirmem yetti son derece profesyonel görünümlü bir çalışma olduğunu anlamama. Tekrar emeği geçen herkese çok teşekkür ederim bir çok kişinin kafasında soru işareti kalmayacak heralde sağolun
  • kaale almamak deil sevgili arkadasım.. yani bir insanın kendi kulagıyla , ses bilgisiyle yaptıgı testten daha iyi olabilirmi acaba bu test ? bu konuda biraz soru işareti var kafamda.. testlerin sonuçlarını bekleyip görelim o zaman.. saygılar
    quote:

quote:

testler bu iki kart arasındaki hangi degerleri gösteriyor ? ikisi arasındaki bass farkını , toklugunu , yumuşaklıgını gösteriyormu ? cam kırılma seslerindeki taneligin hangi kartta iyi olup olmadıgını gösterebiliyormu ? eğer bunları affan83 kardeşimin yazdıklarından daha ayrıntılı farkları gösterebilecek bir test varsa buyrun yapın.. bizde faydalanalım..
    quote:

şi
    quote:

Arkadaşım senin o kaale almadığın test tüm testerların kullandığı ve baz aldığı bir test programıdır ve tektir birazdan koyacağım yaptığım testleri

• ben de öyle yapıcam arkadaşım hiç merak etme yani kişisel tercihlerin donanımlar için özel olarak yapılmış benchmarklerden daha mı hassas olduğunu söylemek istiyorsun.Mesela bir amd 3200 ile fx 55 işlemcinin hangisinin iyi olduğunu kişisel yorumlara bırakırsak biri amd 3000 biri fx 55 iyi diyecek olursa, bu tartışma böyle devam edecektir.Ama her 2 işlemci ile 3d mark 2003 yapılırsa aradaki fark hemen görülecektir ve buna kimse itiraz edemeyecktir.pc donanım olayında olay bu arkadaşım.
    quote:

quote:

şi
    quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 6 Şubat 2006 15:40:45 >

• x-fi nin oyundaki performansı özellikle muhteşem oyunsever biri olarak bunu belirtmek isterim yalnız ben filmde ve mp3lerde affan arkadaşımın dedigi gibi audigy deki performansı alamadım...mp3 LERİDE 24 BİT YAPACAK BİR SİSTEM VARSA FİYATI 5000 DOLAR FALANDIR HERALDE..nolur güldürmeyin 24 bit özelligine getirince şarkı 24 bit mi oluyor...win dvd nin son versiyonunu kullananlar bilir dts çözüyor yanlış duymadınız DTS ÇÖZÜYOR hemde ses kartınız ve sisteminiz ne olursa olsun....tabiki çözdügü falan yok sadece ona yakın ses veriyor baslarla tizlerle oynayarak....24 bitin getiriside bu....BEN HERTÜRLÜ KARŞILAŞTIRMAYA AÇIGIM ARKADAŞLAR BUYURSUN GELSİNLER EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLARIM TÜRK MİSAFİRPERVERLİGİ ÇERÇEVESİNDE VE AUDİGY ZS 2 İLE X-FİNİN 24 bit özelligini software ayarlarıyla oynayarak aynı ses elde edebiliemezsin diyenler varsa burda boşu boşuna yazmasınlar kalksınlar gelsinler beraber dinleyelim BU HEPİMİZ İÇİN ÖNEMLİ....ki ben x-fi kötüdür demiyorum hatta oyun seven biri oldugumu söylüyorum basa basa X-Fİ muhteşem bir kart oyun ve kulaklık performansında....fakat istediginiz seti baglayın istediginiz kadar dinleyin audigy nin bass performansı gerçekten daha üstün...EN YENİ ÇIKAN MUTLAKA EN MÜKEMMEL OLACAK DİYE BİR KURAL YOK..ÖYLE OLDUGUNU SÖYLEYEN VARSA 64 MODEL YADA 67 MODEL FORD MUSTANGİ ŞİMDİKİ MUSTANGLE BİR KIYASLAYIN HANGİSİ EFSANE ACABA.....BEN BUNUN ÜZERİNDE YORUM YAPMAYACAGIM KİMSEYE GAREZİM HİÇBİR FİRMAYLA ORTAKLIGIM YADA ÖNYARGIM YOK HATTA XFİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM OYUN HASTASI OLARAK...ARKADAŞLAR GELSİN DİNLEYELİM SONUÇTA FORUM İÇİN VE TÜKETİCİ İÇİN BİRŞEYLER YAPILIYOR BURADA....ben daha çok yorum yapıp laf kalabalıgı yapmak yerine uygun bir günde buluşup hep beraber dinleyelim derim....tavuk döner ısmarlarım herkeseşaka biyana xfi o fiyatta çıkmaması gereken bir kart...ama tartışılmaması gereken süper yönleri var bunu göz ardı etmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnjoyTheSilence -- 6 Şubat 2006 15:40:58 >

