Şimdi Ara

www.ersopgroup.com Altın Örümcek Oylama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pek adetim olmayan birşey için sizlerden ufak bir yardım isticem tabi bu sizin düşüncelerinize kalmış birşey...

www.ersopgroup.com adresindeki site ile altınörümcek yarışmasına katıldım. Malumuna halk oylamasına kadar çıktım.
    Olurda bakar ve beğenirseniz...

ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak 1007 yazıp 3969 oy atıp beni desteklerseniz sevinirim...

Küfretmeyin sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLaDiaC -- 8 Haziran 2010; 17:46:08 >

• Site güzel olmuş da oylama olayının SMS ile yapılıyor olması kötü olmuş :) Siteyi ne kullanarak yaptın merak ettim?
  • Tamamen flash kullanarak yaptım.
  • Yöneticiliğini yaptığım Bilgisayar.gen.al sitesinde de üyelerimizin fikirlerini alabilirsin istersen. Bizimle henüz kişisel bilgilerini bizimle paylaşmamış, birebir iletişim kurmadığımız üyeler haricinde şu an üyelerin %60civarı bilgisayar mühendisi-programcısı ve bu bölümlerin öğrencilerinden oluşuyor. Üye olup sen de destek olursan ve aramıza katılırsan çok sevinirim. Eğer istersen sitenin tanıtımınıhttp://www.bilgisayar.gen.al/f/yeni-site-ve-hizmet-tanitimi/ başlığında yapabilirsin.

• Bakarım hocam aksama...
  • up+
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.