Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

X-530 ALACAĞIM Bİ BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    279 Mesaj
    CREATİVE LİVE VALUE 5.1 SES KARTIM VAR BU KARTLA MP3LERDE BÜTÜN HOPARLÖRLERDEN SES ALABİLİRMİYİM BUNU YAPABİLECEK PROGRAMLAR VARMI YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

|
    |
    |
    |
    |
    EPOX 8KDAi SERİES NVİDİA 4 SLİ ANAKART/AMD ATHLON 64 3000 GHZ İŞLEMCİ/LEADTECH WİN FAST FX6600 GEFORCE 256 MB EKRAN KARTI/SAMSUNG 80 GB DUAL HDD HARDDİSK/MAXTOR 40 GB HDD HARDDİSK/CREATİVE SB LİVE 24-BİT/PREMİER PHT_37500 160w rms
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj
    peki ses kartının arkasında iki ses çıkışı birde spdif çıkış var x-530 un ses kartına bağlantısı nasıl ses kartına giren kaç uç var sonra hoparlörü alıp elimizde kalmasın
    |
    |
    |
    |
    EPOX 8KDAi SERİES NVİDİA 4 SLİ ANAKART/AMD ATHLON 64 3000 GHZ İŞLEMCİ/LEADTECH WİN FAST FX6600 GEFORCE 256 MB EKRAN KARTI/SAMSUNG 80 GB DUAL HDD HARDDİSK/MAXTOR 40 GB HDD HARDDİSK/CREATİVE SB LİVE 24-BİT/PREMİER PHT_37500 160w rms
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Murcielago

peki ses kartının arkasında iki ses çıkışı birde spdif çıkış var x-530 un ses kartına bağlantısı nasıl ses kartına giren kaç uç var sonra hoparlörü alıp elimizde kalmasın

2 tanemi? ben 5 tane diye biliyorum. 3 tanesi ( ön sağ-sol , arka sağ sol , merkez / subwoofer ) 1 tanesi mikrafon 1 taneside dijital çıkış.. eminmisin ses için sadece 2 tane çıkış olduğuna.
    bsplayer da ve windows media playerda cevresel ses seceneği yok. ama jetaudio da var.
    |
    |
    haklısın kardeş beş tane (ön-arka-mikrofon-sesgirişi-dijital)ama ses çıkışı olarak ön arka var yani center-sub girişi diye bişey yazmıyor(yoksa girişlerin biri ortakmı kullanılıyor)kartın modelinden eminim live 5.1
    |
    |
    LÜTFEN CEVAP yazın
    |
    |

Orjinalden alıntı: Murcielago

3 tane kablo.renklerini de söyleyeyim, siyah ,açık yeşil, turuncu.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.