• pekala arkadaslar bekleyelim görelim testleri o zaman..
    quote:

ben de öyle yapıcam arkadaşım hiç merak etme yani kişisel tercihlerin donanımlar için özel olarak yapılmış benchmarklerden daha mı hassas olduğunu söylemek istiyorsun.Mesela bir amd 3200 ile fx 55 işlemcinin hangisinin iyi olduğunu kişisel yorumlara bırakırsak biri amd 3000 biri fx 55 iyi diyecek olursa, bu tartışma böyle devam edecektir.Ama her 2 işlemci ile 3d mark 2003 yapılırsa aradaki fark hemen görülecektir ve buna kimse itiraz edemeyecktir.pc donanım olayında olay bu arkadaşım.
    quote:

quote:

şi
    quote:

• bu testte audigy2 zs de mükemmel sonuçlar veriyor daha önce bu test ile test etmiştim ses kartımı
  • kardeşim gerçekten mükemmel bir test olmuş,gerçekten her ayrıntısına dikkaet etmek gerekiyor,öncelikle bu özverinden ve emeğinden doalyı sana cok teşekkür ediyorum.bu estten anlaşıldıgı üzere x-fi baz ıayrıntılar dışında epkte birşey vermiyor gibi,yukarıdada belirttiğin gibi her konuda audigy2zs daha cok seçenek sunuyor gibi( DYNAMİC RANGE hariç,gerek cd içeriği olsun,gerek gişişler olsun,gerekse eax ayaları olsun).yalnız kafama takılan bir nokta var,müzik dinlerken bass ların daha yumuşak oldugun söyledin,-ki bu bana göre bir artı,bleki cogu kullanıcı aksini düşünür ama black metal yada metal tabanındaki şarkılar için bass pekte önemli deil,bass ların daha belirsiz ve yumuşak olması gerekir,asıl nokta şu;x-fi da tizlerin fazla abartılı oldugu ve mid lerin distorsiyon a maruz kaldıgını söylemişin,bence bu hiç bir koşulda bu kartı müzik dinleyenler için cazip kılmaz,cunku ben belli bir miktar para yatırıosam kusursuz bir ses isterim ve distorsiyondan nefret ederim,aslında keşke elinde mega yada giga gibi bir set olasydıdda steste yeni bir hava gelseydi,cunku gerek mega gerek giga z5500 den daha üstün tiz e sahipler ve bu belirttigin distorsiyonlar bu setlerde yaşanmayabilir,zatn ses kartında tizleri artırmak yazılımsal bir olay oldugu için fazla yapıcı bulmuyorum,fazla yapay geliyor bana,nasıl harici dekoder filmlerde daha müthişse,setin kendi tiz performansı ile modifiyeli performans arasında fark vardır.zaten bi distorsiyon öle abartılacak bişey deilse z5500 kaynaklanma olanagıda var,z5500 den gazabından kortkutugum için fazla camur atmıyorum sete.ama ne olursa olsun,hadi diyelim müzik konusunda eşitler,daha ucuzu varken denen pahalı olanı alıyimki?walla bu kulaklık olayını gerçekten başarılı buldum ama kaç kişi kulaklıkta dvd izlemek için x-fi alır orasını bilmem,en azından ben almam.onun yerine gider ii bir set alırım,aslında bu konuya fazla girmemek lazım,yani herkesin kişisel görüşleri farklı.son olarak oyun performansına değinmek istiyorum: daha önceki serilerdeki eax farklılıkları burada pek fazla ortaya cıkmıyor sanırım,yani eax2 ile eax3,eax3 ile eax4 arasında kalite farkı cok belirgindi,eax 2 de sesler daha bulanıktı ve cok fazla surround keyfi yaşanmıyordu,eax3 te surround konusunu biraz daha geliştirmişler ama sesler hala az cok aynı kalitedeydi,eax 4 te ise ses gerçekten muazzamdı,eax 5 te ne gibi bir eklenti yapabilirler orasını mrk ediyordum,demekki ekleyecek pek bişey bulamamışlar.bu test sonucu kafamdaki bütün soru işaretleri kalktı,benim için x-fi ın tek ve kucucuk cazip bass larının zayıf olması,eax konusu poekte cazip bi özellik sayılmaz benim için,cunku zatn battlelfield2 gibi oyunları oynayacak pc ye sahip deilim,yani audigiy2zs hala en kral kart benim gözümde..(x-fi ın diğer modellerini hiç hesaba katmıyorum,cunku benim acımdan beni aşacak fiyatlara sahipler)

• dynamic range seçeneği zs dede var affan bunu görmen lazımdı diye düşünüyorum ama x-fi daki kadar başarılı değil
  • yazıyı dikkatle okursan audigy2zs de dynamic range oldugunu fakat x-fi daki gibi minimum,normal,maximum gibi seçeneklere ayrılmadıgını söylemiş.bu arada bu foruma ses kartlarıyla ilgili topic açılabiliyorsa,-ki geneli öyle,neden bu forumun adı ses sistemleri ve ses kartları değil,100.000 kez söyledim ama ses seda yok

quote:

dynamic range seçeneği zs dede var affan bunu görmen lazımdı diye düşünüyorum ama x-fi daki kadar başarılı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 6 Şubat 2006 15:57:34 >
  • @tylor kardeşim ve diğer düşüncelerini paylaşan ve beğenisini belirten diğer tüm dostlarıma,arkadaşlarıma teşekkür ederim,@KillForYou! kardeşime,@amaç22 kardeşime,enjoyThe Silence kardeşime,@trulli dostuma,@MaGeSuKo kardeşime,@a_akarsu kardeşime,@PeGaSuS dostuma, ve olumlu yada olumsuz düşüncelerini paylaşan sevgili @aykutx ve @starway arkadaşlarıma teşekkür ediyorum!!

