Şimdi Ara

www.naz.com.tr Sitemizi ve Fırsatlarımızı Gördünüzmü? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
7.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EPoX EP-9NPA+ Ultra ve Gigabyte K8NF9 için fiyat alabilirmiyim?
  • linkini verdiğimkonuda yazıyordu.

laptop asus marka. modeli m6wr

LCD ekran 15.4" boyutlarında
  • laptopta acıkcası sansını deneyeceksın fakat getıren çizgi elektronik olduğu için sorun yaşamassın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: taliban

EPoX EP-9NPA+ Ultra ve Gigabyte K8NF9 için fiyat alabilirmiyim?

EPoX EP-9NPA+ Ultra : 170 $ +kdv

Gigabyte K8NF9 : 115 $ + kdv
  • cardigan lcdnin modeli ne 12 taksit bunun içinde geçerlimi
  • Pm attım
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrop

cardigan lcdnin modeli ne 12 taksit bunun içinde geçerlimi

hayır değil dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslan_35

Pm attım

En yakın zamanda size döneceğim
  • "15.SICAK FIRSATIMIZ BAŞLAMIŞTIR" yazıyosun ama kampanya ne söylemiyosun, dostum 10 defa falan sorulmuş, sıcak fırsat dediin ürünler nerde hangileri ? web sitesinde mi gösteriliyor.. gösterilmiyorsa sıcak fırsatın yanına ürünü ve fiyatını yazsana.. 11. defa sorulması mı gerek?
  • FIRSATLAR DURMADAN DEĞİŞİYOR BİR ÖNCEKİ GEÇERLİLİĞİNİ KAYBEDİYOR...O YÜZDEN TOPİC KIRLILIGI OLMAMASI ACISINDAN AYNI TOPİC UZERINDE DEGISIM YAPILIYOR
  • ya sen beni anlamak istemiyorsun, ya ben anlatamıyorum.. kardeşim 13. 14. 15. sıcak fırsatımız başlamıştır yazmışsın... SICAK FIRSAT NE?? YANINA NEDEN YAZMIYORSUN ŞU ANAKART YA DA ŞU HARDDİSK YA DA ŞU BİLMEMNE DİYE, FIYATIYLA BİRLİKTE? BİZ SICAK FIRSATIN NE OLDUĞUNU NERDEN BILICEZ? VAHIY MI INECEK, WEB SITENDE DE BIRSEY YAZMIYOR.......!!?!
  • anlamıyosun galıba

GUNU GUNUNE YADA BELLI ARALIKLARLA DEGISTIGI ICIN KAMPANYALAR ONCEKI KAMPANYALARI GOREMIYOSUN
  • hmm peki websitesinden alisveris/taksit imkaniniz yok mu? neden site kapali :(
  • websitesinde database giriliyo onu acmak ıcın ugrasıyoruz. Ürün girişi bittikten sonra siteyi açacağız merak etme...bizde sabırsızlanıyoruz çünkü
  • 16.SICAK FIRSATIMIZ BAŞLAMIŞTIR
  • cardigan hocam bu pci-x mi?
  • stokta geçici hata oluşmuştur özür dilerim kart agp 8x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren -- 29 Haziran 2005, 11:33:28 >
  • hocam alıyorum ben kartı. şirket hesap bilgilerini falan gönderir misin bana?
  • 160 HDD fiyatı alabilirmiyim?
  • 17.SICAK FIRSATIMIZ BAŞLAMIŞTIR
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.