Şimdi Ara

X box tavsiyesi !!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xbox almak istiyorum oğlum için ayrıca benim için ancak Xbox hakkında herhangi bir bilgim yok ne gibi özellikte olan bir makine almalıyım nelere dikkat etmeliyim 1300 TL bütçem var tavsiyelerinizi alabilir miyim teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srogs -- 23 Aralık 2017; 14:38:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne tarz oyun kütüphanesi oluşturacağınıza bağlı. her oyunu oynayayım derseniz 500 gb lık versiyonları yetmiyo insana. ben 1100 tl ye 500 gb lık onsol ve forza horizon 3 bundle ile aldım.yani içinden forza da çıktı paketin. ek olarak 100 liraya gta 5 aldım ve 65 lirayada ea access 1 yıllık üyelik aldım. ea access zaten 45 oyunu bana sunuyo. aşşa yukarı sizin bütçelerinizde bişey. konsolu 1000-1100 aralıüında alın derim. 1300ü direk konsola vermeyin.

Aldığım konsol one s
    xbox one x aşırı gereksiz bir şey hiç girişmeyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tilky61 -- 23 Aralık 2017; 16:8:50 >
  • şöyle düşünün

araba gibi

one s 2005 model megane ise

one x 2005 model megane nin makyajlı kasası gibi bişey oluyo

yeni bir nesil konsol değil yani. o para ona aşırı fazla

ama bu saatten sonrada tasarruf edeyim de xbox 360 alayım da demeyin. bence sizin için en mantıklısı xbox one s

• 4k hdr özellikli Sony 55Xd8505 tv ile One s kullanıyorum, kesinlikle fiyat performans ürünü. One x almayı düşündüm bende ama o kadar fiyat farkına ek olarak neler verecek, bunu düşüdüm. Şuan One s ile devam.

• Tilky61 T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim birde link atar musın ?

• srogs kullanıcısına yanıt
    hocam mesajı şimdi gördüm geç oldu bayaa

link atmak site kuralları içerisindemi bilmiyorum.
    şöyle diyim. ben aldığımda teknosadan online sipariş verdim.fiyatlar o güne özel teknosa,vatan,mediamarkt neredeyse aynı anda indirime girdi.bütün forza bundle'ları 1100 tl idi.şimdi bakındım biraz.en iyi fiyat hepsiburada ve n11 de var.ben hepsiburadadan çok alışveriş yaptım.sıkıntı yaşamadım hiç neredeyse ama n11 den konsol almazdım heralde.hepsiburada fiyatı 1220 tl forza horizon 3 bundle.bence yılbaşını bekleyin.yılbaşı akşamı illa ki indirim olur.sömestır ve yılbaşı hediyesini tek seferde almış olursunuz kendinize ve çocuğunuza.

iyi forumlar...
  • 1099 TL FORZA HORİZON 3 BUNDLE

https://m.n11.com/microsoft-xbox-one-s-500gbforza-horizon-3hot-wheels-dlc-bundle-P225601192

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 25 Aralık 2017; 20:20:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.