Ayrıca @tylor kardeşim,yazının bir kısmına Z-5500 yerine başka set kullansaydık distorsiyonla karşılaşmayacağımızı yazmışsın,fakat biliyorsunuz ki Z-5500 son seste bile distorsiyona girmeyen,sesi çatlamayan ve bozmayan bir setti.Zaten setin böyle bir durum olsa Audigy 2 ZS ile de distorsiyona girerdi öyle değil mi? Dediğim gibi tüm şartlar tamamen eşit olduğundan bu konuda şüphem yok...

Kafanızdaki soruları biraz olsun aydınlatabilmişsem ne mutlu bana değerli arkadaşlarım
    Ve bilmenizi isterim ki,bunlar sadece ben
    m gözlemlerim ve @tylor kardeşimin de dediği ve yazımda da yazdığım gibi,basların daha az olması birçok kullanıcı olarak (+) olarak bile alınabilir,bu kullanıcıların kendi tercihi,ben sadece ne gördüysem yazdım buraya,son karar her zaman kulaklarınızın,her zaman söylemişimdirBen sadece kafanızda biraz olsun şekillendirmenize yardımcı olmaya çalıştım

Hoşçakalın,saygılar...

• benimki sadece bir mrk,yani z5500 öle olur bu böyle yapardı demek istemedim sadece x-fi ı mega gibi tiz kalitesi üst düzeyde olan bir sette bu tür hatalar cıkarıp cıkarmayacagını mrk ettim,ama görülüyorki x-fi ın bana göre artıları ve eksileri farklı,yinede volkan kardeimle aynı görüşleri paylaşıyorum,bana göre para tuazagı gibi hazırlanmış bir kart,fazla süsleyip püslenmiş,tamam bi iki can alıcı noktası var ama aradaki fiayt farkına degemez,bu raada şunuda belirtiyim,metal müzik dinleyen biri oalrak tizlerin daha yüksek olması benim işime gelir ama bunu yaparken mid lerden calıyorsa seste bir dengesizlik oluşur,cunku mid ler müziğin yada ne biliim dogadaki bütün seslerin en önemli ve en geniş kısmıdır,mid zayıflıyorsa seste kalite azalması olur,volkan kardeşim bu konuya cok iyi değinmiş,bazıalrı bu tiz artışını kalite olarak algılayabilir fakat mid lerde azalan kalite tizlere + şekilde yansıyorsa deafult halinden daha kötü bir sonuç verecektir.kardeşim bu kadar uraşmışken,hazır ses akrtındada sogutucu plaka mevcutken karta bi o/c yapsanbirde öle denesen

quote:

Orjinalden alıntı: Affan83

@tylor kardeşim ve diğer düşüncelerini paylaşan ve beğenisini belirten diğer tüm dostlarıma,arkadaşlarıma teşekkür ederim,@KillForYou! kardeşime,@amaç22 kardeşime,enjoyThe Silence kardeşime,@trulli dostuma,@MaGeSuKo kardeşime,@a_akarsu kardeşime,@PeGaSuS dostuma, ve olumlu yada olumsuz düşüncelerini paylaşan sevgili @aykutx ve @starway arkadaşlarıma teşekkür ediyorum!!

Ayrıca @tylor kardeşim,yazının bir kısmına Z-5500 yerine başka set kullansaydık distorsiyonla karşılaşmayacağımızı yazmışsın,fakat biliyorsunuz ki Z-5500 son seste bile distorsiyona girmeyen,sesi çatlamayan ve bozmayan bir setti.Zaten setin böyle bir durum olsa Audigy 2 ZS ile de distorsiyona girerdi öyle değil mi? Dediğim gibi tüm şartlar tamamen eşit olduğundan bu konuda şüphem yok...

Kafanızdaki soruları biraz olsun aydınlatabilmişsem ne mutlu bana değerli arkadaşlarım
    Ve bilmenizi isterim ki,bunlar sadece ben
    m gözlemlerim ve @tylor kardeşimin de dediği ve yazımda da yazdığım gibi,basların daha az olması birçok kullanıcı olarak (+) olarak bile alınabilir,bu kullanıcıların kendi tercihi,ben sadece ne gördüysem yazdım buraya,son karar her zaman kulaklarınızın,her zaman söylemişimdirBen sadece kafanızda biraz olsun şekillendirmenize yardımcı olmaya çalıştım

Hoşçakalın,saygılar...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.