Şimdi Ara

WWE Smack Down - Raw (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.472
Cevap
25
Favori
455.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jericho
    boş durmamış bu arada vücudunu geliştirmiş oldukça iyiydi fiziği. Mide kasları tekrar ortaya çıkmış.
  • Jericho geldiğine göre Punk ile feudu olsa fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uri Boyka

Jericho geldiğine göre Punk ile feudu olsa fena olmaz.

Jericho face olarak geldi.Heel Turn falan yapmaz.Cm Punk'tan da beklemiyorum Heel Turn.Bence olmaz gibi.Bakalım ne olacak ?
  • Heel bir hareket bekledim son ana kadar ama olmadı
  • Undertaker'ın gelmesini çok istiyordum ama Jericho geldi
  • Jerciho
    Gelir gelmez Punk'a saldırır gibi düşünmüştüm ama sanırım face olmuş.
  • Muhtelemen Jericho da Triple H gibi olur öyle düzenli maça çıkmaz sadece arada bir konuşur sonra gider Triple H gibi birinin ağzını burnnunu kırar olur biter
  • Jericho döndü sonunda Tam olarak Royal Rumble'da güreşecektir veya sonraki haftalardada güreşebillir ama Triple H gibi olacağını zannetmiyorum. Jericho'nun vücudu şuan iyi bir durumda. Jericho'nun ne olacağı şuan belli değil. Face'de gelebillir heel'de ama Cm Punk vs Chris Jericho feudu başlayacaktır.
  • Royal Rumble'ı bu sene Taker sonlardan gelip alacak gibi duruyor. Ben öyle tahmin ediyorum.
  • Valla Jericho'nun heel turn yapmasını hiç istemiyorum.Cm Punk'ın heel turn yapmasına bile razıyım fakat Jericho Wm 28'e kadar heel olması bekleniyor diyorlar.Bu arada R-truth yeniden face olacak herhalde.Hatta oldu gibi.
  • Cm Punk sıkmaya başladı beni nedense John Cena'da bir heel olamadı gitti şu aralar. Jericho'nun dönmesi iyi oldu baya. Birde şu Christian döndüğünde umarım daha iyi bir yerde olur
  • R-truth face mı heel mı belli değil,şimdilik Miz feudunda face olsada heel ona daha cok uyuyor.
    Jericho ne zaman güreşecek ve Taker ne zaman donecek merak ediyorum.Royal Rumble'i büyük ihtimalle Orton kazanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

R-truth face mı heel mı belli değil,şimdilik Miz feudunda face olsada heel ona daha cok uyuyor.
    Jericho ne zaman güreşecek ve Taker ne zaman donecek merak ediyorum.Royal Rumble'i büyük ihtimalle Orton kazanacak.

Orton'ın WM'yı kaçıracak diyorlar RR'a nasıl yetişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Cm Punk sıkmaya başladı beni nedense John Cena'da bir heel olamadı gitti şu aralar. Jericho'nun dönmesi iyi oldu baya. Birde şu Christian döndüğünde umarım daha iyi bir yerde olur

jhonu öyle bi anda heel edemezler.adam büyük adam.millet iyice nefret edecek.hoş rock yetti adamı bitirmek için.ha diyince bütün dedikleirni bitiremiyeceğine göre kane dönüştürecek johnu.wm ye akdar dönmüş olur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

R-truth face mı heel mı belli değil,şimdilik Miz feudunda face olsada heel ona daha cok uyuyor.

Orton'ın WM'yı kaçıracak diyorlar RR'a nasıl yetişsin

Sakatlığının süresi belli değil,6 ay sürecek diyen de var.RR kendi memleketinde yapılacağından sürpriz dönüşle kazanacağı da söyleniyor.
  • Taker'ın RR'yi kazanacağını düşünmüyorum. Çünkü WM'den sonra devam etmeyeceği kesin ama WWE ona RR kazandırırsa iyi olur ama yapacağını hiç zannetmiyorum. Geçen sene olduğu gibi Şubat'da döner belki Mart'da.

Chris Jericho zaten heel şuan. Haftaya Raw'da işin rengi belli olacak ve büyük ihtimal. Hepinizle dalga geçtim diyecek. Jericho %99 heel WM'de maç yapacaklar CM Punk'ta ve bu maç WM'de en önemli 3 maçtan biri olacak. Cm Punk'ın heel olması zor artık.

R-Truth face şuanda ve öyle kalacaktır. WWE Little Jimmy ürünlerini satacak yani R-Truth aklı kaçık bir face olacak. Bence çok eğlenceli bir karekter olacaktır.

John Cena'nın heel turn'ü 2010 yılından beri konuşuluyor ama gerçekleşmiyor bir türlü. Bence olacaksa en doğru zaman Wrestlemania'dan sonra olur. The Rock'la SS'de bir maç daha yapar heel haliyle ama hiç bir şey kesin değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Taker'ın RR'yi kazanacağını düşünmüyorum. Çünkü WM'den sonra devam etmeyeceği kesin ama WWE ona RR kazandırırsa iyi olur ama yapacağını hiç zannetmiyorum. Geçen sene olduğu gibi Şubat'da döner belki Mart'da.

Chris Jericho zaten heel şuan. Haftaya Raw'da işin rengi belli olacak ve büyük ihtimal. Hepinizle dalga geçtim diyecek. Jericho %99 heel WM'de maç yapacaklar CM Punk'ta ve bu maç WM'de en önemli 3 maçtan biri olacak. Cm Punk'ın heel olması zor artık.

R-Truth face şuanda ve öyle kalacaktır. WWE Little Jimmy ürünlerini satacak yani R-Truth aklı kaçık bir face olacak. Bence çok eğlenceli bir karekter olacaktır.

John Cena'nın heel turn'ü 2010 yılından beri konuşuluyor ama gerçekleşmiyor bir türlü. Bence olacaksa en doğru zaman Wrestlemania'dan sonra olur. The Rock'la SS'de bir maç daha yapar heel haliyle ama hiç bir şey kesin değil.

hani jericho face di ?

• Belli değil dedim ama kesinlikle heel. Adam tek kelime laf etmedi. wwe.com daki exclusive video'da bile sorulan sorulara cevap vermedi ve sırıtarak gitti.
  • Drew Santino'ya kaybetti,tek kelimeyle rezillik.Santino ve Hornswoggle gibi adamlar nasıl seviliyor anlamıyorum.WWE keşke PG'yi kaldırsa da şunları görmesek.
  • quote:

Drew Santino'ya kaybetti,tek kelimeyle rezillik.Santino ve Hornswoggle gibi adamlar nasıl seviliyor anlamıyorum.WWE keşke PG'yi kaldırsa da şunları görmesek.

horny'nin yeri ayrıdır hocam
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.