Şimdi Ara

X 530 Kullananlar Lütfen Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta logitech x 530 aldım.Ve taktığım ses kartı o/b(msi 865 pe neo2 anakartı)Anakartın kutusunda 5+1 desteklediği yazıyor ama eve geldiğimde ne göreyim hoparlörlerden 3 tane kablo çıktı;yeşil,siyah ve turuncu olmak üzere.Ama anakartta yeşil,mavi ve turuncu var.Bende anakart kitapçığına baktım ve orda anakartın modeline göre farklı ses kartları olduğunu gösteriyor resimde bazılarında fazla giriş çıkış var.Bende heralde benimki 5+1 desteklemiyor dedim.Ve sistemi 1 hafta 2 hop.le kullandım.Ve az önce anakartın kitapçığını karıştırırken bu üç yere hop.çıkan kabloları takıp,ses kartının yazılımınıda ayarlayınca 5+1 destekler yazıyordu denedim vede oldu.Ama ses kartının kendi mp3 player ında ses geliyor.Winamp da 2 hop. ses geliyor.Bu neden kaynaklanmaktadır.?
    Acaba x530 u olupda o/b ses kartıyla kullananlar varsa bana yardım edebilirmi?

• bu x530`un bir sorunu değil.. sorun winampta.. perferans bölümünde sesi 5+1 i yayması konusunda bir seçenek olacak; bunu işaretlemelisin.. ayarlamana karşın 5+1 ses almayı bekleme.. çünkü mp3 ler stereo ses çıkışı sağlarlar.. yani ses yine stereo çıkar.. sana tavsiyem şu an winamp kullanmaman, çünkü sesleri mono gibi çıkarıp çok bozuyor.. onun yerine winamptan çok daha iyi olan win. media player 10 kullan..
  • slm arkadaş sen onboard ses kartından pek bişey bekleme zaten ses kartı alsan bile müzik dinlerken winamptan 5.1 ses alamazsın ben de audigy ls var bende winampdan 5.1 ses alamıyorum ancak jet audio die bir winamp benzeri mp3 çalıcı var onda tüm hop. ses aldım baya ii oldu yani
    ayrıca o kabloları onboard ses kartına bağlamak istiyosan o iş jack la olur
  • ! o anakartın ob ses kartından birşey bekleme... alc 655 serisi çipset var bu de yetersiz.. bence bir sblive al derim.. yok dersen anakartı daha iyi ob ses kartı olanıyla değiştir.. kısaca tam perf. alamazsın..
  • peki arkadaşlar bu x-530 dvd playere bağlanırmı. bide bağlarsak 5+1 ses alabilirmiyiz sorun yaratırmı.
  • bağlanır arkadaşım.. 5+1 de alırsın.. tabii dvd playerın 5+1 desteği varsa..
  • git sen x530 al sonra o/b performans bekle...
    prensese delik çorap giydirmek gibi bişey...
  • Ya beyler bu sette kablolu kumanda yok mu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

Ya beyler bu sette kablolu kumanda yok mu???

yok malesef tek eksiğide bu ama mükemmel bi alet 100 dolara alınabilecek en iyisi bu
  • philips 2.1 mms460g de kablolu kumanda var mı bilen var mı??
  • philips de kumanda lı model varmıki bildiğim sadeve kablosuz kumandalı var. bu alettede büyük bir ihtimalle uydulardan birinin üzerinde ses subwoferda da bass ayarı vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.