Şimdi Ara

www.enginkilic.cjb.net ( loading ? )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sitede pek bişi yok (yakında olacak)
    ama herkez kendisindeki yüklenme süresini yazarsa çok sevinirim

• 30 saniyede açıldı
    bir de sayfa açılmadan soruyo şuna güveniyonuz mu diye.(neye diyodu unuttum;büyük ihtimalle macromedia)
  • 24 saniyede.
    wheathermeter reklamı geldi bana da
  • 6 sn
    ADSL'nin gözünü seveyim
  • Geocities bu kadar reklam koyuyor muydu yav ?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by fatihy</i>
    <br />Bu arada JeremY bu sen misin ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Kafam karıştı fatih..Kim ben miyim?
  • Topiği senin açtığını sanmıştım JeremY
    Sonradan farkedip düzelttim
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by fatihy</i>
    <br />Topiği senin açtığını sanmıştım JeremY
    Sonradan farkedip düzelttim

:) Bu seviye de flash bilmek..ve jeremy

I-ıh ikisi biraraya gelmez henüz..Jeremy ancak imrenerek izler böyle siteleri..
    ayrıca geocities bend e sadece bir tane reklam çıkartıyor..Belki de adamına göre muamele yapıyordur :P
  • JeremY oradaki flash çok zor bir şey değil.
    Swish diye bir programla sen de çok rahat yapabilirsin.
    http://www.swishzone.com

Hattahttp://www.coolturk.com sitesinde swish programı ile edit
    edebileceğin swi dosyaları var.Daha sonra swf dosyası haline dönüştürebilirsin.

Bu konuda yardım istersen yaz bana
    <br />JeremY oradaki flash çok zor bir şey değil.
    Swish diye bir programla sen de çok rahat yapabilirsin.
    http://www.swishzone.com

Hattahttp://www.coolturk.com sitesinde swish programı ile edit
    edebileceğin swi dosyaları var.Daha sonra swf dosyası haline dönüştürebilirsin.

Bu konuda yardım istersen yaz bana

Siteleri inceleme altına alıyorum..Belki bir intro'lu giriş sayfası yaparım..Yapamazsam başını agrıtırım fatih :P

• Flash, asp, php, html cart curt..Hangi konuda istersen yardıma hazırım.
    İstersen gel senin siteyi beraber yapalım..
  • tasarımı çok hoşuma gitti bayağı güzel olmuş
  • At only $79.95 $99.95 SWiSHmax

pahalı değil mi bu fatih eheuehu?

şu demo kısmına bakayım ben :)

eet swishlite'ı indirerek bir bakiim dedim..Bunda da scene muhabbeti var hocam..Bu da başlı başına flash gibi bir program ya..Bunu da öğrenmek lazım..Benim vaktim olsa zaten direk flash öğrenicem :) Tembellikten bakmamazlık yapmıyorum yani..
    Bir de diğer sitede (coolturk) adamcagız download'a izinvermiş ama , open source değil..Haklı olarak adam benden izin alın diyor :) E günde 10-15 ziyaretcisi olan bir site için de damla bu muhabbete girilmez şimdi :)
  • Aslında çoooook basit bir program.Azıcık baksan çok rahat anlarsın.
    Yine de dediğim gibi istersen siten için bu sayfadaki gibi bir şeyi
    hazırlayabilirim.Benim için hiiiç zor olmaz.
  • 7 saniye. kablo.
  • evet Swish çok kolay, scene filan dediğine bakma sen onların fonksiyonlar ve sahne ayırma bilgileri için onlar, aslında tüm anımasyonu da tek sceneye koyabilirsin.D ben de swish konusunda yardımcı olurum Jeremy:D öyle bir tane banner yapmakla sana olmaz bu iş:D daha çok yardımımızı görecen:D
  • swish'de animasyonlar hazır zaten.senin tek yapacağın şey onları seçip uygulamak o kadar.bu güne kadar hiç flashla tanışmışlığım yok.hiç bilgim de yok.bugün swish 1,52'yi yükledim.inan çok güzel şeyler yaptım.o kadar kolay yane.hiç bilgi gerektirmiyo denebilir
  • www.coolturk.com sitesinde hazır swi (swish file) dosyaları da var.
    İstediğiniz gibi editleyebilirsiniz.
  • thanks All....
  • 17 saniye dia-lup
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.